Červen 2008

Oficiální stránky Robinna z Gay.Tv

30. června 2008 v 10:29
Zdravím!!
Seznamte se...Tohle je Robinn..
Zkušební provoz Gay.tv byl spuštěn,tak je na čase si více představit moderátory této internetové televize..
Robinn a jeho osobní stránky..
Jsou založeny krátce,a zatím jsou tam informace o akcích a samozřejmě o něm..ale...
Těšte se!!!
Na co?
- na jeho fotky z akcí i jeho osobní
- fotky z pořadu Styling s Kájou Pavlíčkem,který moderuje
- denně vás bude informovat o natáčení
- naleznete tam odkaz na rádio, v kterém extérně pracuje
- rozhovory v písemné podobě
- a mnoho dalšího...
Můj názor na stránky a na něj...
Líbí se mi vzhledově,mají úroveň a styl.. Na obsahu Robinn pracuje,takže si počkám co vše chystá..
Stránky zvlášť tyhle osobní by měli být odrazem pisatelem a když jsem poprvé viděla baner,tak můžu říct,že tohle je Robinn.. Stylový, sympatický a svůj..Je to milý a přátelský človíček,kterého vždy ráda vidím..Mám ráda komunikativní,kreativní a inteligentní lidi,což Robinn rozhodně je.. Ví co chce,jde si za tím,je úspěšný a jeho snaha se vyplatila..
Vzkaz pro Robinna:
Robi, ať se Ti i nadále takto skvěle daří. Mnoho skvělých reportáží,mnoho setkání jen s bezva lidmi..Hodně zážitků a ať Ti práce přináší jen radost!!!Lidé úspěch nepřejí,závidí a neodpouští ,ale to Ty určitě víš. Drž se i nadále svých přátel..
Tvoje Tami

Můj baner a ikonka

30. června 2008 v 9:13 Vzkazy ode mně pro vás
Ahoj..Dobrý den..Zdravím vás...
Jelikož se mnoha z vás blog líbí a žádáte mně o odkaz, tak jsem se rozhodla že budu mít už oficiání baner a samozřejmě i tolik nezbytnou ikonku..
Pokud tedy i nadále váš zájem trvá,tak z tohoto článku lze oboje stáhnout...
Jen vás žádám, abyste mně tady pod článkem nebo na profilu I.boys PinkTami o tom informovali..
Chci mít přehled kde se odkaz nachází !!! Vzájemná podpora je hodně důležitá a reklamy není nikdy dost,takže já na oplátku zase budu odkazovat na vaše stránky a blogy a informovat lidi o vás..
Všechny fotografie a texty použité na tomto blogu jsou majetkem tamiworld.blogu!!! Takže pokud se vám nějaký článek bude líbit natolik,že ho budete chtít tak mi to stačí napsat a já vám buď dám nebo nedám svolení.. Na odkaz na článek mé svolení samozřejmě nepotřebujete:-)
Tohle platí i pro fotky!! Všechny jsou moje a je možné,že byste nějakou chtěli-určitě znáte pojem autorské právo..Takže zase není nic jednodušího než mi napsat buď v komentářích nebo na I.boysu..Jsem na PC denně!! Vždy se dá nějak domluvit..Pokud zjistím,že jste stáhli nějakou fotku bez mého svolení obrátím se na svého právníka.. Je mi jasné,že stahování nezabráním,ale budu si ještě více hlídat kdo co kde dáváte... Nejde tak ani o mně,ale o lidi o kterých píšu..Mám jejich svolení,ale s tím že mi věří a chtějí být na mém blogu ale třeba si nepřejí být jinde..Chapito?
Myslím,že je všem vše jasné..
Těším se na spolupráci!! Vaše Tami:-*
Moje ikonka:

Talk show Honzy Musila již potřetí

27. června 2008 v 18:31 Talk show Honzy Musila..a Klub 21
Zdravím všechny své kamarády,přátelé,i vás co čtete blog poprvé:-)
A je dotočeno.. V neděli se opět v klubu 21 sešli hosté do pořadu Honzy Musila V 21 na rovinu?!.. Minule se mi tam natolik líbilo,že ani tentokrát jsem tam nesměla chybět.. Zajímaví hosté, příjemná-přátelská atmosféra a výborná káva je v klubu 21 samozřejmostí..
Není to jen talkshow.kde se rozebírá dané téma,hosté mluví i sobě a tak dostává pořad nové rozměry..Už jste někdy slyšeli za co byl na maškarním pan fotograf Robert Vano? Tak se to dovíte..Myslím,že to Honza vzal za správný konec a pořad bude mít velkou sledovanost..
Tentokrát byli pozváni tito hosté:
Martin Vaněk..až to uvidíte,nebudete věřit svým uších..Když ho znáte z těch videí budete mít pocit,že poslal svého bratra místo sebe..Co se stalo během natáčení s ním uvidíte již brzy na www.gay-tv.cz ...Počkejte si na to,stojí to za to...
Martin Vaněk
druhým hostem..velmi milá a usměvavá dáma..paní psycholožka Tamara Cenková ..řeč byla nejen o coming outu,ale třeba i probleméch mezi homosexuály a rodiči...
Kluci z domu světla...jsou to lidé HIV pozitivní..při rozhovoru mi tuhla krev v žilách..Až to uslyšíte,buďte si jisti,že vás už nenapadne nepoužít při sexu ochranu..
Kluci byli posledními hosty..třešničku na dortu jsem si nechala na konec..A to již výše zmiňovaného pana fotografa Roberta Vana..Je to člověk,který nejen umí fotit,ale taky je velmi zábavný a milý..Točil se s ním medailon a nakonec z toho byla doslova jeho osobní zpověď..
Samozřejmě nechyběl Robinn..moderátor gay.tv
Byl to bezva večer!! Díky Honzíku...příšte se opět budu těšit na Tebe i na Tvé hosty:-***

Sobota jak jinak než ve Valentinu

27. června 2008 v 17:13 Víkend
Ahojík zlatíčka..:-)))
Zítra zase máme sobotu, což znamená po mnohé z nás tolik potřebné volno..Než vám napíšu jak dopadla ta minulá,tak odpovím na moje neoblíbené otázky jak se mám a co je nového..Kdo čte blog pravidelně,tak si všimnul,že jsem tu pár dní nic nepsala. Má to dva důvody a to,že teď trávím svou volný čas s Davídkem kterého si chci užít dokud tady je. Chceme se lépe poznat.Přiletěl 15.6. a kdnešnímu dni jsme nafotili neuvěřitelných 400 fotek..Už jste tady měli fotky po jeho příletu, další jste mohli vidět v článku Sexy útery aĺa Dolce Gabbana a jelikož jsem si vážně dala záležet a fotili jsme denně,tak vám jsem ještě určitě nějaké fotky dám..Ty fotky nejsou jen fotky,jsou plné zážitků a emocí. Fotit na Karlově náměstí v parku, na dětským hřišti nebo dokonce na hřbitově je vzpomínka na dlouhou dobu:-))
Druhým důvodem je že blog opět projde mnoha změnama..Nebudu zatím nic prozrazovat,ale rozhodně se to v blízké době dovíte..
Co je nového? Blog bude nový, mám už spolubydlícího. A podařila se mi jedna věc,ale nechci to zakřiknout,takže až to bude oficiální tak to napíšu..Držte mi palce!!!
Pořád platí, že Gay-tv hledá kluky do 35let,kteří chtějí změnit svou image..Proměna je zcela zadarmo. Pokud chcete vědět víc tak mi napište na Robinnův email robinn@gay-tv.cz nebo na robertkolin@seznam.cz ...Taky klidně napište mi na profilu I.boys.cz pinktami --mnozí vás mně znáte osobně a třeba byste to rádi probrali se mnou..vím o tom pořadu veškeré podrobné informace,tak se nestyďte a napište...
Tak a teď už můžu napsat jak probíhala minulá sobota ve Valentinu...
...Nevím proč,ale tentokrát to byl takový ten divný večer,lidi divní a divná atmosféra..Necítila jsem nijak zvlášť dobře...Šla jsem tam s Davidem, ale tak nějak to nedopadlo jak mělo.. Potkala jsem pár kamarádů,ale moje nálada nedovolila se bavit jako vždy... V podstatě jsem chtěla jít i domů,ale nakonec jsem nešla..Kdo byl mým princem na bílém koni a zachránil mi večer?? Lukášek..Byl tam ze svým Vladimírkem, Petrem,Pavlem a Petrou.. Příjemně naladěna partička mi zvedla náladu během pár minut a zábava mohla začít..Bylo to bezvadného zakončení divného večera..Díky Luky.-)..:-***Nejen za večer ,ale hlavně za dodržení slova..
Luky, Petra, Vladímírek
Luky s Vladimírkem
Blblo se až do rána..hihi
nezbytná přátelská pusa..a zase příšte papa

Nový pořad na Gay-tv.cz

23. června 2008 v 12:12
Dobrý den, Zdravím všechny čtenáře mého blogu
Již bylo zahájeno zkušební vysílání internetové televize Gay-tv,která denně přináší reportáže z různých akcí a rozhovory se zajímavými lidmi atd.
Gay-tv přichystala nový pořad Styling - proměna s Kájou Pavlíčkem, kterou bude moderovat Robin.
Již je natočen první pilotní díl tohoto pořadu. Takto dopadla první proměna:
Před proměnou...
Po proměně...
Myslím,že rozdíl je více než znatelný...
Do dalších dílů hledají kluky do 30 let,kteří mají zájem o změnu své image prostřednictvím gay-tv.. Proměna je zadarmo. Na proměně se podílí značka Jack Jones a kosmetická značka Framesi.. Natáčení trvá 3 hodiny..
Pokud nejste ze svým vzhledem spokojeni,tak neváhejte a napište Robinovi na email:
nebo
Dozvíte se jak probíhá natáčení a další potřebné informace..
Napište věk,odkud jste a pošlete svou fotku..
Zde na blogu opět najdete fotky i jiné informace o tomto pořadu..
S pozdravem
Tami

Sexy úterý aĺa Dolce&Gabbana

19. června 2008 v 8:07 Vaše galerie fotek
Nazdárek čičiny...
Od té doby co mám tento blog,tak zjiťuju že mně focení vážně moc baví. Aby se na fotky dalo koukat,tak se budu snažit naučit se ještě lépe fotit.. Někteří z vás se fotí neradi,ale tak nějak jste si zvykli že když jsem z někým z vás,nebo jdu za zábavou ,tak foťák je doslova přilepen na mou ruku a připraven na nápor celovečerného focení..Berte to pozitivně.Máme vzpomínku a hlavně je blog pak veselejší:-)) Víte,že fotky které májí zůstat utajeny tak nezveřejňuju..nemusí všichni vidět a vědět všechno..:-) hihi...Nejsem bulvár..Je to především váš blog a vy to tvoříte se mnou a myslím, že ho navštěvujete rádi,takže mi nestojí nic a nikdo za to,aby tomu bylo jinak...
Jak si ze všedního úterního odpoledne udělat nevšední?? Změňte svůj byt v mini fotoateliér a pozvěte si človíčka,který se fotí rád a je kreativní. Focení je relax..Focení je zábava..Focení je sexy:-))) :-*
Nejsem žádný profesionál, nemám profi foťák ani ateliér ,aby fotky byli profi.. O to ale nejde..Je to nová zkušenost a zážitek na který se nazapomíná..že Davčo..?:-)))) Ono stačí mít bíle zdi a balkón je výhodou:-)) Improvizace vás nutí tvořit a přemýšlet,jak co udělat aby to vypadalo minimálně dobře..Vypadá-li to skvěle tak má z toho dobrý pocit nejen "model" ,ale hlavně fotograf.. No a jak teda dopadly fotky z těch 150 jsem vybrala,ty které se mi líbí a myslím že některé jsou fakt povedené....
Davča aĺa Dolce Gabbana... Davídek jak ho neznáte...Davídek mýma očima..
Neprve povinná příprava:-)..vlasy
pak mini reklama pro Dejvův oblíbený lak od Loreálu:-)
...vybrat vhodné oblečení...
a focení může začít...:-)
Dáda aĺa Fitness boy...
Dáda aĺa námořník...
Dáda alá normal boy...
Dáda aĺa metrosexual...
Dáda aĺa Dolce&Gabbana
Dáda alá sexy boy...
Další fotky po 22hodině..hihi... Ne...To byl vtip.. Žádné už tady dávat nebudu..Vybrala jsem fotky,tak abyste Davču viděli z různých pohledů..Každému se líbí něco jiného,takže proto jsou zde fotky Davídka jako normální kluka i jako sexy boye...
My darling..my love..Dave:-**********

Neděle s andělem..:-)))

18. června 2008 v 7:48 Víkend
Čusík broučínci..
Sobotní Decadance byla sice fajn,ale slib je slib.. Kdo je pro mně tak důležitý,že jsem zábavu vyměnila za spánek? Myslím,že už z minulých článků jste pochopili,že lidi které mám v galerii My Angels mám nejraději a když mám možnost někoho z nich vidět,tak mně nic jiného nezajímá. Tentokrát je má pozornost soustředěna na mého andílka s velkým A ..Davídka..
Slíbila jsem mu,že ho pro něj pojedu na letišti a tak neděli stravíme spolu..Odpoledne mně vyzvedl jeho kamarád Martin a hurá pro Dádu. Když přiletěl nakoupilo se pár věcí, najedli jsme se a jeli na Flóru dát si tolik potřebné kafe..Skvěle jsme pokecali,zasmáli jsme a všeobecně to bylo hodně příjemné a přátelské setkání..
Samozřejmě ani Davča neunikl mému foťáku:-))
Davídek byl celkem unavený,tak jsme po 20hod. přesunuli domů. Koupilo se víno a domácí pohodička mohla začít. Já sice ráda chodím ven mezi lidi, ale jsou věci,které jdou říct jen v soukromí a mezi čtyřma očima..Jsou taky lidé se kterými jsem raději o samotě než venku a Davča rozhodně mezi tyto lidi patří..Po druhé hodině ranní jsme ulehli do pelíšku a spinkali jak nemluvňata...
Závěr...only for for my Angel..
Dejve...
bylo to bezvadné odpoledne a příjemný večer..Těší mně,že si rozumíme a víme jak se věci mají. Vše záleží jen na nás..jak si to uděláme,tak to budeme mít..Sice jsme se viděli krátce,ale tento týden spolu strávíme dost času na to,abychom poznali zda má naše přátelství cenu. Základem přátelství je vzájemná důvěra!!! Napsáno i řečeno bylo toho už celkem dost a já věřím.....Ty to chápeš co chci napsat..Většinou píšu jaký kdo je, ale o tobě to nenapíšu. Vím, že můžu, ale mám na to osobní důvody a ty víš moc dobře jaké..Záleží mi na Tobě!!!
Jsem s Tebou moc ráda andílku!!! Děkuji...
Ať budeš kdekoliv tak budeme spolu,stačí že máme jeden druhého v srdci...
I love you..:-******** Devil and Angel :-*********... forever...
Your love Tami...

Pinkstar.cz je zpátky!!!

16. června 2008 v 19:23
Hola...
A je to tady!!!!!!!!!!! tak jste se dočkali!!!
www.pinkstar.cz je zpět!!!
Dál sledujte seriál Vinohradská..:--)) Další díly seriálu vás čekají již příští týden..Máte se na co těšit!!!
Nic se nemění!!! Jedeme dál!!! O nic nepřijdete ,takže i nadále čtetě a koukejte na nejsledovanější , nejoblibenější a nejkritizovanější gay web,který nyní existuje..
Luky i nadále ve svém osobním blogu bude probírat různá aktuální témata,které se týkají nejen jeho osobního života....
Takže sledujte i nadále, bavte se,čtetě....

