Červenec 2008

Sobota až úterý..nejen pařba ale taky super relax

31. července 2008 v 19:41 Víkend
Nazdárek příšerky:-)))
Oslovení berte s humorem!! :-) V sobotu jsme ani nechtěla jít,protože jsem se vyřádila v pátek. Hmm. jenže se mi ozval Míša a jelikože zas tak často v Praze nebývá,tak jsem souhlasila,že teda někam zajdem.. Samozřejmě jsem mu ukázala nové Akvárko a pak se šlo do Valentina a šel i Pája,takže to bylo fajn..Žádná divočina..pár drinku a v pět domů..
Míša:-)
No jo no,vstávala jsem v deset a jela si na nádraží pro Davídka..Byla jsem docela unavená,ale on mně v klidu nenechá (to nevadí já jsem s ním ráda). Vždy něco vymyslí,aby den nebyl obyčejný a nudný. Tentokrát jsme šli na žižkovskou věž..Je z ní opravdu suprový výhled na celou Prahu a navíc svítilo sluníčko takže jsem viděla i své bydliště:-)..paráda...
...
Pondělí.. horko na umření.. konečně letní den na opalování..Šeberák..Je to sice 40minutová cesta,ale stojí to za to..doporučuju.Pokud nemáte rádi narvané koupaliště,jeďte tam..Je to sice pro odvážné,kterým nevadí nudapláž,ale je tam klid a dokonce jsem vlezla i do vody..Příjemné odpoledne.. V úterý opět vedro a tak zase opalování, ale tentokrát jsme byli u kámoše Mária,který má bezvadnou terasu,kde jsme si udělali svou soukromou nuda pláž:-))...Hodně jsem si odpočinula a pobavila..S Davčou se nikdy nenudím,nikdy nic neřeším a vždy mám zážitek na který vzpomínám hodně dlouho... Více psát ani nebudu a taky tu nedám více fotek. Rozhodla jsem se více si hlídat své soukromí a soukromí, které mám nejen s ním ale s ostatními andílky...
Díky Davídku..za všechno..Já vím kdo jsi, co cítíš a co chceš a proč to chceš..Já Tě stále poznávám a vím co v Tobě mám..Přítele..Člověka,který ví jak mi je,co mi udělá radost,co chci a co potřebuju..
Kiss my angel:-***
Páčko lidičky
Tami

Opening párty..Hohoho Akvarium

31. července 2008 v 10:39
Pátek.. Ho ho ho do Akvária....
Už v předešlým článku jsem informovala o tom,že Akvárium má pokračování. V pátek byli pozváni pouze známí majitelů,takže večírek jen pro zvané. Já jsem byla pozvána Pájou,který tam bude mít na starost kuchyň a vaření.
Moje páteční mega divočina začala příjezdem Filípka ke mně domů..Celý den byl klasicky domlouvací,kdy a kde kdo jde..Samozřejmě zase byla domluva zbytečná,vše bylo jinak..Po mé přípravě udělat ze sebe člověka jsme šli za mými kamarády do cafe Muzea,kde už čekal Ládik. Dali jsme si víno a přesunuli se do Akvárka.. Tam bylo total narváno a jelikož máme rádi své soukromí,tak jsme se já,Filip, Ládik a Pája přesunuli na frink do Stely..Tam dorazili kamarádi co jsem viděla v Muzeu a taky Márty..Pokecali jsme a když jsme dostali echo,že už je v Akvárku volněji,tka jsme se opět přesunuli zpět..
Pocit? Je to jiné než Akvárium,na které jsem byla zvyklá.. Nelze napsat zda lepší nebo horší..jiné..jiné ve všem.. Je to v prostorách bývalé Lužické hospody a kluci měli opravdu málo času na to,aby to bylo podle jejich představ. Takže vzhledem k časové tísni není prostor ještě vymazlený..proč vymazlený? Podavají tam drink s názvem vymazlený HOHO drink,tak jsem použila jejich slova..Kluci budou teď potřebovat čas a tak buďte trpěliví a shovívaví. Je tam spousta práce,není jim co závidět..Denně se tomu věnují a připravují pro vás prostor,kde se budete cítít více než dobře a kde se budete rádi vracet...
Marťas s Míšou jsou přátelští a komunikativní,takže obslouženi budete příjemně. Fotky zveřejňovat nebudu,zatím budu o nich jen psát..Už brzy tam opět zajdu a nějaké vám sem dám,ať vy co se tam chystáte máte alespoň minimální představu jak to tam vypadá..
Další názor na Akvárium a na ten večer naleznete na http://filois.blog.cz/0807/vikend-cast-prva-je-toho-proste-moc-d www.filios.blog.cz
Tak kluci hohoho a ať se vám daří a v kuchyni se dobře vaří!!!!
Brzy se zase objevím:-)...
Tami

Divoké víkendy začínají být samozřejmostí

30. července 2008 v 9:44 Víkend
Ahoj lidičky,
Koukám,že jste si opravdu zvykli na můj blog a podle návštěvnosti soudím,že vás i baví...Začali jste psát i komentáře,což je důkaz,že je i čtete a sledujete co píšu.. A pak že to nejde..Je zvláštní,že reagujete na články u kterých komentář neočekávám a naopak. Tak nějak jsem si už zvykla. Ne vždy jsou komentáře kladné,ale zdravá kritika neuškodí. Kritika se spíše týká mně a ne článků,ale já to nijak neřeším protože vím kdo ji píše a proč to píše...
Docela mně mrzí, že u určitých článků musím komentáře nastavit tak,že je schvaluju,ale opravdu někteří lidí neumí psát než urážlivě,takže to jinak nejde..Diplomacie těmto lidem chybí a už na začátku jsem upozorňovala,že kritika musí být psána slušně. Nenechám tady urážet kohokoliv o kom zde píšu. Na tomto blogu se objevují lidi z mého blízkého okolí,tudíž jsou mými kamarády a přáteli. Asi vám občas vadí, že se tady často objevují stejné obličeje,ale ostaní lidí tady prostě nepatří a já si přeci můžu vybrat,kdo si zaslouží na tomto blogu být a kdo ne.. Věřte,že ti lidi nijak zvlášt nestojí o to,aby tu byli ale patří ke mně,tak je tady chci mít a budu je tu mít..S tím nikdo z vás nic nenadělá. Koukněte se na jiné blogy..taky tam mají jen své přátelé a o nikom jiným tam nepíší. Proč? Protože ty lidí znají a mají je rádi..tak to mám i já..Proč bych tu měla mít lidi,které jen pozdravím, nebo ty které až tolik ráda nemám..Proto abyste koukali na jiné obličeje? Pak by ten blog ztatil motto Můj blog je váš blog - vás které znám a mám ráda ano váš rozhodně je..Lidem, kteří ho rádi čtou určitě taky a nemusím je znát. Vím,že je blog sledován i lidmi,kteří mně rádi nemají..zvědavost:-)))) Ráda provokuju, ale vše má své hranice...
Úvod by stačil a teď se vrátím k minulému víkendu...
Nijak zvlášt ho nebudu s osobním důvodu rozebírat..Takže stručně.....V pátek přijel v poledne Davídek a večer se šlo do Valentina. Poznala jsem tři kluky..Mílu, Lukyho a Tomáše. Pařilo se do rána..Hodně divoká jízda..:-)). V sobotu jsem samozřejmě zase byla s Davčou a večer se šlo do Valentina,kde jsme si dali šampanské a skvěle pokecali.. povedený večer,skvělá pařba..návrat domů klasicky....ráno:-).
Tomáš, Míla a Luky ...
My darling ..Davídek:-*
...
Mějte se..
Čusík Tamík...

Minulost vs součastnost

24. července 2008 v 17:36 Videa
Nazdárek...
Od doby co funguje,tak jsem se začala fotit s kamarády,známimy a přáteli. Těch fotek je už opravdu kvantum a včera jsem si je prohlížela a napadlo mně,že bych mohla udělat další video..
Jsou to fotky lidí kteří byli mými kamarády, a taky lidí kteří ještě jsou mými kamarády..Takže minulost vs součastnost.. Fotky jsou dané náhodně. Kdo sleduje můj blog pravidelně od začátku, tak bude znát všechny obličeje které se tam objevují. Kdo ne,nevadí..uvídí pár lidí které nezná.. Video není moc dlouhé,protože kdybych tam měla dát všechny důležité fotky tak by jedno video rozhodně nestačilo.
Fotky které tam jsou se mi líbí a mám na ty večery hezké vzpomínky. To je taky důvod proč jsou na něm i lidé,kteří už do mého okolí nepatří. Na některé lidi prostě zapomenout nejde.. Je to život,je to realita. Někteří mi chybí,ale s tím se nedá nic dělat..Je to tak jak to je. Naše cesty se rozdělily z různých důvodů. Já o kamarády a přátelé nemám nouzi, tak mně to už tolik netrápí. Můžu říct,že se teď obklopuju opravdu bezva lidičkami,kteří jsou se mnou v dobrém i zlém.
Občas jsem ráda,když jsme sama a přemýšlím, relaxuju prostě mám chvíli klidu od všech. Nikdy mi to dlouho nevydrží. Musím uznat,že teď nezáleží na tom jakou mám náladu protože moje zlatíčka mi náladu vždy zlepší, ví co mi udělá radost. Je dobrý pocit vědět,že na mně někdo myslí,stará se jak mi je a má mně rád. Za mé přátelé mluví činy..Ne nadarmo je nazývám andílkami. Nemůže se mi nikdo divit, o nich píšu často a ukazuju vám lidi,kteří jsou téměř dokonalý. Láska není milovat dokonalost,ale vady..Jedna věc je někoho vyslechnout,ale druhá je pochopit a oni chápou.
Čím dál více pociťuju rozdíl mezi kamarádem a přítelem. Kamarádů může mít člověk hodně,ale opravdový přátel má pár..Kdy se objeví? když zbytek světa odchází.. Je o mně známo,že mám těch kamarádů hodně,dál a dál se seznamuju a poznávám nové lidi. Přicházejí,odcházejí a jen ti opravdoví zůstali..Teď se mi to pěkně vytříbilo a jsem za to ráda,že vím na koho je opravdový spoleh a kdo si na přítele jen hraje..Mám štěstí,že to zjišťuju docela brzo. Jsem už opatrnější a i když jsem společenský a přátelský tvor,tak už si ostatní držím více od těla. Já děkuju lidem,kteří mi nějakým způsobem ublížili,protože si pak ještě víc vážím toho,že mám přátelé bez kterých by to nešlo..Já bez nich prostě nemůžu být..
No a stačilo..nějak jsem se rozepsala.. tak mrkněte na video.. Kdo neviděl jiné mé videa, tak ať koukne do rubriky videa..:-))
Kiss Tami


Koncert hvězd na hradě Houska

23. července 2008 v 23:52
2.8.08 - NOC S HVĚZDAMI NA HRADĚ HOUSKA
AMBROSIATV.CZ ODVYSÍLÁ TENTO KONCERT PŘÍMÝM PŘENOSEM
Letošní jubilejní 10. ročník se uskuteční 2.srpna 2008 od 18.00hod.
Kromě Martina France na hradě zazpívají i Bára Basiková, Monika Absolonová, Petr Muk, Martin Maxa, Sámer Issa, Eva Pilarová, Marcela Holanová, Heidi Janků, Marcela Březinová, Roman Vojtek, Jarek Šimek, Martina Balogová, Petr Poláček, Ondřej Ruml, Gabriela Goldová a Kamelie.
Večer od 22.00hod. pak na prvním nádvoří vystoupí kapely: Vlasta Horváth s kapelou, Roman Lasota s kapelou, Slávek Janda Banda, Vašek Jelínek s kapelou, Jupiter, Zdeněk Podhůrský & Underhill a Jan Vytásek & Blackbirds.
Koncert budou opět moderovat Markéta Mayerová a Slávek Boura.
Vstupenky je možno zakoupit v předprodeji v prodejně hudebních nástrojů Milana Anděla na náměstí T.G.M. v České Lípě nebo přímo na hradě Houska."
VÍCE ZDE: www.hradhouska.cz, tel: 315 693 321
Příjemnou zábavu...
Tami..
Pokud nepojedete, sledujte vysílání gay-tv.cz...

Akvarium pokračuje!!!!!!!!!!

22. července 2008 v 7:48
A je to tady!!!!!!!!!
Akvarium má pokračování...
Chodili jste rádi do Akvaria? Chybí vám? Už nemusí...
Od dnešního dne se zrodilo pokračování.
A co vás čeká? Nejen dobré pití,ale taky hlavně výborná kuchyň o kterou se bude starat Pája,kterého jste mnozí z vás poznali v Akvarium,které bylo na Vinohradské nebo jste ho mohli často vidět u mně na blogu...
Budu vám opět přinášet nové informace o clubu,co kluci chystají a samozřejmě nebudou chybět fotoreporty:-)..
HOHOHÓ Akvarium club restaurant
-- Pro veřejnost je club otevřen od 26.7.08 , Kuchyně v provozu od 28.7.
-- Za barem Vás přivítá Martin a Míša
-- V kuchyni vám bude dobroty připravovat Pavlík
Otevřeno vždy od 17:00 do 02:00 hod. Pozor!!! Vaří se až do zavíračky:-)
Ulice Lužická 26 asi 50 m od klubu Stella
Těší se na Vás Pavel , Martin a Michal
...Co dodat.. Ať se daří, spokojené hosty..Hodně štěstí!!!
Tak HoHoHó hurá do práce...:-)))

Tamiworld.blog.cz

21. července 2008 v 17:54 Vzkazy ode mně pro vás
Ahoj i Dobrý den všem
Blog funguje 5 měsíce což není málo, ale taky to není hodně. Do dnešního dne ho navštívilo 6600 lidí.. Myslím,že za tak krátkou dobu není málo. Mně to rozhodně těší. Je na čase napsat s kým vším spolupracuju a kde je tamiworld uveden jako partner.
Spolupráce s blogy:
Tyhle blogy mám nejraději..Nepíšu to protože patří mým nej přátelům,ale protože jsou opravdu skvělé.. Všichni na nich odvedli kus práce a počítám s jejich spolupráci i v budoucnu..Co chystám zatím neprozradím,ale s vámi kluci počítám!!!!!!! Těšte se a nebuďte tolik zvědaví..hihi.... Neusněte na vavřínech,makejte dál... stojí to za to!!
Já jsem poslední slovo ještě neřekla..Kdo mně zná,ví o čem mluvím a vy mně znáte,takže není potřeba dál něco rozepisovat.. Sleduju vás denně a děláte mi radost!!! Nejen tím, že reagujete občas na mé články, ale vzali jste mně za slovo a blogy prošly nejednou změnou.. Vím proč chci po vás víc a hlavně nezlenivět... Díky a jen tak dál!!!!
Asi jste si všimli, že už tak často články a fotky tady nepřibývají..Nejsem líná,nepřestalo mně to bavit..... Blog procházel změnami,které nebyli malé a časově dost náročné..Přesto se to nijak nepodepsalo na návštěvnosti,naopak ta pořád a stále stoupá..
www.tominoblog.blog.cz (škoda,že Tom na něj nemá čas,přesto by nebylo fér ho tady nezmínit)
www.honilek.cz (tohle jsou stránky,ale je to uvedeno zde,protože jsem u Kuby uvedená v odkazech a ne jako jeho partner).
Blog má v dnešní době hodně lidí a ne každý se povede. Máte nápad, něco napíšete,dáte tam fotky,ale to je málo... Takže když si zakladáte blog,tak spolupracujte i s ostatními..poradí vám,doporučí vás, reagují a taky se můžete u nich inspirovat a naučit se nové věci. Věřte, že největší motivací je nejen návštěvnost,ale taky pochvala a zájem o váš blog...
A kdo projevil zájem o můj blog a o spolupráci se mnou ???
Tamiworld.blog je uveden jako partner:
www.robinn.cz (na stránky Robinna jsem již článek dělala,takže si ho najděte a přečtěte..A koukněte i na jeho stránky,jsou hezky a vkusně udělané a pořád je co číst a na co se dívat...) Robi ... děkuji!!! Ty víš za co!!!
www.gay-tv-cz (nová internetová televize,která již zahájila své oficiální a plnohodnotné vysílání)
www.klub21.cz (stránky mají novou image a najdete tam spoustu info a fotek nejen o klubu)
www.pinkstar.cz (nej gay web,který v současné době existuje)
Pokud i vy máte zájem se mnou nějakým způsobem spolupracovat,stačí napsat...tady nebo na email - t.stars@seznam.cz
Těším se další spolupráci s vámi všemi!!! Jste skvělí.. a děkuji!!!
Tami

Robinn a Roman..bude svatba...

20. července 2008 v 17:54
Zdravím...
Tak a je to tady...
Moderátor Gay-tv Robert Ferko alias Robinn si ještě tento rok vezme svého partnera Romana Tangla, s kterým je neuvěřitelných 9let...
Takže kluci ať vám to i nadále takhle skvěle klape!!
Našli jste jeden druhého a pocítili štěstí, které přichází, když dva životy spojí láska. Přeju Vám, ať se nic z těchto krásných chvil nevytratí..
Robinn
Roman
Hodně štěstí a lásky!!!
Tami .-)

Night of Pink Fans, Karlovy Vary, 11.7.2008

17. července 2008 v 22:43
MFF v Karlovech Varech
Kdo nebyl na festivalu, může se již brzy podívat na reportáž,kterou uvede Gay tv.. Festivalem vás provedou Robinn s Pitym.
Perličky: Pity se během festivalu šestkrát převlékl a jednou róbou byl Pity za jeptišku..
: Robinn si nechal udělat na hlavě motiv malovaný henou (což uvidíte na následujících fotkách)...
Na párty se mimo jiné objevili - Michaela Dolinová , Petr Lesák , Jiří Chlum z Tv Prima , a takysyn Gábiny Osvaldové..
Taky se objevil tanečník Yemi,kterého vyzpovídal Robinn a byly mu položeny velmi peprné otázky..
Odpovědi i celý festival již brzy uvidíte na www.gay-tv.cz
Fotky z festivalu:
Vlasová exhibice kadeřnického salonu Fellini
DJ Michael Burian
moderátoři gay.TV Robinn a Pity
Hena na Robinnově hlavě:-)
Mějte se skvěle a sledujte gay.tv..
Pa
Tami

Klub Friends - I.boys ledová párty

16. července 2008 v 11:36 Víkend
Ahojky:-)
Sobotní akce v klubu Friends I.boys Ledová párty..
Organizátoři doslova a dopísmene tento název splnili.. Připadali jste si tam napůl jako v krápníkové jeskyni - divím se,že si nikdo nevypíchl těma krápníkama oko,ale budiž snaha byla a napůl jako ve stanu a to už tak originální nebylo..Ledoví byli i návštěvníci, takhle malou návštěvnost asi nikdo nečekal. Přišla jsem klasicky po půlnoci a tam to vypadalo jako by to mělo sknčit..Nevím čím to bylo..prostě mrtvo. Na webu kl2.cz Lukáš píše,že má jen 30 fotek a že nebylo co fotit..Má absolutní pravdu..Ani co a ani koho..Vypadalo to jako nějaká soukromá akce a ne párty.. Ani já jsem neudělala moc fotek,tak vám sem dám i fotky z jiných webů...
Více se k této akci už vyjadřovat nebudu..Prostě se nepovedla..Tak snad příště:-)....
Tak papa...Kiss kiss Tami......

100 000x lidi koukali na profil Pink Tami

12. července 2008 v 13:01 Vzkazy ode mně pro vás
I.boys..seznamka pro kluky...
No nevím,ale já tam fakt nemám nouzi o lidi,kterým nevadí že jsem holka... Pořád samozřejmě funguje to,že tam mám určité lidi,takže se ptají na ně a chtějí se seznámit apod. Je docela fajn,že docela dost lidí mi pak zůstane nejen na pokec.. Z některými si opravdu moc ráda píšu a vzkazy do booku přibývají..Což je známkou toho,že vůbec nevadí že i holka může zapadnout mezi gay kluky.. Narovinu napíšu jednu věc-- a to, že když vidím některé profily holek,tak se vám vůbec nedivím že vám to vadí..
I.boys není jen seznamka,ale taky se tam najde hodně lidí s kterými se mohu v ledačem poradit... Je to seznamka,vzajemná poradna a vznikají tam opravdu zajímavé vazby...Ono ze začátku si vždycky člověk píše s hodně lidma,ale zůstanou jen ti správní.. Mi lidi přibývají a ubývají a nijak zvlášť to neřeším,protože tam mám své kamarády a není jich málo:-)))
I.boys opravdu i pomáhá a to v tom,že se tam lidi více otevřou a píšou mi svá trápení a radosti u mnoha z nich je to i naopak..No je pravda,že já mám jen pár vyvolených kterým napíšu víc než ostatním,ale to je normální...
Těší mně,že mnozí z vás mně neznáte a přesto se mi svěřujete a věříte mi..Člověk se doví občas hodně zajímavé věci.. Asi by se někteří divili jak jsou zranitelní..Stačí,že se někdo naštve a řekne na druhého i to co neví...No jo no..
Stejně je to fajn,že I.bko existuje..Vím,že mnozí z vás ho rádi máte a to třeba proto,že ikdyž nestojíte o sex,tak vám nabídku tohoto typu chodí a vy jste z toho už znechuceni...Z toho co mi píšete atd,tak jsem přišla na to že i.bko plní mnoho funkcí, ale ne tu seznamovací..Najít tam normálního týpka,který vás zaujme a netáhá vás hned do postele je nadlidský výkon..
Je smutné,že v podstatě nemám ve svém okolí nikoho kdo by měl vztah delší dobu,buď ho nemá vůbec nebo chvíli..Každý někoho hledá..už mně děsí věta..Tami najdi mi chlapa..Neblbněte:-)... Já tu větu slyším častěji než to jak se mám..To je není normální,že se takhle těžce seznamujete...Chápu,že není jednoduché najít svého pana Božského,ale třeba je to trochu vámi..co takhle trochu slevit ze svých nároků?? Ne? tak se pak nedivte, že jste sami..Pochopím to,že má někdo určitý typ kluka..třeba blonďáka s modrýma očima,nebo musí být příslušně vybaven do postele,ale jinak ? Vždyť stejně ta zamilovanost přejde a zůstane vám kluk,kterého zase nechcete.. Proč se tak trápit a nenechat tomu volný průběh? Každý jsme jiní a máme rádi něco jiného,ale to mají všichni!!!
Jsem ráda,že jste mně tak hezky mezi sebe přijali..A taky mi píšete ohledně blogu a chválíte ho..Děkuji..Jste mým motorem pro tvorbu lepšího blogu..Vaše náklonost a zájem bude taky brzy odměněn..čím? to zatím neprozradím...Každopádně blog má nový banner za který chci tady veřejně poděkovat mému méďovi Goofíkovi ... www.goofyczek.blog.cz
A samozřejmě taky poděkuji za ikonku mému panu Úžasňákovi Simíkovi ... www.simik.ic.cz
Nemusela jsem to psát,kluci o to nestojí,ale myslím že oni ví,že já dokážu ocenit a vážit si všeho,co pro mně někdo udělá...
Děkuji vám kluci za pomoc!! Jste opravdoví přátelé!!:-****
Děkuji všem,kteří mi chtějí pomoc a podpořit tento blog,který nabírá stále větších a větších rozměrů.. Já jsem ještě své poslední slovo neřekla a ted ho nedořeknu..Nechte se překvapit...!!!!!
100 000 návštěvník profilu způsobil to, že jsem mohla napsat tento článek,tak hurá na další psaní na I.bku.. A najděte toho pravého..!!! Nebuďte zoufalí..koukněte vedle sebe a bojujte!!
Takže zase na I.boys papa...
Vaše Pink Tami

Vaše galerie fotek... Míša a Míša

12. července 2008 v 5:13 Vaše galerie fotek
Ahoj zlatíčka:-)
Tato galerie patří dvoum sympaťákům,které vždy ráda vidím..Jsou nejen hezcí,ale hlavně to jsou bezva kamarádi,kteří se rádi baví a mají srdce na pravém místě..
Míša:-))
Míša a Niki:-)
Míša a já... Kocoure Ty jsi prostě jedinečný.. Snad zase příjedeš zase brzy do Prahy a...zapařííme!!! Čííííííííííís..Jsi moje sladké zlatíčko:-))
Míša..tento človíček mi přišel do cesty náhodou a jsem ráda,že jsem ho poznala..Je to kocourek a taky ví co chce...vrrrr...
Míša:-))
Míša a Pavlík ve Valentinu..bezva neděle!!:-)
Míša s přítelem Thomykem..Tomášek je sluníčko..mega sluníčko:-***
Míša a Niki :-) seriál Vinohradská...
Míša a já.. mám tě ráda..drž se!!!
Kiss myšánkové moji..Jste bezva kluci a kámoši..Jen tak dál..Brzy Čusííííííííík!!!!!
Tamík...

Víkend aneb modelky s.r.o. v akci-část třetí

10. července 2008 v 8:41 Víkend
Ahoj čumáči...
Tak to vidíte..Víkend byl náročný natolik,že jsem ho musela rozdělit na tři části. To ale nebyl ten hlavní důvod. Věděla jsem,že budou k těmto fotkám a článkům komentáře a tak jsem si počkala na ten třetí,ať to můžu shnout a napsat svůj názor.
Víte docela mně štvalo,že jsem musela komentáře k těm článků nastavit,tak abych to nejprve přečetla a pak to mohla zveřejnit. Blog je o tom abyste i vy reagovali a psali své názory. No jo, jenže když tady dám fotky určitých lidí,tak se spustí lavina urážek a stupidních poznámek na jejich osobu. Jsou to moji kamarádi!!! Mějte si svůj názor,ale jde to napsat i slušně. Umíte něco jiného než se jen do nějakých lidí jen navážet? Někteří z vás bohužel ne...Kluci nestáli o to být na blogu,nepotřebují být vidět,ale ví že když je někdo v mém okolí tak se s ním ráda vyfotím a taky ty fotky zveřejním,protože já se za své kamarády nestydím.Proč bych měla někoho zapírat? S nikým jsem to neudělala a neudělám to ani Davčovi atd.
Vrátím se k druhé části tohoto třídílného článku. Volal mi Márty a vyměnili jsme si své názory ohledně soboty. Prostě ne vždy co je napsáno je správně pochopeno..Prostě osobní komunikace je to nejdůležitější co člověk má.. Takže příště tyhle věci budu řešit na místě a nebude si pak někdo něco překroucet. Je to pak slovo proti slovu.. Takže zůstává mým andělem dál..My se známe už 8let a když je větší problém,tak ho nemáme mezi sebou, ale vždy kvůli někomu. Nic se nemění..Přiznám se,že o něj přijít nechci..jen mně některé věci mrzí a vznikají pak dohady..Je to zbytečné.. Co se týče Filipa..ten ví co má dělat a dělá to..Takže sobota je zapomenuta........ Uffff ..ulevilo se mi..Nechci přijít o žádného andílka...
Neděle...
Borisek s Davčou u mně spinkali,takže jsme nedělní plán vymýšleli společně..Bylo mi jasné,že to bude zase nějaká divočina,protože oni se neradi nudí a rádi něco podnikají..
Nejprve nutná návštěva místní večerky a nakoupení jídla a pití domů,ať neumřeme hladem a žízní..Víno je samozřejmost:-))
Večerku mám deset minut..a proč to píšu? Podívejte se na to..Kluci i do té večerky jdou jak hvězdy ze žurnálu:-)
Když bylo nakoupeno bylo na čase se někam přesunout..
Tohle jsou fotečky z cesty na zahrádku do Valentina.. moc dlouho jsme tam nebyli,prostě opět vzrůšo,:-)¨hihi ..prostě s nima to asi ani jinak nejde,ale už jsem si na to zvykla..Na co si zvykat nehodlám,jsou poznámky které měli někteří návštevníci Valentina.. Přesto jsme si dali drink a nerušeně pokecali:-)
Přesun z Valentina samozřejmě byl opět vyfocen a nyní zveřejněn:-)
Podle fotek je vám jasné kam naše kroky směřovali..Do cafe Muzea.. I když by mohli ten interiér vylepšit,tak se to dá občas překousnout,protože tam chodí lidi na kafe a ne řešit jiné lidi..
Bylo to fakt super..Fakt jsem se skvěle pobavila..přišel i Mário..Když jsme pohromadě my čtyři,tak je to fakt šílenství ve smyslu,že jsme stejné krevní skupiny..Umíme se zabavit a pobavit i lidi kolem nás.. Nemá to chybu.-) Navzájem se skvěle doplňuujeme a nuda opravdu nehrozí..
Jsou nesmrtelní jako já..jeden větší živel než druhý,takže po posezení a pokecu jsme usoudili,že se přesuneme ke mně a uděláme naši oblíbenou domácí pohodičku.. Po cestě jsme ale narazili na klub Střelec..Kluci ani já jsme tam ještě nebyli..To byl masakr a hlavně příjemná nicím nerušená změna....Nejprve zjistit jestli mně tam vůbec pustí..hihi..když pan barman usoudil,že jednu holku tam snese tak jsme usedli ke stolu a ani tam si kluci focení nemohli odpustit..Zaujal je jeden muž..:-))))) Kecám..byla to jen figurína..mám ráda lidi,kteří vědí co je sranda..:-))))
Tak když se kluci vyblbli přesun ke mně byl více než žádaný..A opět přišla další změna..Ke mně jsme sice dorazili, ale vzali jsme vše alkoholické co v bytě bylo a jelo se k Máriovi.. Tomu já říkám příjemná tečka víkendu.
Všichni víme,že to nebylo naposled,ale taky víme že si na společnou pařbu teď chvíli počkáme...Rozhodně si ji zase užijem..Kluci opatrujte se...myslím na vás..!!!
Mário..díky za bezva večer..škoda že tady nemůžu napsat naši hlášku:-)) stejně by to lidi nepochopili..to nevadí...stejně to umíš nejlépe říct ty:-)) díky!!!!!!! za vše!!!!!!!
Borisku..drž se..chraň naše soukromí..lidi jsou zlí a využijí toho..Mám Tě moc ráda..Jsi bezva kluk.
Davídku..k tobě už nemám slov... Koukněte co mi koupil..Moje reakce popisovat nebudu..šok je slabé slovo..Vědela jsem,že chystá překvapení a čekala jsem cokoliv,protože Davča je ve všem originální a ví co mám ráda..Vnímá mně a udělal mi za těch pár dní radost nejmíň stokrát..Tohle je třešnička na tom dortu radosti který celou dobu stavěl..Nikdy nezapomenu na to,co jsi u toho řekl..Ještě že jsem u toho seděla..... Kiss:-)))
K tomu nemám co dodat.. Už není ty a já, ale MY a to je nadevše...Angels forever:-***
papa...
Tami...

Víkend aneb modelky s.r.o. v akci-část druhá

9. července 2008 v 17:34 Víkend
Zdravím všechny čtenáře blogu a hlavně své andílky:-)
Sobota.. kavárna Medúza,Termix,Valentino...
Sraz andělů byl v kavárně Medúza..Pája,Filip,Márty,David, Láďa, taky kámoš Boris a dorazil i Mário.. prostě partička která mně drží nad vodou... Tak nějak jsem se chvilemi potřebovala rozpůlit abych se mohla věnovat všem,ale více méně jsem to zvládala.. Sraz měl svůj účel..nic nedělám jen tak..
Původní plán byl takový,že přijdu v sedm a budu na chvili sama s Pájou a pak že postupně dorazí zbytek.. Vše se zvrtlo a dopadlo úplně jinak..Vykládala jsem karty Davčovi a Borisovi,kecali jsme..pohoda..Nic na tom není...Davča díky tomu dostal zpovědní náladu a věřte, že do smíchu mi rozhodně nebylo...Taky mi bylo jasné,že když ho to nenechám doříct,tak se to už nedovím..Napíšu to narovinu..Pája na mně čekal dvě hodiny a ještě jsem nepřišla sama...Neměla jsem sílu mu napsat a on přesto počkal..To je přátelství...Věděla jsem,že žádná omluva nenahradí ztracený čas,který navíc měl být náš..Jediné co jsem mohla udělat je slíbit,že se to už nestane..Opravdu mně to mrzelo!!.. Stalo se..je zbytečné už cokoliv dodávat.. Pája mi to odpustil..Děkuji ti!!! Nemusela jsem to psát do detailů,ale jsem férová..
V devět jsem dorazila s Davčou a Borisem a pokec mohl začít.. Sledovala jsem chování lidí,které mám nejraději a jsou mi hodně blízcí... Někteří byli stejní jako vždy a nezklamali,dokonce mile překvapili a někteří mně překvapili nemile... Pájo potěšilo mně,že si pochopil,že potřebuju abys u mně byl nejblíž.. Láďo,ty mně překvapuješ čím dál víc..ty jsi opravdový přítel a hlavně co řekneš a slíbíš tak uděláš..Davča je Davča..víc dodávat nebudu.. Filip? Márty?.. Narovinu? začínám o vás pochybovat.. to co jste tam oba předvedli za divadlo - to bylo neuvěřitelné... Takhle vás neznám a dost se mně to dotklo!! Když na někoho koukáte, tak alespon u toho zavřete pusu... Nemyslím to zle,ale fakt jsem se nestačila divit co se tam děje.. Takhle že se chovají lidi,kteří mně znají a mají mně rádi? tak to raději budu sama... Že jsem vám moc nevěnovala??? Odpovězte mi na jednu věc..co udělal Pája a Láďa?? oba se bavili ze všema a byli u mně..Pája obešel stůl a sedl si ke mně, Láda mne několikrát obejmul.. Zapomněli jste oba na jednu věc-šli jste tam kvůli mně a ne koukat kdo je u stolu a kdo není... Já jsem tohle už jednou řešila - když kámošům vadilo,že patřím k Pinkstarům a že je považuju za kamarády-- napsala jsem článek a nebudu se opakovat--článek z 28.2...Nepomohlo to,už je to tu zase..slovo respekt - nenutila jsem nikoho ať se s tím či oním bavite,ale respektovat jste ho mohli.. Tohle já tolerovat nebudu,,fakt ne.. Bylo nás u stolu dost,tak nevím proč jste měli pořád potřebu koukat a rejpat do jednoho člověka,který vám nic neudělal a neznáte ho..Ach ta povrchnost..Nedali jste mu ani šanci,aby se nějak vyjádřil--Pája a Láda jo.. Tohle mi bude ležet dlouho v žaludku a budu chtít vysvětlení..Když tohle udělá kámoš,tak mně to naštve ale nijak zvlášt to řešit nebudu,ale vy jste něco víc tak se podle toho taky chovejte!!!!!!!!! Nenapíšu těším se na to až Tě Filipe a Martine uvidim--prostě až vyjde čas tak se sejdem...Přehnali jste to..a mimochodem když si s někým podávám ruku a připíjím si tak je SLUŠNOST koukat do očí!!!!!!!! To byl vrchol všeho..to mi kápla poslední kapka trpělivosti a musela jsem se přesunout do Valentina..neřeším věci s horkou hlavou,raději odejdu-věřte že by to příjemné nebylo a já ten rozum a sebeovládání v tomto mám....
A jak dopadl večer? jako třešničku na dortu jsem potkala mého pana Úžasňáka Simíka..tečka...To bylo přivítání..nosil mně po Termixu jak princeznu:)) Jeho megamačkání lidi nechápali a raději jsme šli jsme i s Ládikem do Valentina.. Všichni se rozutekli..jeden tam druhej jinam..Sečteno podtrženo ..pátek byl o 100% lepší,ale sobota poučná a taky svým způsobem fajn...
Vzkazy...
Pájiku..vynahradíme si to!! to ty víš,,tak se na Tebe budu těšit..Ještě jednou děkuji za pochopení. Jsi opravdový přítel a moje rodina:-) :-**********
Ládiku..ty si mně opravdu pár věcma překvapil..Potěšil si mně tím,že ses bavil ze všema normálně,jsi tolerantní a společenský.. Děkuji,že lidi nesoudíš a žes se mnou opravdu byl a ta tvá starostlivost? Je to příjemný pocit,když vím že mi nkdo rozumí a chápe...
Filipe..řeknem si to osobně..nebudu ventilovat co je jen mezi námi...protentokrát ne,ale je to naposled..příště ohledy brát nebudu..napíšu to jak se říká na plnou hu*u... Ty máš alespoň snahu teď se mnou komunikovat a zajímá Tě co se děje..To mně těší...Myslím,že my dva si to vyříkáme rychle..Myslím,že to bude v pohodě..
..přesun do Valentina:-)hihi.....
Pája, Filip,Ládik...
Borisek..
Modelky s.r.o. :-)
My dear Angel Dejw...Nezapomeň Já a Ty...Ty a já...=my= ....
Byla zábava? Byla..pokecali jsme?? ano.. A o nic jiného nejde:-))
Tak zase příště...
Papa ...

Víkend aneb modelky s.r.o. v akci-část první

8. července 2008 v 15:11 Víkend
Ahojík všichni:-)))
Než vám prozradím jak jsem se měla o víkendu,tak chci reagovat na to co tady píšete do komentářů,zvlášt když píšu o mém andílkovi Davídkovi.. Nikdo vás nenutí koukat na jeho fotky ani na to video,co jsem pro něj udělala... Nechala jsem nejprve volnou diskuzi a čekala jsem negativní reakce a nemýlila jsem se.. Diskuze je tedy povolena,ale je jen na mne zda tam ten váš komentář dám..stejně tak to bude u tohoto článku...Bohužel... Někteří lidé prostě pořád mají potřebu něco řešit a psát stupidní hlášky..že vás to pořád baví.. Je to můj přítel, můj andílek a víc mně fakt nezajímá!!! Ke mně se chová jak už dlouho nikdo nechoval..s úctou,slušně a váží si mně.. Jestli si myslíte,že na něj změním názor jen protože vy napíšete to či ono,tak to fakt nezměním..Já ho narozdíl od vás znám..Je to člověk..tečka...
Pátek...Kino, Termix, Valentino - skvělej den i večer!!!
Já do kina nechodím a když jdu,tak si vyberu s kým jdu.. Moc mně to nebaví,takže chci jít s člověkem s kterým se nenudím... Hádejte s kým jsem byla???...shmm??? D......správně s Davčou na filmu Sex ve městě... Jestli se mi film líbil? Kdybych šla s někým jiným tak by mně nebavil..Šla jsem tam s určitých důvodů a splnilo to svůj účel..
Povinné focení před filmem i v sále:-)
Po kině jsme přesunuli ke kámošovi Máriovi,kde nás opět čekala vodka...upss...
Panák nebyl jen jeden:-)hihi..takže když jsme klasicky o půlnoci dorazili do Valentina,tak byl parket náš:-)... Já se ráda bavím..je mi jedno zda na mně někdo blbě čumí,ať čumí..aspoň se třeba naučí jak se dělá zábava...
Ládik a Mário
Ládik:-))..mega zlatíčko!!!
No coment.. :-)) přesto toto gesto nepatří mi..snad:-)
Opravdu moc povedený večer a kalba se táhla do pozdních ranních hodin:-)...
Díky Davčo za to kino i za celý večer:-)
Kiss kiss:-)
Tamík

Video pro přítele :-) Jsem s Tebou!!!

7. července 2008 v 18:20 Videa
Čusík...
Toto video žádné komentáře nepotřebuje...ale potřebné minimum napíšu:-)))
Davčo......... my dva víme .. a ostatní ať si říkají co chtějí.. Nesuďte lidi když je neznáte!!!
Neubližujte.. srdce zlomíte jednoduše,ale těžce se slepuje...
Andílku, ať budeš kdekoliv já budu s Tebou...Věř,tvá důvěra Ti je tentokrát oplácená..Já jsem taky jen člověk...pro Tebe anděl,ale i anděl má city a miluje Tě.. Nebudu ty zlámaná křídla lepit věčně..Jednou příjde den,kdy je nechám zlomená a ty víš, že by to byla škoda...
To video je jen pro Tebe a Ty víš proč jsem ho udělala...
Slova nestačí...nebudu psát dál..potřebuju abys pochopil,že není každý stejný!! Andělů je nedostatek... Ty mně jako anděla bereš,jsem s Tebou v dobrém i zlém..Myslím, že těch pár dní,které jsme spolu byli ti otevřelo oči..
Tvůj angel Tami:-))
Kiss Kiss Love....:-*


Vaše galerie fotek... Pavlík

3. července 2008 v 18:41 Vaše galerie fotek
Dobrý den..Zdravím vás všechny...
Ne nepřeskočilo mi...Slušnost je jedna z věcí kterou tento můj mega andílek má hodně rád.. Pavlík je človíček o kterém jsem psala hodně a i nadále uvidíte naše společné fotky,protože mít přítele jako je on je k nezaplacení...Nebudu pokračovat protože by to byl článek a ne galerie fotek,navíc tohle je nekonečný příběh dvou přátel,které nic a nikdo nerozdělí..
I když vám příjde,že je tady hodně fotek,tak věřte že to není ani setina fotek,které jsme za tu dobu udělali..:-)) Vybírala jsem fotky,které se mi líbí a ke kterým mám nezapomenutelné vzpomínky.... no coment....
Pavlík:-)))
s medvídkem Bukem...
v baru Akvárium...
...No coment...
Pája:-***
Pavlík se mnou v baru Akvárium... nikdy na to nezapomenu-ty víš proč....a děkuji ti za všechno!!
Jeden z nejkrásnějších večerů..procházka na pražský hrad..kavárna Medúza:-))
Pavlík se mnou..Medúza.. k tomu nemám slov..Děkuji,že jsi:-):-***
Jsi mé srdce..jsi můj anděl..jsi můj přítel..Děkuji!!!!!!!!!!!!
Mám Tě moc moc ráda a vážím si Tebe i toho co pro mně děláš.. Přátelství je láska bez křídel..
Tvá přítelkyně Tami:-***
Kiss.....

Oficiální stránky Honzy Musila

3. července 2008 v 15:42
Zdravím!!
Tak takto vypadají nové stránky Honzy Musila..Stránky dostaly novou image i obsah..
Takže co je u Honzíka nového?
- moderuje talk show v 21..Na rovinu?! pro internetovou televizi gay.tv
a co dál? to se dočtete u něj na stránkách..
Klub 21
Samozřejmě ho vede Honzík ze svým partnerem Kubíkem a i klub má své webové stránky,které dostaly novou image..
- naleznete tam pozvání na akce v klubu
- fotky z již zmiňované talkshow
a jiné informace...
Honzík i celý jeho team se těší na vaší návštěvu.
koukněte na www.klub21.cz
Tami

MFF v Karlových Varech

3. července 2008 v 7:24
Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech
Mediální partner festivalu..Vodafone
PÁTEK 11.7. od 10:00 hodin VODAFONE FÉR KLUB / LÁZNĚ I

Kavárna se zahrádkou (dle počasí), internetový koutek SONY, Instinkt front page - osobnosti očima Tomáše Nosila, fotografa časopisu Instinkt (výstava fotografií), široká nabídka nápojů, sendvičů, čerstvých palačinek, salátů a dalších mňamek s možností "s sebou", otevřeno denně do 19:00 hod.

22:00 VODAFONE FÉR KLUB / LÁZNĚ I

NIGHT OF PINK FANS chill out:
22:00 - 00:00 Resident DJ Mario
00:00 - 03:00 DJ Henriette
03:00 - 05:00 Resident DJ Mario

main stage:
22:00 - 00:00 DJ Dan Colley
00:00 - 02:00 DJ Michael Burian
DJ Michael Burian (živě na GAY TV 12.7. od 00:00 do 02:00 hodin)
02:00 - 06:00 LayDee Jane
Program: vlasová exhibice kadeřnického salonu Fellini ve spolupráci s Goldwell.
Přímý přenos z festivalu!!! Moderátorem této akce je Robinn..
Gay.Tv je rovněž mediálním partnerem...
Koukejte,bavte se ...... páčko...Tami :-*

Vaše galerie fotek... Goofy a Simík

2. července 2008 v 17:45 Vaše galerie fotek
Ahoj zlatíčka, Zdravím svého méďu Goofíka a pana Úžasňáka Simíka:-)
Tak tohle je první galerie fotek, starší i nové tentokrát s Goofíkem a Simíkem.. Fotky známé i známé..Sólo fotky i společné:-)))
Goofík:-))
Goofík a Simík:-))
Goofík a já:-) děkuji ti za vše:-)))mám Tě ráda!!!
Simík:-)))
Simík a Goofík:-))
Simík a já..pan a paní Úžaňákovi:-) ..My dva víme..tady není co dodat..Jsi pro mně moc důležitý!!
Kluci jsem moc ráda,že vás mám:-) Jste moje sluníčka a velká má opora!!!:-********
Mám vás moc moc ráda!!!!!
Pro Goofíka jeho zlatíčko a sluníčko :-)
Pro Simíka prdelinka Úžasňáková:-)
Tami:-**********