Co bude dál...:-)

15. června 2009 v 16:44 |  Vzkazy ode mně pro vás
Ahoj všichni...

Jakpak se máte? U mně nic moc nového není..kecám..Je to hodně, ale je to pořád dokola takže to není novinka, ale jen utvrzení v tom že život je kolotoč...V čem? u mně ve všem.. Komunikuju a nekomunikuj s lidma, stěhuju se a bydlím, hádám se a usmiřuju..Rozhodně se nenudím,mojí přátelé se o rozruch rádi postarají...že?...Rezignovala jsem cokoliv řešit myslím že mnozí z vás už to zažili na vlastní kůži při setkání se mnou.. Dokola řešit co bylo a proč mně nudí a nezajímá..Je mi fuk zda si budete myslet, že jsem namyšlená a odměřená..Moji přátelé a kamarádi tohle řešit nebudou a vy ostatní? Máte svůj život tak si ho žijte a dejte ostatním pokoj..Vždyť život je krátký,tak proč se zabývat kravinami a znepříjemňovat život ostatním..
Mnohokrát jsem psala že máte za mnou přijít a že jsi promluvíme, ano to je pravda ale já chci vědět co bude dál ne co bylo..Minulost už stejně nezměníme tak proč se k ní vracet??Pomůže to k něčemu??--Ne.. změníme to??--Ne..Tak proč to vytahovat a probírat znovu..Zbytečné...
Psala jsem a nejednou,že můj okruh přátel a kámošů je už zúžený a nebudu ho rozšiřovat,když někdo přibude tak je to nový člověk a stane se to už vyjímečně..Seznámení ano,kamarádství možná...Párkrát se mi teď stalo, že mně ted oslovili lidé,které mi někdo představil a zůstalo to u pozdravu nic víc tam už nebylo ani psaní ani žádná jiná komunikace.Pak názor těchto lidí na mně je ten, že jsem odměřená, namyšlená a bůhví co..Jsem jaká jsem..Ať napíšu cokoliv ,tak to nebdue pravda protože každý z vás mně poznal jinak vnímá mně po svém..Nebudu nikoho přesvědčovat jaká jsem či nejsem, chovejte se ke mně tak jak chcete abych se chovala já..Bohužel ani tohle není tak jednoduché..Ne každý kdo má rád mně získá mé sympatie..Díky své povaze to ale dávám hodně najevo a každý normální uvažující člověk pozná, že to u toho pozdravu opravdu končí a nenechám ho aby se mnou táhl za ten můj pomyslný provaz..Když je řeč o provazu...No tak nějak se více méně držíte,ale nezapomínejte že držím ten provaz já..postupně pár lidí budu opět pouštět..Už mně málokdo překvapí,ale u některých mně to bude trošku mrzet ale to je asi tak vše..Je super že mně pomluváte,zrazujete a vrážíte kudly do zad--dává mi to tolik síly že mám energii na vše..Jen tak dál..Jen abyste se jednoho dne nedivili..boží mlýny melou pomalu ale jistě a kdo si počká ten se dočká.. Pro méně chápavé jedince tato věta není výhružka!!!!! Je to realita ..


No docela jsem se rozepsala, ale název Co bude dál se týká něčeho jiného..mně..jak jinak:-)...

koukněte na nový článek na:::
http://www.mikyho.blogspot.com/

Návod jak se přichystat na zábavu a pařbu se mnou....... co bude dál?? návod jak se se mnou bavit, jak se mi omluvit, co dělat když mám špatnou náladu, proč je lepší se mi někdy vyhnout???
Nebránila bych se tomu...

K tomu článku není co dodat..Jen to, že nenechám každého překročit práh do mého soukromí. A druhá věc spaní v mé posteli je opravdu jak já říkám pro vyvolené..Už nerada to slovo používám ale v tomto případě to tak je..
Takže Miky co napsal je pravda,ale ví že je můj nejlepší přítel a jen přátelé mají možnost mi být takto blízko..a věřte že mi jde být jěště blíž..že Miky?..tohle pozná málokdo..za celý můj život?jen Miky..takže teď chápete že to není tak jak si myslíte že mám každého ráda a že každý může nabourat mé soukromí..

Mějte se hezky a zase někdy................

naviděnou...

Tami 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama