Srpen 2008

Přítel vchází do dveří,když celý svět odchází

31. srpna 2008 v 16:03 Vzkazy ode mně pro vás
Ahojky,
Světe div se, já jsem o víkendu nikde nebyla. Dneska je neděle a mám totálně čistou hlavu a můžu napsat tento článek, na který se chystám delší dobu. Ne že by nebyl čas,ale tohle se uspěchat nedalo. Teď je ta správná chvíle.
Určitě jste si všimli, že blog má opět nový banner. Ti co můj blog navštěvují často,tak už si na to zvykli. Hodně lidí říká,že to není moc dobré měnit banner často kvůli lidem,kteří ho často nenavštěvují a jsou pak zmatení..Já ho měním nejen proto,že mám ráda změnu ale taky když mně něco napadne tak to chci zrealizovat. Začala jsem do banneru dávat společné fotky s některými z vás..Moc bych si přála abych ty obličeje co tam jsou teď už měnit nemusela. Pozadí se měnit bude často podle toho co mně napadne,ale ty fotky bych zatím ráda zachovala. Tolik k banneru. Tyto lidi bych opravdu nerada ztratila,patří ke mně stejně jako já k nim. Když je mi nejhůř, tak volám jim, když se chci jít bavit tak jsou oni těmi kteří mi dělají společnost. Prostě přátelé..
Galerie fotek...Opět změna... Best Angel jsem přejmenovala na My ANGELS a kdo v ní je? Tak nějak ty lidičky už z mého blogu znáte,ale proč si jejich obličeje nepřipomenout. Psaní tohoto článku má své důvody..Kluci vědí jaké a vy to z těch vět taky pochopíte... Mých 7 statečných...
Míla
Tenhle klučík je mým andělem, kterého jste dřív tady neviděli a všimli jste si,že začíná být viděn se mnou. Jaktože ho neznáte jako mého kámoše a hned patří k andílkům? Jaktože má mé sympatie a může mi být takto nablízku? Co slíbí to splní. Hodně mně teď podržel a taky překvapil. Jsem pro něj v podstatě cizí holka,kámoška Davida,takže by nemusel nic..Nemusí a dělá. Je vidět,že si mně oblíbil,neřeší kraviny a celkově jak se ke mně chová..Prostě takto si přestavuju přítele-anděla. Je hodný což se v denšní době a zvlášt v Praze jen tak nevidí. Míla je unikát..Promiň Mili,že jsem to takto divn napsala,ale ty jsi jiný..Jsi klidný a přitom nezmar. Potěšil si mně minule když jsme byli se bavit jen my dva,čím? Tím jak ses choval..nikoho neřešíš, bavíš se ze všemi u stolu a nezapomínáš s kým si přišel. Líbí se mi jak si mně hlídáš..Je to příjemné:-)))hihi...Je až k neuvěření jak si do té mojí partičky zapadl jakobys tam odjakživa patřil. Je to hodně tvou povahou..Lidem jsi sympatický,což je jedině dobře. Naše přátelství je v začátcích,ale ty už od toho začátku bojuješ jako lev,abys mně neztratil a chceš se mnou být a pravidelně se ozýváš..což je minimum,které potřebuješ k tomu abys byl mým andělem..Tobě nemusím nic říkat..Něco jsme teď řešili a ta situace ukázala,že bezesporu mezi mé andílky patříš. Ty mi už nic říkat nemusíš..To co děláš je milé a pozorné.Ty mi nemusíš říkat že mně máš hodně rád,za Tebe mluví činy..Víš co je přátelství a vážíš si člověka a bereš ho jaký je..proto jsi mým andělem..Díky!!!
Ládik
Tenhle obličej tohoto sympaťáka už mnozí z vás znají. Já jsem velice ráda,že ho znám. Tohle je přítel do nepohody. Vyslechne,povzbudí a víte že vás má rád. Je mezi mými anděli už nějaký ten pátek a jsem moc ráda,že tady opět mohu naši fotku dát. Takového člověka jako je on bych těžko hledala. Ládik je svůj,trošku tvrdohlavý ale to já jsem taky. Hodně společenský človíček,který nezkazí žádnou srandu. Asi je těžké mně chápat,ale to chce se více vidět a více toho zažít. Máme už něco za sebou a vím na něj spolehnutí,že nezradí a říká věci narovinu. Jen tak dál..Jsem moc ráda,že si mou důvěru nezklamal. Jsi sluníčko,tak mi dál sviť na cestu!! Mám tě ráda!! Ládíku generál má bojový plán,buď ve střehu,já si tě najdu...Tohle mám nejraději--mít určité tajemství s určitým člověkem..a jen on ví proč to píšu..(taky nemusíte vědět vše,že?)hihi...
Simík
Tohle je pan Úžasňák.. I tohoto čumáčka jste mnohokrát viděla tady na blogu. Simík je Simík..Nazývá mně Prdelinkou Úžasňákovou..Je prostě originál.. Začátky byli divoké,protože my jsme o sobě věděli už před rokem a půl,ale nejenže se vše uklidnilo a mnohonásobně vylepšilo. Vše je o komunikaci..a Simík rozhodně s komunikací problém nemá..díky tomu jsou z nás úžasní přátelé,kteří se vídají málo,ale když se vidí tak je to tatální masakr,prostě vše děláme naplno bez ohledu co kdo říká..To mám na Simíkovi nejraději,že je bezprostřední a hodně svůj. Jeho zdravé sebevědomí mi dodává energii a vždy ho vidím ráda. Tohohle človíčka chci i nadále vidět na fotkách zde,ale hlavně osobně..Patří ke mně a taky si ho podle toho hlídám a pravidelně komunikujeme..Je to čertík, je to bezva kámoš..prostě mi přirostl k srdci..Díky psát nebudu protože to nemá rád..Mám Tě moc moc ráda pane Úžasňáku!!!!!!!! ...tvoje Prdelinka....:-***
... chcete vědět více o Simíkovi? www.simik.ic.cz (reklamy není nikdy dost:-)).
Goofík
Můj medvídek,moje tulivé stvořeníčko které mám moc moc ráda. I ho samozřejmě znáte,protože mé anděly ráda ukazuju a ráda se s nimi fotím..oni už méně,ale musí to přežít..Fotka=vzpomínka. Ani s ním začátky nebyly jednoduché,ale dal mi šanci ukázat že nejsem taková jak mu někdo napovídal,chtěl si udělat svůj názor a díky tomu jsme přátelé. Je dobře,že má svůj názor,ví co chce a jde se za tím,nevzdává se. V tom jsme stejní a rozumím mu. Jeho rady jsou vždy hodně zdůrazňuju hodně upřímné,a to považuji za fair play chování.. Vždy se ke mně chová velmi slušně a můžu s ním pokecat o všem. Je to suprový kamarád a moc chci aby i nadále patřil mezi mé anděly a do mého srdce. Díky sluníčko...!!!!!!!!!!! Mám Tě ráda...!!!!!!!!!
i goofík má svůj blog...koukněte..nudit se nebudete... www.goofyczek.blog.cz
Tyhle kluci si opět zasloužili napsat pár řádků..zaslouží si samozřejmě i více,ale to jen osobně a soukromě..Hlídáme si soukromí..Každopádně jsou vyjímeční a zvláštní a proto je mám tolik ráda.
Děkuji vám kluci za vše.........za vás,že jste.......
Vaše Tami

Byla sobota a byla skvělá

25. srpna 2008 v 18:33 Víkend
Nazdárek kocouři,..vvvrrr...:-)
Pondělí je snad nejhorší den z týdne. Celý týden má člověk před sebou a víkend jako vždy utekl jako voda.
Co je nového? Blog má opět změněný banner. Galerie obrázků - přidala jsem galerii fotek Moji kamarádi. Fotky jsou dané náhodně,takže to není jako dřív,že ten kdo byl první byl nejdůležitější. Best angels - fotky s mými nejlepšími přáteli. Narozdíl od jiných galerií, tak v této je jasné kdo je mi nejblíž - fotky nejsou tím pádem dané náhodně. Taky jsem dělala "úklid" v galerii fotek s kamarády a v galerii fotek s mými vyvolenými. Co to znamená? to že jsem nějaké fotky dala pryč a nějaké přibyli. Čas plyne a někteří lidé co na fotkách byli už nejsou mými kamarády,takže se to neslučovalo s názvem galerie. Jestli bylo těžké je dát pryč? Nijak zvlášt,vzpomínky zůstanou i bez fotek.
A aby info o blogu bylo kompletní, tak zmíním další věc a tou je návštěvnost. Blog funguje půl roku a návštívilo ho 9100 lidí,takže měsíčně zhruba 1516. Myslím, že to není špatná bilance.. Mám z toho radost a proto se snažím pořád něco psát a dávat sem fotky. Snaha byla oceněna a samozřejmě budu pokračovat dál. Baví vás,rádi ho čtete. Je blbé,že musím k některým článkům komentáře hlídat,ale nenechám tady nikoho urážet. Píšu tady své názory a dávám sem fotky jaké já uznám za vhodné. Máte-li jiný názor a máte vůči nějakému člověku výhrady,pak je to váš názor který vám nikdo nebere. Ono ať napíšu cokoliv,vždy se najde někdo,kdo nějakou tu nemístnou poznámku napíše. Psala jsem tady o různých lidech. Byli a jsou tady fotky různých lidí,ale jeden člověk je vám trnem v oku a vždy se objeví nějaká urážlivá poznámka. Nedělám naschvál,že tu dávám naše společné fotky. Prostě je můj nejkámoš,tak tady patří a nic s tím nenaděláte a ani nás tímto nerozdělíte. O kom je řeč? o Davidovi z galerie Best angels... Jen při zmínce tohoto jména se některým z vás naježí chlupy a zase byste napsali něco nechutného. Nevím o co vám jde,ale zbytečně plýtváte energii.Já si ty komentáře čtu a ještě jsem se nedověděla nic nového,jen nechápu proč ho pořád řešíte. On vás taky neřeší,má své kamarády a ostatní ho nezajímají. Toť vše k tématu David.
Sobota.... relaxační odpoledne nahradil divoký večer s Mílou. Byli jsme v HOHO Akváriu,Termixu a bohužel jsme skončili ve Valentinu..Bohužel proto,protože je to tam čím dál horší. Bavili jsme se skvěle. Naše soukromá jízda se povedla na jedničku s hvězdičkou..Díky Mili:-****
S Mílou v Hohoho Akváriu
:-*
Míla v Termixu:-)
Super večer....... brzy to zopakujem.....Jsi bezva kluk a mám tě moc ráda..
Kiss kiss
Papa Tami

Výstava artefaktů Titanicu

23. srpna 2008 v 9:08 Vzkazy ode mně pro vás
Ahoj čumáci,
Tak ani jsem neodolala a byla jsem se ve středu s Davídkem podívat na tu tolik diskutovanou výstavu artefaktů Titanicu..
U vstupu dostanete palubní lístek jednoho z pasežérů .. na konci výstavy se dovíte zda jste byli zachráněni nebo ne..
Výstava byla zahájena 5.6. a vstupné je 280 Kč. Rozhodně se je na co koukat. Uvídíte části parníku, osobní věci pasažerů,které vás nenechají klidnými. Výstava má několik části a taky je rozhoděla jako loď ( pasažeři první,druhé a třetí třídy zvlášť).
Můžete si zakoupit různé upomínkové předměty...
Má to jednu nevýhodu nesmí se tam fotit, ale jinak určitě stojí za to, to vidět:-))
Tak si najděte chvilku času a hurá do velkého sálu Lucerny...:-)
Pa Tami

Muž roku 2008 v Náchodě již zítra..

21. srpna 2008 v 15:51 Vzkazy ode mně pro vás
Ahoj všem ......
Už se to blíží...... zítra v Náchodě proběhne soutěž o Muže roku, kterou pořádá David Novotný..
Finalisté Muře roku 2008 kompletní 12 finalistů ... kocouři ....vrrrrr......:-))))
finalista č. 1 - Tomáš Leibner
Věk: 23

Výška/váha:195/95
finalista č. 2 - Jan Macháček
Věk: 24

Výška/váha: 190cm, 90kg
finalista č. 3 - Michal Suchomel
Věk: 23

Výška/váha: 183/80
finalista č. 4 - Miroslav Kadlec
Věk: 22

Výška/váha: 184cm/78kg
finalista č. 5 - Jaroslav Bílý
Věk: 21

Výška/váha: 183/78
finalista č. 6 - Miroslav Jech
Věk: 26

Výška/váha:
182/76kg
Finalisté na Muže roku 2008 ze Slovenské republiky:
finalista č. 7 - Karol Malý
Věk: 20

Výška/váha:
183 -73
finalista č. 8 - Michal Vojkovič
Věk: momentálně 20 během soutěže 21let

Výška/váha: 194cm, 87kg
finalista č. 9 - Miroslav Šmahel
Věk: 25

Výška/váha: 190/91
finalista č. 10 - Jozef Jurčišin - Kukľa
Věk: 20

Výška/váha:180cm,74kg
finalista č. 11 - Martin Šmahel
Věk: 25

Výška/váha:
190/90
finalista č. 12 - Michal Dubovec
Věk: 25

Výška/váha:187-85
Takže pokud vám nestačí fotky a chcete tyto krasavce vidět naživo, tak hurá zítra do Náchoda....
Pa Tami

Sobotní V.I.P. party v HoHoHó Akváriu

21. srpna 2008 v 14:49
Nazdárek,
Tak tohle je Marek a v sobotu slavil svých 25 let.. Byli pozváni jen jeho nejbližší kamarádi a přátelé a oslavu uspořádal v clubu Hoho Akváriu.. A tady máte fotoreport i s komentářema..
Mareček si udělal koláž svých starších i novějších fotek a pustil nám to toto video na plátně..super!!!!! fakt se mu to povedlo:-)
...pak následovalo sfouknutí narozeninového dortu...
..bouchnutí prvního šampáňa...
...gratulanti.. bylo jich opravdu hodně....:-)
...spousta dárečku a přáníček:-)) Mareček si to rozhodně zaslouží....
..u dalšího dárku je už oslavenec polosvlečený..před předáním dalšího dárku ho jeden jeho kamarád polil šampáňem..
Šampáňo teklo proudem...
Já s Marečkem...
A s kým jsem tam byla??? .. Marián , David, Honza
Honza a Marián...
Já s Davčou...
Okolo druhé hodiny jsme se přesunuli do Valentina, kde byla Madonna párty a zábava mohla skvěle pokračovat:-).........samozřejmě do rána...:-)))))).........
Míla a Davča :-)
Marin a Davča :-) :-***
Já s Mílou :-*******
.........
.......hodně povedený večer ...Ještě jednou všechni nej Marečku..
a vy ostatní? díky za zbytek večera a zase někdy pa...
Kiss. jste skvělííí!!!! :-***
Tami

Pátek v Termixu

17. srpna 2008 v 16:32 Víkend
Ahojík:-))
V pátek být doma je hrozná představa,proto jsme vyrazili do ulic.. Cestu jsem si zpříjemnili focením:-)))
Davča:-*
Honzík:-)
Ve Valentinu jsme si dali jen jeden drink a pak se šlo do Termixu..
Příjemná změna nebýt ve Valentinu. V Termixu jsou trochu jiní lidé a dobře tam hrajou, je tam sice šílené vedro ale s tím se už tak nějak počítá..
Byl to fajn večer..Nejvěrší radost mi udělalo to, že jsem viděla Goofíka a Simíka..:-*** Brzy si zajdem spolu někam jen my tři..tak si to kluci zase užijem..jako vždy..jste úžasní..děkuji za ten večer!!!
Tak se mějte bezvadně ..
Tami
:-****Kiss

Pateční oslava..Pájo ještě jednou vše NEJ!

12. srpna 2008 v 8:45
Ahoj..
...a zase pátek.. Tentokrát byl zpříjemněný oslavou narozek mého srdcového přítele Pájika..Oslava byla opravdu příjemná a ta svíčková.......to se nedá popsat:-))))) Popíjelo se ,kecalo a taky samozřejmě fotilo:-)
Nejdřív domácí ocení - ...kontrola zda můžem vyrazit do ulic:-)
Musím uznat že stěna v Hoho je na focení jak dělaná:-) posuďte sami:-)
Davča...
Moje maličkost...
Marťásek..
Pája...
Ostatní fotečky.:-)
Pájiku ještě jednou díky za pozvání a hlavně za super kalbu ve Valentinu..-staré dobré časy..které mi chybí..Vím,chce to čas a já nikam nespěchám.-. Mám Tě moc ráda příteli! :-):-***
Tami

Interiér a team Hohohó Akvária

12. srpna 2008 v 8:23
Hola hej do Hoho pospíchej...
Ahoj všichni...
První mini fotoreport :
Team Hohohó Akvária - Pavlík , Marťas , Míša
Pája by mohl vařit v pětihvězdičkovém hotelu - doporučuji ochutnat něco z jeho kuchařského umění.. V pátek jsem tam měla bezvadnou svíčkovou!!
Martin s Míšou jsou velice příjemná a přátelská obsluha.. Díky kluci za zpříjemnění času kdykoliv tam jsem.. Vše potřebuje čas, snaha vidět je..Jen tak dál..
Tami

Koncert Pavla Vítka na Karlštejně

7. srpna 2008 v 6:42
Zdravím !!!
Pavel Vítek a jeho přátelé - koncert
Datum konání: 18.8.2008
Místo konání: Státní hrad Karštejn - 267 18 Karlštejn

od 20:00 hodin


Zpěvák Pavel Vítek poprvé po deseti letech vystoupí na samostatném koncertu plném hitů a hvězdných hostů. V devadesátiminutové show s velkým orchestrem živě zazní skladby jako Asi do věží, Má svůj den, Holčičko smutná, Mám rád vůni tvý kůže a další. Výjimečný večer na středověkém hradě bude poctou muzikálu Noc na Karlštejně, swingovým i rock´& rollovým evergreenům a všem písním, které má Pavel nejraději. Pozvání Pavla Vítka jako první přijala legendární Eva Pilarová, další hosté budou brzy oznámeni. Pavel Vítek - koncert desetiletí na hradě Karlštejn.

Koncert se koná v rámci Karlštejnských kulturních slavností ve spolupráci se Středočeským krajem.

Vstupenky v síti Ticketportal, Infocentru Karlštejnsko a v pokladně hradu Karlštejn.

Ceny: 299,-Kč a 499,-Kč (včetně VIP party v restauraci Pod Dračí skálou po skončení koncertu, pouze 100 vstupenek)

Koncert pořádá SIDOVSKY Management ve spolupráci s hradem Karlštejn a Občasnkým sdružením Karlštejnsko CZ.

Mediálním partnerem je portál Colour Planet a Deník Středočeského kraje.

Pink tramvaj? ano pojede v Ostravě!!!

6. srpna 2008 v 18:32 Vzkazy ode mně pro vás
Zdravím..
Ostravská pozvánka pro všechny!!!!!!!!
Pink tramvaj ...
Ostravští kluci Vás zvou na okružní jízdu Ostravou, historickou tramvaji(Barborka).
Akce je určena pro všechny gaye a lesby, ale také pro jejich přátelé.
Přijďte se pobavit, seznámit nebo jen tak se projet tak trochu netradičně
O zábavu bude postaráno, hudba během jízdy. A k tomu každý dostane něco malého na osvěžení:-)Po celou dobu jízdy Vás bude bavit známá ostravská Banánová Halina, ale nejen ona:-)
Kdy?: 6.září 2008
Odjezd?: Ze zastávky VÝSTAVIŠTĚ V 18:00hod.
Cílová stanice?: Vřesinská(Poruba) s přestávkou 2hodiny s možnosti osvěžení v nedaleké hospůdce. Poté pokračování zpět do centra.
Příjezd?: na zastávku STODOLNÍ ve 21:00hod.
Cena?: 100Kč, jízdenky k zakoupení u obsluhy Baru Ikarus(Nádražní 34), případně 1/2hodiny před odjezdem z Výstaviště. Pozor! Počet jízdenek je omezen.
Koukněte na stránky http://www.pinktram.byznysweb.cz/ .. dovíte se víc...
... Tak hurá do Ostravy:-))))))...
Páčko..
Tamík

V Clubu Hohohó Akvárium se už vaří!!

5. srpna 2008 v 17:15
Zdravím...
Pozor, pozor od 1.8.2008 kuchyň plně v provozu, takže prijďte. Vaříme skvostně a velmi chutně... slibuje kuchař Pája.. a já jen souhlasím:-)) mňam...
Úplně první fotky..
Minulý víkend už přibyly na stěny i obrázky a interiér baru se pomalinku začíná zútulňovat. O víkendu vám to tam nafotím a uvidíte jak kluci pokračují v úpravách..
Otevřeno denně od 17 - 02 hod???
Jasně že s otazníkem, podle počtu hostu...:-)Takže, pařit můžeme i déle, avšak ve vší počestnosti s ohledem na spící spoluobčany.
Kontakt :
mail : clubhohoho@seznam cz
tel : 608 600 874
Více info naleznete na: http://www.clubhohoho.estranky.cz
Těší se na vás team Hohohó.. Martin, Michal a Pája...
Mějte se...
Tami

Víkend .. to se zase děly věci..

4. srpna 2008 v 0:03 Víkend
Nazdárek čumáčci...
Když je něco suprového čas utíká rychleji a tak to bylo i o víkendu,který jsem si opravdu zase užila a pořádně se vyřádila.
Pátek.. moc rozebírat nebudu..V Hohoho s Davčou , do Valentina s Pájou..Přišla jsme domů ráno..Hmm, to je tak vždycky když nechci jít.. Jsou prostě lidé,s kterými se paří do rána..Celkově jsem v pátek potkala docela dost znamých a o nic jiného nešlo..Spíše jsem ten večer prokecala,ale i tak bylo fajn..že Pájo? :-))
Sobota.. konečně jsem zas udělala povinné minimum fotek s lidmi,kteří mi dělali společnost..Tak nějak jsem v poslední době nefotila..Tentokrát se foťák hodil..S Davčou a Máriem jsme dorazili po půlnoci do Valentina..super..Přijel i Míša..Tím to nekončilo..dvě velká překvapení..Mirek ze Slovenska a můj dobrý kamarád Petr byli milým zpestřením i tak skvělého večera..Viděla jsem i Mártyho a přišel i Pája a Miky... Co víc si přát?
S Máriem a Davčou nehrozí, Míša je pařmen. Mirek to je kluk,s kterým si píšu na I.boys a viděli jsme se na Silvestra..Od té doby si jen píšem,ale je to přesně typ člověka s kterým nemusíte být denně v kontaktu ale víte že je to váš kamarád..Děkuji žes dodržel slovo..Moc si toho vážím!!!!!! Petr..to byl šok..byli to smíšené pocity..hodně jsem s ním zažila,ale stalo se pár věcí a nevěřila jsem že se zase dáme dohromady..Tak nějak jsem to utla já a nechala jsem to na něm jak to bude pokračovat.. No pár věcí se změnilo,ale řekl mi pár věcí a pravdou je,že na to co bylo zapomenout nejde a ani nechceme..Má mně hodně rád..o.k.--chyběl mi... Mártyho jsem ráda viděla a Pája - to jsou moje srdcovky, takže více psát ani nemusím:) ...kluci ví:-):-***
Míša
Jsem ráda,že si se mnou zůstal a byl se mnou..snad ses sladce vyspinkal:-)) zase příště..pa:-*
Petr
Přiznám se,že se mi zastavil dech tě po tak dlouhé době vidět..ale oba víme co máme..čiči:-*
Mirek
Díky žes přijel..málem si mně rozmačkal,ale to vůbec nevadilo..tomu já říkám přátelské objetí:-)
Mário
Já ani neví jak to napsat..ty jsi prostě nezmar..totální pohodář, zlatíčko a ikdyž nemám náladu,stačí na tebe kouknout a je mi líp..Jsi prostě super týpek... díky!!:-*
Davča
Povedený večer..a ty naše tance?..no coment:-******* Thank you my angel:-***
Tak někdy příště..papa..
Kiss
Tami