Jaká podle vás jsem?...část třetí

6. června 2008 v 7:58 |  Vzkazy od vás pro mně
Ahojky broučínci:-))
Než se prohrabu vzkazama,které mám od vás b guestbouku a tradičně na ně budu na ně reagovat tady na blogu,tak proberu pár nezanedbatelných čísel..
I.boys.cz
2.6. to bylo 7měsíců co tam mám profil..no jo no... čas letí...a do dnešního dne ho navštívilo 38 800 lidí což je cca 5540 měsíšně a cca 185 denně..V tento okamžik mám 60 lidí v oblíbených a z větší půlkou se už znám osobně..No k tomu není co dodat..Super..!!! Opravdu se tam perfektně seznamuje a už mně neprudí to,že si někdo myslí že si píše s klukem nebo že chce někdo někoho poznat..už se tomu směju:-))..
Blog si taky zaslouží rekapitulaci...
16.6. to budou 4 měsíce založení..Do dnešního dne ho navštívilo bezmála 4 000lidí..což je cca 990 měsíčně..Vložila jsem zde 138 článků..No komu se nelení,tomu se zelení..A podle návštěvnosti,která neklesá tak vás ještě neomrzel...Děkuji!!! Můj blog je váš blog!! Tohle motto zůstalo zachováno a vy jste tomu blogu opravdu věrní a berete ho za svůj..Bomba!! Jen ták dál!!
A teď už můžu vrátit k názvu článku..Jaká podle vás jsem..první část byla napsána 14.3. a druhá část 29.4. ,tak pokud si to chcete připomenout,tak na to mrkněte a přečtěte..
...nemáš zač..byla to maličkost a taky samozřejmost..Asi by to v dnešní době neudělala každý,ale já s tím problém nemám..Lidé vidí jen sebe..bohužel..
...jsi jiný a já jsem ráda,že jsi svůj. Máš svůj názor a těší mně,že si dal šanci vysvětlit,jak vše bylo myšleno..Zbytek zůstane mezi námi,tak jak jsme slíbili:-))kiss..
...Brno bylo dobrý..Jsem áda,že to je mezi námi zase v pohodě:-)Tomíku..Tamík:-) Snad to tak zůstane i nadále..
...jsem seslána z nebe??Nevím zda z nebe,ale rozhodně patříš pod má ochranná křídla..Mám tě taky ráda..Praha bude naše a bude to bezva léto..Tvoje ségra:-***
...jsi celkem fajn klčík se kterým se bezvadně píše i povídá:-))Super víkend? díky za uznání--jsi opět zván--ráda tě uvidím!!
...pro tebe zlatíčkem jsem..zasloužíš si to..ty jsi taky a velké!!!Super víkend a nebyl poslední.Vždy jsi u mně vítán!!
... jeho vzkaz zde probírat nebudu..Proč??..protože tomuto človíčkovi věnuji zvláštní článek...Dádo..:-*** I need you and you need me..Forever my angel!!!:-***
Tak a je to...:-))) Vždy to potěší to číst znovu..Všem velké díky a těším se s vámi všemi na další pokec..
Kiss:-***
Vaše Pink Tami
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denča Denča | 30. března 2009 v 17:23 | Reagovat

ta fokt aje uzasna *love* *love*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama