Sobota jak jinak než ve Valentinu

27. června 2008 v 17:13 |  Víkend
Ahojík zlatíčka..:-)))
Zítra zase máme sobotu, což znamená po mnohé z nás tolik potřebné volno..Než vám napíšu jak dopadla ta minulá,tak odpovím na moje neoblíbené otázky jak se mám a co je nového..Kdo čte blog pravidelně,tak si všimnul,že jsem tu pár dní nic nepsala. Má to dva důvody a to,že teď trávím svou volný čas s Davídkem kterého si chci užít dokud tady je. Chceme se lépe poznat.Přiletěl 15.6. a kdnešnímu dni jsme nafotili neuvěřitelných 400 fotek..Už jste tady měli fotky po jeho příletu, další jste mohli vidět v článku Sexy útery aĺa Dolce Gabbana a jelikož jsem si vážně dala záležet a fotili jsme denně,tak vám jsem ještě určitě nějaké fotky dám..Ty fotky nejsou jen fotky,jsou plné zážitků a emocí. Fotit na Karlově náměstí v parku, na dětským hřišti nebo dokonce na hřbitově je vzpomínka na dlouhou dobu:-))
Druhým důvodem je že blog opět projde mnoha změnama..Nebudu zatím nic prozrazovat,ale rozhodně se to v blízké době dovíte..
Co je nového? Blog bude nový, mám už spolubydlícího. A podařila se mi jedna věc,ale nechci to zakřiknout,takže až to bude oficiální tak to napíšu..Držte mi palce!!!
Pořád platí, že Gay-tv hledá kluky do 35let,kteří chtějí změnit svou image..Proměna je zcela zadarmo. Pokud chcete vědět víc tak mi napište na Robinnův email robinn@gay-tv.cz nebo na robertkolin@seznam.cz ...Taky klidně napište mi na profilu I.boys.cz pinktami --mnozí vás mně znáte osobně a třeba byste to rádi probrali se mnou..vím o tom pořadu veškeré podrobné informace,tak se nestyďte a napište...
Tak a teď už můžu napsat jak probíhala minulá sobota ve Valentinu...
...Nevím proč,ale tentokrát to byl takový ten divný večer,lidi divní a divná atmosféra..Necítila jsem nijak zvlášť dobře...Šla jsem tam s Davidem, ale tak nějak to nedopadlo jak mělo.. Potkala jsem pár kamarádů,ale moje nálada nedovolila se bavit jako vždy... V podstatě jsem chtěla jít i domů,ale nakonec jsem nešla..Kdo byl mým princem na bílém koni a zachránil mi večer?? Lukášek..Byl tam ze svým Vladimírkem, Petrem,Pavlem a Petrou.. Příjemně naladěna partička mi zvedla náladu během pár minut a zábava mohla začít..Bylo to bezvadného zakončení divného večera..Díky Luky.-)..:-***Nejen za večer ,ale hlavně za dodržení slova..
Luky, Petra, Vladímírek
Luky s Vladimírkem
Blblo se až do rána..hihi
nezbytná přátelská pusa..a zase příšte papa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama