Říjen 2008

My family ... část třetí

6. října 2008 v 14:21 Vzkazy ode mně pro vás
Můj nejlepší přítel Márťas
8 letá divočina - hádky, nenávist,pomluvy,přátelství,rozloučení,shledání prostě vztah jak má být. Prošli jsme si už vším,nás dva už nemůže nic překvapit. Musím uznat,že se mnou tento človíček vytrpěl dost až se divím, že pořád stojí o mé přátelství. Vždy se mnou byl a je v dobrém,ale hlavně ve zlém. Až teď poznávám co v něm mám. No je to taky tím že jsme spolu až tak často nebyli a vznikali rozepře. Paradox je že ty hádky byli vždy kvůli někomu jinému,protože my dva problémy nemáme. Přiznávám zcela upřímně,že tady je větší vina na mé straně,nezasloužil si to. Tohle všechno už je ale za námi. Máme vše vyříkáno a ujasněno. Uznávám,že to nestálo za to. Málem jsem přišla o člověka o kterého jsem tři roky bojovala,byl mým nejkamarádem a pak mohl být ze dne na den konec..Taky byl a ne jednou..Kvůli mně,teda spíš kvůli někomu ale poenta zůstává. Tohoto človíčka mi nikdo nenahradí. My máme hodně zvláštní vztah,všichni ví že mám na něj slabost a že ho mám hodně ráda. Slovo miluju zde nepoužiju protože to raději říkám do očí..Jemu rozhodně.
Myslím,že už se mnou vytrpěl dost a já mu to míním vynahradit. Zaslouží si mé přátelství a mou pozornost. To že mně má hodně rád,říkat ani nemusí..Po tom všem co se stalo už opravdu nemusí. Každopádně mu chci poděkovat za to,že to všechno se mnou vydržel a jsme dál přátelé a dokonce jsme teď více v kontaktu a myslím že je načase abyses i ty o mně něco dověděl. Vždy když něco řeknu,tak se diví..no jo no..já prostě jen tak o sobě nemluvím. Neboj se mně zeptat.Tobě odpovím ..neříkám na vše,na to je čas,ale je spousta věcí co nevíš..Davča i Pája ví více protože jsou zvědaví a chtějí vědět co jsem zač a chci abys to věděl i ty. Pokud to je problém ,tak udělám výjimku a něco ti řeknu sama..Dlužím Ti to….Jsi Přítel a já jsem ráda že Tě mám a že mohu na Tebe vždy spolehnout. Nepochybuj,že bych Ti nepomohla kdybys to potřeboval..Vím,že to víš a vím že mi věříš..
I když jsem se Ti už omluvila,ale byla to osobní omluva,kterou si přijal. Každopádně to chci udělat i veřejně protože jsi můj strážný anděl a tím co jsem udělala jsem ti zlomila křídla a ublížila ti.. Martínku ještě jednou promiň za ten článek,který byl psán ve vzteku. To se nemá stát,ale stalo se a nemohu to vzít zpět. Reakce jsem čekala a že to spustí vlnu nenávisti od tvých kanárů taky. Zasloužila jsem si to a už se nestane. Když něco bude a to je jasné že dál budeme trávit spolu ještě hodně chvil,tak jedině z očí do očí,tak jak to dělám i s ostatními anděly. Omlouvám se,odpusť mi to..Mám tě opravdu moc ráda,ale to ty víš..
Myslím,že to stačilo a věřme že bude líp..Naděje umírá poslední a já se nedám!!! A vím,že vy tři stojíte při mně ať se děje cokoliv,je na vás absolutní spoleh,mám ve vás neskutečnou oporu a lásku..
Jste moje rodina,kterou jen tak něco a někdo nerozdělí. Jste fakt téměř dokonalí a patříte ke mně stejně jako já k vám..Tím že jste každém jiný,tak se skvěle doplňujete..
Jsme taková "normální" rodinka…Slovo normální ráda nemám,takže kdybyste byli normální a obyčejní,tak by mně to s vámi tolik nebavilo a co si budeme povídat,já jsem střevo,neposedím,ráda se bavím a zalíbilo se mi heslo Páji..jsem všude a nikde..Zvlášť teď už bude vzácnější mně vidět,vás ani andílků se to netýká,ale kámošů a známých ano.
Už nebude pravidlem,že nastane sobota a Tami naběhne do Valentina..hmm..už nee…Možná ta doba zase příjde,ale teď se to na čas stane tabu. Valentino vyjímečně a Termix asi občas taky,ale už to nebude pravidlem..Až příjde ten čas,tak o tom napíšu a nastoupím v plné parádě..Máte se na co těšit.. I blog dostane opět novou podobu. Já rozhodně nekončím- to ani náhodou!!Chystám něco ale co zatím neprozradím..
O všem budete včas informováni..
Nic nebude jako dřív... od listopadu vše NEW!!!!!!!
Kiss Tami