Sobotní šílenství

16. června 2008 v 14:52 Víkend
Čusík..
V pátek přijel kámoš Danek a šel se bavit do Valentina:-) Já jsem raději šla do práce,protože jsem věděla,že mně čeká sobotní pařba a chtěla jsme na ní být odpočinutá..Taky nemám potřebu pít každý den..:_)))No a jak to dopadla sobota?? naprosto šíleně... Klidně jsme mohla se jít bavit..Přišla jsem z práce okolo osmé ráno a Daneček už spinkal,tak jsem si taky lehla s tím že se vyspím...Hmmm..Dvě hodiny spánku přerušilo zvonění Dankovo telefonu..Tak jsme oba vstali dali se povinné ranní cigárko a kecali jsme..Danek navrhl,že půjdeme na oběd..No tak jsem souhlasila..Bylo jedenáct a začal pro změnu telefon zvonit mi..Láďa...zda ke mně může přijít..NO a bylo jasné,že si nelehnu a neodpočinu..Šli jsme tedy všichni tři na oběd a Danek jel ve dvě domů a s Ládikem jsem se domluvila,že koupím nějaké pití domů a že v sedm ke mně dorazí a před Decadance ještě pokecáme..Že bych si konečně lehla?? Nehrozilo...
Danek
Láďik
...
.... Ve dvě přijel můj andílek Míša..Mojí andílci pro mně hodně znamenají,takže andílovi neřeknu ne..Dali jsme si víno a vedli naše andělské rozhovory..Škoda že musel odejít,ale my si to vynahradíme:-))Míšo vše co bylo řečeno zůstane našim tajemstvím..Vím proč mi to říkáš..věříš mi a já tvou důvěru nechci ztratit a Tebe už vůbec ne:-))):-***Vím,že mně až tolik neznáš ale kdybys věděl ,co já všechno vím a nikdy to neřeknu...:-))..
My big angel ..Míša
Když po páté odešel,tak nemělo moc smysl si lehnout..nebo jo??ne už bych nevstala:-)hihi.. Okolo půl osmé přišel Ládik a já mohla začít přípravu na večerní šílenství zvané Decadance..Mou výhodöu můj andílek Niki,který mi udělal vždy crazy účes:-))..Dali jsme si pár drinků..no coment..a všichni tři jsme se přesunuli k Ládikovi,kde už čekali Míša s Thomykem:-)))..Po desáte jsme lehce alkohově upraveni odjeli do Kolbenky..Cestu taxíkama nebudu komentovat..:-)) Když jsem prošli šílenou vstupní kontrolou,tak kluci využili kadeřnickým služeb a zábava mohla začít....
Můj crazy účes:-)))
...děkuji Niki..
sobotní sestava... Thomyk,Niki,Ládik,Míša..moje mini partička:-))
Myslím, že k tomu není co dodat.....hihi...
...Kecám ...samozřejmě že je...
Když jsme tam dorazili tak tam moc lidí nebylo,postupem času lidi přibývali,ale jelikož ta hala je opravdu monstózní tak těch tisíc lidí se ztratilo jako nic...Klobouk dolů organizátorům..Tolik vyhazovačů jsem pohromadě ještě neviděla..masakr:-))ale aspoň se člověk cítil bezpečně.Zábava byla v pohodě hlavně díky lidem kteří se mnou šli..
Závěr..
Na další decadance půjdu a rozhodně zase s více lidma..Čím víc tím lépe:-)) Takže příště se těším na např. na Simíka a andílka Pavla..a hlavně si nebudu na neděli nic plánovat:)) Byla jsem doma už ve čtyři ráno..slib je slib--co jsem slíbila tak důležitého,že jsem odešla uprostřed zábavy?? to se dočtete v dalším článku s názvem Neděle..jak jinak než s andělem..:-))))))
:-)
Kissík Tamík.:-********

12 hodin pařby?? Decadance!!!

14. června 2008 v 7:57 Vzkazy ode mně pro vás
Nová dimenze zábavy je tady...již za pár hodin!!! DECADANCE !!!
!!! 12 hodin hudby..10 DJ.. !!!
k datumu 11.6. bylo prodáno neuvěřitelných 1018 vstupenek..Jestli tohle přežiju,tak snad všechno:-)))...
Decadance se rozhodly svou osobní účastí podpořit známé české osobnosti Eva Aichmajerová, Lumír Olšovský, Honza Musil, Kája Pavlíček.
Pro Gay TV bude moderovat Robert Ferko..:-)
Adresa:
Kolbenova 609/40
190 00 Praha 9
Doprava::
Cesta z hlavního vlakového nádraží:
MHD - lístek (přestupní) CZK 26,-
Ze zastávky Hlavní nádraží trasou C na zastávku Florenc a přestoupit na trasu B a pokračovat do stanice Kolbenova. Akce se koná cca 30 metrů od stanice.

Autem:
Jeďte do centra, podél Vltavy směrem do Karlína , poté směr Vysočany a dále do ulice Kolbenova . Až uvidíte metro, jste již 10 metrů od Decadance.

Parkování 20metrů od Decadance
Vstupné...450,00 Kč + poplatky do 13.6.2008
590,00 Kč na místě
Hlavní partneři:
Mediální partneři:
Komu to ještě nebude stačit, tak after party bude v Sauně Babylonia a taky v klubu Friends:-)..
Takže se určitě uvidíme!! Já tam rozhodně jdu a myslím,že to bude pořádný odvaz..:-)) Fotoreportáž i článek opět naleznete klasicky tady na blogu:-)
Tak čauko lidičky a opět zapaříme!!!!

Hola hej..další blog je na světě:-)

13. června 2008 v 9:05 Vzkazy ode mně pro vás
Ahojík..
No a je to tady..!!!
Blogy nám rostou jak houby po dešti..Je to měsíc a půl co se vám představovala blog mého andílka Filípka a nyní vás chci informovat o novém blogu..
Majitel blogu Kubík,je opravdu akční..Je hodně pracovně vytížen a přesto si vždy najde čas na blog něco písnout..
Je docela fajn, že je tolik blogů,alepsoň si můžete vybrat ,který se vám líbí ,a taky je číst všechny..To je můj případ..Každý den koukám na blogy svých kamarádů a jsem ráda, když tam mají něco nového..Je skvěle, že každý ho vede po svém a jsou odlišné..Spolupráce mezi blogy je podle mého názoru hodně důležitá a taky pomáhá..Důležitá v tom,že se na blog kouknou kamarádi toho dotyčného a pomoc je v tom,že když někdo napíše zajímavý článek,tak tím může inspirovat k napsání článku vlastního..Ono není vůbec sranda se blogu aktvině a téměř denně věnovat,ale odměnou je návštěvnost,která na mém blogu týden co týden roste..To svědčí o tom,že vás baví a zajímá..Jasně,že mi to dělá radost..a velkou!!! Děkuji!!!
Mimochodem Simik změnil komplet image svého vzhledu a už se nemůžu dočkat na konečnou novou verzi jeho úžasného bloogu--jak jinak,když to je můj pan Úžasňák:-))
www.simik.ic.cz
Tak jsem se vykecala a teď to hlavní...
New blog:-))
Je to veselý blog,který vás rozhodně nudit nebude:-))..Kubík je za všech okolností svůj--na nic si nehraje..Když je mu zle,tak to prostě napíše..Kuba je prostě Kuba..
Kubíka znám 4 roky a je to téměř mé identické dvojče..v čem?? to neprozradím..třeba se to dočtete u něj..
Kubi hodně štěstí a spokojené návštevníky..!!! Ještě jednou děkuji zaten článek o mně,,a odkaz mně samozřejmě taky těší..Prostě spřátelení blogu je poloviční záruka úspěchu,ta druhá půlka je jen na Tobě..Hlavně to tempo,které si na blogu nezpomaluj,teď na začátku to chce švih,kreativitu a zachovat myšlenku..
PS: Stále tam vyzíváš lidi ať ti tam píši názory atd..Zlati já mám blog 4 měsíce a fakt ať napíšeš cokoliv,tak lidi reaguji málokdy..Když napíšu článek o někom,tak na to reaguje ten,kterého se to týká a vzájemně se ti co máme blogy chválíme,radíme,podporujeme..A pak je ten extrém--reakce na článek na který by jsi reakci nečekal ani náhou..normálka..Drž se..Má to smysl..Mi blog spíše dává než bere..Hodně mi pomáhá,i mně hodně věcí naučil..
Ať se daří..Brzy papa..
Tamík:-***

Andělská neděle

11. června 2008 v 16:16 Víkend
Nazdárek..
Tentokrát jsem sobotu měla pracovní,ale nijak zvlášť mi to nevadilo protože jsem věděla, že uvidím v neděli mýho srdíčkového anděla Páju..
Byli jsme domluveni na večer,tak jsem si doma chtěla udělat pořádek a napsat článek na blog..No nic no..Opět se totiž potvrdilo,že si nemám plánovat volný čas. Proč? Už párkrát jsem psala,že moji kamarádi plánují za mně..Stačí aby se někdo ozval a je to..Málokomu odolám:-))
Tentokrát mi zavolal Thomyk ať příjdu k Ládovi na kafčo..U Ládika se cítím jako doma,takže jsem neváhala a šla jsem za klukama pokecat..Byl tam i Míša a bylo fajn,je všechny vidět..Totální pohoda..!!:-))) Míša začal mluvit o tom, že má náladu někam jít,tak jsme se domluvili,že se ozvu.
Ládík.-))
Míša.-)))
Spěchala jsem za Pájou do kavárny Medúza a moc jsem se na něho těšila..Samozřejmě jsme se zakecali..A najednou bylo půl jedné a my jsme se rozhodli,že teda zajdeme na drink do Valentina.. Láda s Míšou tam byli taky,takže jsem se skvěle bavili..Ládik musel bohužel domů dříve,protože ráno vstával.. My jsme tam zůstali,,blbli jsme ..tancovali a taky se fotili:-)) Parket byl náš.. Když i Pája odešel,tak jsem se zeptala Míši zda nechce jít ke mně..Pokecame,dáme vínko a poskytnu mu tak i útočiště na spaní..Souhlasil ..tak se šlo..Kecali jsme až do ranních hodin..Normálka..
Báječný večer s báječnýma lidma..!!!
Thomyk
Tome..díky,žes zavolal..Ráda Tě vždy vidím a taky díky moc za vzkazík na profilu,který si napsal na I.boysu do guestbooku....Mám tě ráda..Uvidíme se v sobotu:-***
Láda
U Tebe a s tebou je to prostě bezvadné..Škoda,žes nemohl zůstat,ale vynahradíme si to už tuto sobotu..těším se na tebe:-)) :-***
Míšanek:-))
Potěšil si mně tím,žes se mnou zůstal..Jsi moje vrba a díky za vše.. Jsi prostě jednička!! Sobota se blíží a mi si pořádně užijeme:-))
Pavlík
Pájo..srdíčko moje milované..S tebou je mi vždy víc než dobře,vždy se na tebe těším,vždy tě ráda vidím..Mám tě moc moc ráda a vážím si tvého přátelství!! ..:-***
Jste fakt kamarádi s velkým K,,Pája je přítel s velkým P a já jsem vaše zlatíčko taky snad s velkým Z..
Díky za skvělou a báječnou neděli!!!
Kissík Tamík:-*********
:-********

Pinkstar.cz končí?? Ani náhodou!!!

11. června 2008 v 7:33 HOTSTAR.cz
Hola lidi,
Příznivci i kritici POZOR!! !
Již tento týden bude opět spuštěn web Pinkstar.cz..
Někdo z toho bude mít radost a bude dál tyto skvělé webovky sledovat a někomu by udělalo radost kdyby se už nespustili.. Ať patříte do jakkékoliv z těchto skupiny lidí,tak nic to nemění na faktu, že opět se bude na co dívat a co číst..
Nic se nemění...!!!
Luky tam zase bude mít své videoblogy..
Seriál Vinohradská?? pokračuje!! Herci se sejdou už tuto sobotu a natočí pro vás další díly tohoto seriálu..Těšte se..!! 7.díl bude moct shlédnout..kdy?? ..už brzy..!!!
Takže nezapomeňte ...!!!
Už tento týden....www.pinkstar.cz.
Těší se na vás Luky a celý pinkstar team...
Aloha..
Tami

Andělský pátek

10. června 2008 v 14:43 Víkend
Čusík sluníčka:-)))
Nevím jestli mám takový pocit jen já,ale mi připadá,že ten čas letí čím dál rychleji..Už je zase úterý a víkend utekl jako voda..No jo no..Tak teď vám tedy napíšu, co se událo...
Nahlásila jsem si v práci na pátek volno,protože jsem se domluvila s andělským Filípkem,že přijede do Prahy. No ale hledání spolubydlícího stále není u konce,tak jsem na nikoho neměla náladu. Přesto Filip prostě chtěl přijet a poznat mně. Sraz byl jak jinaknež na Václavaku u koně. Shodli jsme se na tom,že potřebujeme kafe. A když na kafe tak jedině do Cafe Cafe..Ke kávičce jsme si objenali víno a seznamování mohlo začít. Pokec byl natolik příjemný,že to vypadalo že jsme přátelé od jakživa. Myslím,že je to hodně i tím, že jsme denně v kontaktu na I.boysu a dost jsme toho probrali. Komunikace nevázla,byla otevřená a hodně přátelská..
Jak to tak bývá,když je něco příjemného,tak čas letí rychleji než obvykle. Filimu jel vlak v sedm. Bylo pět a my jsme se směle přesunuli do cafe Muzea. Filimu se nechtělo domů a já taky nechtěla aby odjel,takže nebylo co řešit..Jeli jsme ke mně odvézt věci a připravit postýlku na spaní..Blížila se půlnoc a tak bylo na čase se přesunout do Valentina..
Pro Filípka to byla Valentínská premiéra,takže jsem ho připravit na to,co ho čeká a jaké situace mohou nastat a co má dělat. Po pár cenných radách nám už nic nebránilo zahájit zábavný večer. Když se objevil Láďä, Vojta,Dan tak bylo jasné,že to bude mega vzrúšo..:-))hihi..Blbli jsme celou noc,nemělo to chybu:-))) Stačili jsme tancovat, bavit se a být středem pozornosti..za prvé tam bylo fakt vyjímečně málo lidí a za druhé ty erotické tance zajimaly zvědavé pohledy docela dost:-)
Daneček:-)
S tímto zlatíčkem tancovat když je polonahý?? hned je o drby postaráno..Já to neřeším,,je to moc fajn kluk a je s ním sranda..Nevídám ho často,ale když se vidíme,tak to je pak vždy na co vzpomínat..Je to nezmar a díky tomu že je dost exibicionista ,tak i já jsem spokojná protože ten adrenalin s ním by se dal krájet..hihi :-*** Dík Daníku:-)
Vojtíšek:-))
Tenhle klučík, je přesně řečeno tichá voda břehy mele...--nezkazí žádnou srandu a je nesmrtelnej pařmen..Je neuvěřiteln roztomilej, hlavně když se rozčiluje..Fakt bomba,musím se jen smát..S ním člověk nemůže mít špatnou náladu..Brzy to zopakujem:-))hihi.. beee:-))) :-***
Filípek:-)))
Musím uznat,že se aklimatizoval docela brzy..Bavil se skvěle a jeho chování bylo naprosto excelentní..Je přesně takový jaký jsem čekala..Nezklamal mně a tak se fakt těším až přijede do Prahy a bude tu trávit nejen prázdniny. Myslím,že tohle kamarádství bude na hodně dlouho a oba si ještě toho dost zažijeme:-)
Začlo to andělským odpolednem a skončilo ďábelským večerem. Je to člověk,kterého mohu považovat za svého bratra,protože nejen mluví ale i činí..V jeho přítomnosti jsem ve svém živlu:-)
K narozkám a na památku prvního setkání mi dal Fili řetízek s delfínem, jak jinak než v růžové krabičce.. Neměla jsem slov,tak jsem mu dala keramického velkého slona a objímáni nebralo konce.-))) Na to ,že jsme se viděli poprvé tak setkání nemělo absolutní chybičku..Je to bezva kluk s citlivou dušičkou..
Díky Fili..Brzy papa..čiči..:-))
Kissík Tamík:-******

