Můj baner a ikonka

30. června 2008 v 9:13 |  Vzkazy ode mně pro vás
Ahoj..Dobrý den..Zdravím vás...
Jelikož se mnoha z vás blog líbí a žádáte mně o odkaz, tak jsem se rozhodla že budu mít už oficiání baner a samozřejmě i tolik nezbytnou ikonku..
Pokud tedy i nadále váš zájem trvá,tak z tohoto článku lze oboje stáhnout...
Jen vás žádám, abyste mně tady pod článkem nebo na profilu I.boys PinkTami o tom informovali..
Chci mít přehled kde se odkaz nachází !!! Vzájemná podpora je hodně důležitá a reklamy není nikdy dost,takže já na oplátku zase budu odkazovat na vaše stránky a blogy a informovat lidi o vás..
Všechny fotografie a texty použité na tomto blogu jsou majetkem tamiworld.blogu!!! Takže pokud se vám nějaký článek bude líbit natolik,že ho budete chtít tak mi to stačí napsat a já vám buď dám nebo nedám svolení.. Na odkaz na článek mé svolení samozřejmě nepotřebujete:-)
Tohle platí i pro fotky!! Všechny jsou moje a je možné,že byste nějakou chtěli-určitě znáte pojem autorské právo..Takže zase není nic jednodušího než mi napsat buď v komentářích nebo na I.boysu..Jsem na PC denně!! Vždy se dá nějak domluvit..Pokud zjistím,že jste stáhli nějakou fotku bez mého svolení obrátím se na svého právníka.. Je mi jasné,že stahování nezabráním,ale budu si ještě více hlídat kdo co kde dáváte... Nejde tak ani o mně,ale o lidi o kterých píšu..Mám jejich svolení,ale s tím že mi věří a chtějí být na mém blogu ale třeba si nepřejí být jinde..Chapito?
Myslím,že je všem vše jasné..
Těším se na spolupráci!! Vaše Tami:-*
Moje ikonka:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dalibor Dalibor | 3. července 2008 v 15:43 | Reagovat

Dámy a pánové,

tak tohle se mi ještě nestalo... Už dlouho jsem se tak nepobavil, jako nad čtením tohoto blogu. Jako třešničku na dortu jsem došel až k tomuto článku, který je zlatým hřebem celých stránek!

Oužívání fotek, článků, autorská práva, právník - no tu holčinu musíte mít, ale rádi, když s ní vydržíte. Kde ty by jsi sehnala právníka, který by ti hlídal stránky, aby ti někdo náhodou nevzal fotku. Chápu, máš v ní schovanou duši a srdíčko - my jsme z toho naměko s tebou - už tě chci vidět, jak vstupuješ do soudního sporu kvůli jedné fotce, či článku.

Holka vrať se na zem. Žijeme sice v právním státě, ale prosím tě, nech soudy pracovat na důležitějších kauzách, než fotky z tvého blogu.

A vy chlapci, ji nemůžete věřit všechno, co říká. Asi má ráda sci-fi.

Kisííík Dali :-))))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama