Sobotní šílenství

16. června 2008 v 14:52 |  Víkend
Čusík..
V pátek přijel kámoš Danek a šel se bavit do Valentina:-) Já jsem raději šla do práce,protože jsem věděla,že mně čeká sobotní pařba a chtěla jsme na ní být odpočinutá..Taky nemám potřebu pít každý den..:_)))No a jak to dopadla sobota?? naprosto šíleně... Klidně jsme mohla se jít bavit..Přišla jsem z práce okolo osmé ráno a Daneček už spinkal,tak jsem si taky lehla s tím že se vyspím...Hmmm..Dvě hodiny spánku přerušilo zvonění Dankovo telefonu..Tak jsme oba vstali dali se povinné ranní cigárko a kecali jsme..Danek navrhl,že půjdeme na oběd..No tak jsem souhlasila..Bylo jedenáct a začal pro změnu telefon zvonit mi..Láďa...zda ke mně může přijít..NO a bylo jasné,že si nelehnu a neodpočinu..Šli jsme tedy všichni tři na oběd a Danek jel ve dvě domů a s Ládikem jsem se domluvila,že koupím nějaké pití domů a že v sedm ke mně dorazí a před Decadance ještě pokecáme..Že bych si konečně lehla?? Nehrozilo...
Danek
Láďik
...
.... Ve dvě přijel můj andílek Míša..Mojí andílci pro mně hodně znamenají,takže andílovi neřeknu ne..Dali jsme si víno a vedli naše andělské rozhovory..Škoda že musel odejít,ale my si to vynahradíme:-))Míšo vše co bylo řečeno zůstane našim tajemstvím..Vím proč mi to říkáš..věříš mi a já tvou důvěru nechci ztratit a Tebe už vůbec ne:-))):-***Vím,že mně až tolik neznáš ale kdybys věděl ,co já všechno vím a nikdy to neřeknu...:-))..
My big angel ..Míša
Když po páté odešel,tak nemělo moc smysl si lehnout..nebo jo??ne už bych nevstala:-)hihi.. Okolo půl osmé přišel Ládik a já mohla začít přípravu na večerní šílenství zvané Decadance..Mou výhodöu můj andílek Niki,který mi udělal vždy crazy účes:-))..Dali jsme si pár drinků..no coment..a všichni tři jsme se přesunuli k Ládikovi,kde už čekali Míša s Thomykem:-)))..Po desáte jsme lehce alkohově upraveni odjeli do Kolbenky..Cestu taxíkama nebudu komentovat..:-)) Když jsem prošli šílenou vstupní kontrolou,tak kluci využili kadeřnickým služeb a zábava mohla začít....
Můj crazy účes:-)))
...děkuji Niki..
sobotní sestava... Thomyk,Niki,Ládik,Míša..moje mini partička:-))
Myslím, že k tomu není co dodat.....hihi...
...Kecám ...samozřejmě že je...
Když jsme tam dorazili tak tam moc lidí nebylo,postupem času lidi přibývali,ale jelikož ta hala je opravdu monstózní tak těch tisíc lidí se ztratilo jako nic...Klobouk dolů organizátorům..Tolik vyhazovačů jsem pohromadě ještě neviděla..masakr:-))ale aspoň se člověk cítil bezpečně.Zábava byla v pohodě hlavně díky lidem kteří se mnou šli..
Závěr..
Na další decadance půjdu a rozhodně zase s více lidma..Čím víc tím lépe:-)) Takže příště se těším na např. na Simíka a andílka Pavla..a hlavně si nebudu na neděli nic plánovat:)) Byla jsem doma už ve čtyři ráno..slib je slib--co jsem slíbila tak důležitého,že jsem odešla uprostřed zábavy?? to se dočtete v dalším článku s názvem Neděle..jak jinak než s andělem..:-))))))
:-)
Kissík Tamík.:-********
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama