Andělský pátek

10. června 2008 v 14:43 |  Víkend
Čusík sluníčka:-)))
Nevím jestli mám takový pocit jen já,ale mi připadá,že ten čas letí čím dál rychleji..Už je zase úterý a víkend utekl jako voda..No jo no..Tak teď vám tedy napíšu, co se událo...
Nahlásila jsem si v práci na pátek volno,protože jsem se domluvila s andělským Filípkem,že přijede do Prahy. No ale hledání spolubydlícího stále není u konce,tak jsem na nikoho neměla náladu. Přesto Filip prostě chtěl přijet a poznat mně. Sraz byl jak jinaknež na Václavaku u koně. Shodli jsme se na tom,že potřebujeme kafe. A když na kafe tak jedině do Cafe Cafe..Ke kávičce jsme si objenali víno a seznamování mohlo začít. Pokec byl natolik příjemný,že to vypadalo že jsme přátelé od jakživa. Myslím,že je to hodně i tím, že jsme denně v kontaktu na I.boysu a dost jsme toho probrali. Komunikace nevázla,byla otevřená a hodně přátelská..
Jak to tak bývá,když je něco příjemného,tak čas letí rychleji než obvykle. Filimu jel vlak v sedm. Bylo pět a my jsme se směle přesunuli do cafe Muzea. Filimu se nechtělo domů a já taky nechtěla aby odjel,takže nebylo co řešit..Jeli jsme ke mně odvézt věci a připravit postýlku na spaní..Blížila se půlnoc a tak bylo na čase se přesunout do Valentina..
Pro Filípka to byla Valentínská premiéra,takže jsem ho připravit na to,co ho čeká a jaké situace mohou nastat a co má dělat. Po pár cenných radách nám už nic nebránilo zahájit zábavný večer. Když se objevil Láďä, Vojta,Dan tak bylo jasné,že to bude mega vzrúšo..:-))hihi..Blbli jsme celou noc,nemělo to chybu:-))) Stačili jsme tancovat, bavit se a být středem pozornosti..za prvé tam bylo fakt vyjímečně málo lidí a za druhé ty erotické tance zajimaly zvědavé pohledy docela dost:-)
Daneček:-)
S tímto zlatíčkem tancovat když je polonahý?? hned je o drby postaráno..Já to neřeším,,je to moc fajn kluk a je s ním sranda..Nevídám ho často,ale když se vidíme,tak to je pak vždy na co vzpomínat..Je to nezmar a díky tomu že je dost exibicionista ,tak i já jsem spokojná protože ten adrenalin s ním by se dal krájet..hihi :-*** Dík Daníku:-)
Vojtíšek:-))
Tenhle klučík, je přesně řečeno tichá voda břehy mele...--nezkazí žádnou srandu a je nesmrtelnej pařmen..Je neuvěřiteln roztomilej, hlavně když se rozčiluje..Fakt bomba,musím se jen smát..S ním člověk nemůže mít špatnou náladu..Brzy to zopakujem:-))hihi.. beee:-))) :-***
Filípek:-)))
Musím uznat,že se aklimatizoval docela brzy..Bavil se skvěle a jeho chování bylo naprosto excelentní..Je přesně takový jaký jsem čekala..Nezklamal mně a tak se fakt těším až přijede do Prahy a bude tu trávit nejen prázdniny. Myslím,že tohle kamarádství bude na hodně dlouho a oba si ještě toho dost zažijeme:-)
Začlo to andělským odpolednem a skončilo ďábelským večerem. Je to člověk,kterého mohu považovat za svého bratra,protože nejen mluví ale i činí..V jeho přítomnosti jsem ve svém živlu:-)
K narozkám a na památku prvního setkání mi dal Fili řetízek s delfínem, jak jinak než v růžové krabičce.. Neměla jsem slov,tak jsem mu dala keramického velkého slona a objímáni nebralo konce.-))) Na to ,že jsme se viděli poprvé tak setkání nemělo absolutní chybičku..Je to bezva kluk s citlivou dušičkou..
Díky Fili..Brzy papa..čiči..:-))
Kissík Tamík:-******
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama