Andělská neděle

11. června 2008 v 16:16 |  Víkend
Nazdárek..
Tentokrát jsem sobotu měla pracovní,ale nijak zvlášť mi to nevadilo protože jsem věděla, že uvidím v neděli mýho srdíčkového anděla Páju..
Byli jsme domluveni na večer,tak jsem si doma chtěla udělat pořádek a napsat článek na blog..No nic no..Opět se totiž potvrdilo,že si nemám plánovat volný čas. Proč? Už párkrát jsem psala,že moji kamarádi plánují za mně..Stačí aby se někdo ozval a je to..Málokomu odolám:-))
Tentokrát mi zavolal Thomyk ať příjdu k Ládovi na kafčo..U Ládika se cítím jako doma,takže jsem neváhala a šla jsem za klukama pokecat..Byl tam i Míša a bylo fajn,je všechny vidět..Totální pohoda..!!:-))) Míša začal mluvit o tom, že má náladu někam jít,tak jsme se domluvili,že se ozvu.
Ládík.-))
Míša.-)))
Spěchala jsem za Pájou do kavárny Medúza a moc jsem se na něho těšila..Samozřejmě jsme se zakecali..A najednou bylo půl jedné a my jsme se rozhodli,že teda zajdeme na drink do Valentina.. Láda s Míšou tam byli taky,takže jsem se skvěle bavili..Ládik musel bohužel domů dříve,protože ráno vstával.. My jsme tam zůstali,,blbli jsme ..tancovali a taky se fotili:-)) Parket byl náš.. Když i Pája odešel,tak jsem se zeptala Míši zda nechce jít ke mně..Pokecame,dáme vínko a poskytnu mu tak i útočiště na spaní..Souhlasil ..tak se šlo..Kecali jsme až do ranních hodin..Normálka..
Báječný večer s báječnýma lidma..!!!
Thomyk
Tome..díky,žes zavolal..Ráda Tě vždy vidím a taky díky moc za vzkazík na profilu,který si napsal na I.boysu do guestbooku....Mám tě ráda..Uvidíme se v sobotu:-***
Láda
U Tebe a s tebou je to prostě bezvadné..Škoda,žes nemohl zůstat,ale vynahradíme si to už tuto sobotu..těším se na tebe:-)) :-***
Míšanek:-))
Potěšil si mně tím,žes se mnou zůstal..Jsi moje vrba a díky za vše.. Jsi prostě jednička!! Sobota se blíží a mi si pořádně užijeme:-))
Pavlík
Pájo..srdíčko moje milované..S tebou je mi vždy víc než dobře,vždy se na tebe těším,vždy tě ráda vidím..Mám tě moc moc ráda a vážím si tvého přátelství!! ..:-***
Jste fakt kamarádi s velkým K,,Pája je přítel s velkým P a já jsem vaše zlatíčko taky snad s velkým Z..
Díky za skvělou a báječnou neděli!!!
Kissík Tamík:-*********
:-********
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama