Duben 2009

Video pro mně

25. dubna 2009 v 18:08 Videa

Ahojky moji broučínci a samozřejmě zdravím i všechny návštěvníky blogu,


A je to tady!!!...kamarád pro mně udělal video z mých fotek, není dlouhé ale líbí se mi.Povedlo se mu to a udělal mi tím radost.. Já ráda něco udělám pro druhého člověka,ale taky je příjemné občas aby někdo potěšil mně..

Pro některé z vás důležitá informace..Za pár dní zase zmizím do Německa..Už potřebuju změnu, jsem tady už moc dlouho. Budu mít zase více času na sebe a na přemýšlení co a jak bude dál. Jěště pořád se mi nepodařilo některé z vás vidět, už moc času nemáme ale jěště bychom to mohli zvládnout.. Vím, že hodně z mých kamarádů ani nechtějí abych odjela,zase si na mně zvykli a chtějí mně mít na blízku..Nemyslete si že mi nebudete chybět, jasně že budete, ale věřte že se vrátím za pár týdnů a zase budeme spolu..Nechte mně odjet, nedělejte mi to ještě těžší než to je..Zvládnete to:-)..Užívejte si pěkného počasí a taky pro mnohé z vás bych ,,naordinovala,, dovolenou - kdekoliv:-)..Bez práce nejsou koláče, ale relax je taky důležitý..Naučte se více odpočívat:-)..Hlavně klid nestresujte se..Nervy máte jen jedny tak si je šetřete.:-)..

Tak jo zase za dva až tři dny sem dám nějaký článek ..

Opatrujte se ..Mějte se hezky...

Tak a teď mrkněte na video, ať se vám líbí ...

Papa Tamík

Pár sekund a vše je jinak

23. dubna 2009 v 12:07 Vzkazy ode mně pro vás
Ahojky všichni,

Asi se divíte, že tady už toho moc nepřibývá..Změním to..Tento týden vám tu určitě pár článků i fotek do galerií přidám.. Co je nového?? všechno..Kde začít?
Třeba větou že i pár sekund vám může změnit život... Už párkrát jsem psala, že tento rok je jeden z nejšílenějších roků v mém životě. Očekávala jsem tedy co mi přinese dál...Nikdy člověk nemůže být připraven na vše.. Nic se nemá hrotit a vše potřebuje čas..Vyčkávání se vyplatí a pak to jde samo.. Mluvím o tom ,že tento měsíc jsem zakopala pár válečných sekyr s pár lidma s kterými jsme se nepohodla..Šlo to samo,pár náhodoných setkání a neříkám že opět budeme užasní kamarádi, ale dusné ovzduší,které mezi námi bylo je pryč a hned se lépe dýchá...To je to pozitivní tohoto měsíce a jěště bych pár věcí určitě našla,ale to třeba až zase v dalších článcích které se objeví v blízké době na tomto blogu...
Pár sekund..Jak dlouho vám trvá napsat v sms S.O.S.? tak přesně tolik času stačilo, abych od minulého čtvrtku přehodnotila svůj život..Rozhodování buď a nebo mám v tomto roce více než dost a vždy to jsou věcí, že ať se rozhodnu jakkoliv vždy to má následky..
Vemte si co zažívám od začátku roku...Rozhodnutí kde budu na Silvestra-kde budu a s kým..byl to fajn silvestra ale následky nebyli vůbec příjemné....2 těžké měsíce v Německu na konci rozhodnuti že pojedu domů a ne za lidmi ,kteří na mně čekali a chtěli se mnou slavit moje narozeniny.Toho nelituju protože vím,že to bylo nejlepší řešení. Rozhodnutí,že neodjedu zatím do Německa kvůli někomu bych litovala ,ale nelituju protože tím ,že jsem tu zůstala tak jsem vyřešila pár věcí,což je pozitivní.:-) A teď opět buď anebo..Rozhodování mezi dvěma lidmi s tím, že o jednoho 100% příjdu..paradoxně o člověka kvůli kterému jsem tady zůstala..Ironie života:-)...Slovo S.O.S a člověk který toto napsal ani nevěděl jak moc mi tím může změnit život..Stojí mi za to? Jasně že jo, a když ten druhý nepochopí že pomůžu člověku kterého znám téměř 8let tak si tak říkám..on by nepomohl kamádce či kamarádce? Prostě jsem se rozhodla, že pomůžu i za cenu že ho ztratím..
Omlouvám se,že je tento článek takový zvláštní..chybí vám něco? třeba to koho se týká..Dnes žádné jména..Zbytečně to nebudu dělat těžší než to je..
Myslím,že vám to za chvíli dojde když budete sledovat blog a fotky ,tak spolu ze svou inteligencí na to příjdete:-)....


To jsem celá já, buď tu nedám týden nic nebo to je slohová práce..To se změní:-).....
Ať to nejsou jen písmenka,tka vám tu dám fotky z jednoho víekndu v Termixu a Valentínu..


Ládik a Pájik..:-)Míša..:-)

Mário:-)
Pájik:-)

Ládik

Tom:-)

Luky:-)


Mějte se pěkně a těšte se na další článek..

Papa

Tami

Sobotní pohodička...ZOO

13. dubna 2009 v 15:42 Víkend
Nazdárek zlobidla,rebelové i vy všichni ostatní

Víkend za námi,nový týden před námi... Dnešní volno využiju k napsání tohoto článku a k vložení pár foteček:-)
Jen nádherné počasí, tak proč sedět doma?..Byla by to škoda takže hurá do ZOO..:-) Zajímavé na tom bylo to,že jsem nešla s někým kdo je mým kamarádem ale s človíčkem s kterým jsem si vyměnila pár písmenek na I.boysu...Jmenuje se Přemek a myslím,že jsi si rozuměli víc než jsme oba čekali..Miniseznamka mohla začít..No proč ne..Trochu jsem měla obavu,že toho budu litovat a že si to neužiju..Opak byl pravdou a přijemné sobotní odpoledne mohlo začít obídkem v jedné restauraci přímo v ZOO.. Příjemná procházka s pokecem,slunce svítilo,co víc si přát:-))
Naše jediná obava tedy byla aby si nás tam někde nenechali jako další exponáty:-))


Společnost celým sobotním odpoledne v ZOO ..Přemek:-)))My se rozhodně ještě uvidíme, a s vámi se budu těšit tady na blogu nebo..však víte kde mně lze najít:-)))..

Mějte se sluníčkově..

papa Tamík

Matějská pouť

10. dubna 2009 v 7:49 Víkend
Ahoj broučinci...

Nějak klasicky nic nestíhám takže píšu dnes co se dělo v neděli... No jo no,pořád jsem nevidělia všechny svoje zlatíčka a domlouvání termínu a scházení se s těmito lidmi mi teď zabírá veškerý můj čas.. Když se mně tedy někdo zeptá na čem jsem závislá tak odpovím na kamarádech.-.příjemná závislost.-.neměnila bych..:-)
Od příjdezdu do Prahy jsou to první fotky v Praze..Byla jsem už na nejedné pařbě měla jsem foťák ,ale focení neproběhlo..No je na čase to napravit, ať tady mám co dávat,že?.:-)..
Minulý pátek byl totálně šílený,začlo to nevinně v Termixu popíjením šampaňského..a už to jelo a samozřejmě následoval i přesun do Valentina do 8hod rána..Fuj..V sobotu jsem byla doma a léčila si kocovinu..Večer jsem chtěla být doma,protože po zkušenost ech z nejedné pařby vím,že druhý den už nemá cenu pít..Hmm Tami míní a její kamarídi mění.. Zavolal mi Romča, že se musíme vidět, no mu prostě neodolám protože zas tak často se nevidíme. Klasicky jsme zapadli do Valentina,ale přesně jak jsem říkala nemělo smysl pít,takže jsem ve tři už byla doma.
Domluvili jsme se,že půjdeme na matějskou pouť..Přijel kolem páté a zábava mohla začít..Teda spíše masakr:-) Dvě horské dráhy i další atrakce prostě byli naše,nechybělo ruské kolo a samozřejmě strašidelný zámek s názvem psycho ve kterém na konci na vás vyběhne chlap s motorovou pilou a vy víte,že je lepší už raději jít domů..:-) Nešli jsme,kecali jsme až do 23hod..Byla jsem příjemně utahaná,takže se mi dobře usínalo..Takhle dobře jsem se už dlouho nepobavila.Romča je prostě Romča,nuda vážně nehrozí..Děkuji zlatinko..Těším se na zítřek,snad to tedy vyjde..čeká nás návštěva ZOO..Fotoreport ze ZOO i z večerní párty v Termixu a ve Valentinu bude opět zde..Snad mi to zase nebude trvat dlouho:-))..

Foto z Matějské s mým úžasným kamarádem Románkem..(Mám Tě moc ráda,ikdyž to tak nevypadá...vážím si všeho co pro mně děláš..:-)..


Mějte se krásně..Užijte si velikonoce!!!

Pa pa

Konec nudy..Bavte se!!!!!!!! .....

1. dubna 2009 v 18:03 HOTSTAR.cz

Nazdárek.......Do třetice všeho dobrého??????????????

Ano .....


Pinkstar,Hotstar................ Luk LiFE the best gay portal......

Něco málo o LUKL!FU:

LUKL!FE.cz je internetový portál určený pro gay komunitu a její příznivce! Tento portál nabízí svým čtenářům vlastní články, fotky, reportáže, recenze, pořady, seriály, soutěže a spoustu dalších věcí! Web vznikl 10. března 2009 a je pokračováním úspěšného portálu Pinkstar.cz !!! Cílem tohoto webu je přinášet a mapovat život české i zahraniční gay komunity a jejího okolí a samozřejmě také bavit své čtenáře.


Nechybí oblíbený Lukyho blog...Just dance..taneční soutěž už příští týden...sledujte a bavte se...
...růžovoučká ložnička..už příští týden se dozvíte více..:-))...Reality show stronger..máte se na co těšit:-)))....... Luky show...už příští týden...Tohle a mnohem více vás čeká na www.luklife.cz ....

Můj názor..

.... není to nahrážka ničeho..originální,zábavné a má to smysl...

..Hodně štěstí a mnoho spokojených návštěvníků...


PS: Těším se na spolupráci .... (tak už víte proč mám nový banner i ikonku?) Ano spolupráce s Luklife a nudit se rozhodně nebudete ,že Luky?-))...


Aloha

Tami