Spešl článek pro spešl človíčka...

7. června 2008 v 19:29 Vzkazy ode mně pro vás
Ahojík kocouři:-)))
V článku jaká podle vás jsem chybí rozebrání jednoho vzkazu a to tohoto:::
Podivejte se na ni :O) hezka+mila+uprimna+ a Bojuje ze svetem v jakem zijem ... ublizovat umi kazdy,ale ona MILUJE dal.........
To nam Vsem hodne chybi.
Z uprimnou laskou a cti ....

Ps: Nechci Te ztratit * Angels ...
Napsal jej můj skvělý kamarád Davídek...Proč zrovna jemu z toho množství lidí,co mi do guestbooku psalo, je věnován zvláštní článek??
Důvodu je hned několik. Za prvé jsem ještě o něm nepsala, za druhé si to fakt zaslouží za to co dělá, a za třetí protože mu ho chci věnovat.
Moje reakce na jeho vzkaz...Hezká? každý má jiný vkus..Milá? jen na toho kdo je milý na mně..Ty jsi:-)..Upřímná? Někdy až moc..Nebojuju ze světem,ale s lidmi co v něm žijí a potkávám je. Miluji dál? Ano pár lidem se to podařilo,že jim patří kus srdce..Tento vzkaz byl napsán s upřímnou láskou a ctí?? O tom ani nepochybuji,jsi prostě milášek:-).. Nechceš mně ztratit?? Ty mně rozhodně neztratíš..Jsem ráda,že jsme si našli k sobě cestu a pomáháme si a podporujeme jeden druhého v tom,co dělá..
Dříve jsme se nijak zvlášť nebavili ..Párkrát jsme se potkali,prohodili pár slov a to je vše..Poprvé jsme se potkali asi před 4 lety ve Stele,vyměnili si kontakt,ale komunikace vázla takže to zůstalo jen u vyměněného telefonního čísla...Už nějaký čas to je jiné..Tak nějak to přišlo samo...Teď už si více píšeme,jsme více v kontaktu a vyhledáváme navzájem svou společnost..To psaní předevčírem zlomilo vše..Zlom, který jsm ani já a asi ani ty nečekali..Bylo to šílené psací odpoledne,které jednou provždy změnilo vzájemný názor,obavy a vzájemný vztah celkově...Hodně nám to pomohlo pochopit zásadní věc a to tu, že jsme se rozhodně nepotkali náhodou..Ať už je to jakkoliv,tak už dál ani nic moc psát nemusíš..
Pokud Tě někdo soudí podle vzhledu,image atd,tak je povrchní a jakkákoliv reakce je zbytečná..Lidi dokáži ublížit slovy i činy a neuvědomí si,že by někoho tím mohli zranit..Určitě by tvá fotka patřila do článku z 8.3.,který se jmenoval : "Hezký obličej je prokletí", v té době jsme ale byli jen lidmi,kteří se prostě jen znali.
Důležité je mít u sebe ty správné lidi,které nezajímá tolik tvůj vzhled,to co máš na sobě,ale prioritou je pro ně tvůj charakter a vážení se tvého přátelství. Vím jak je těžké takové lidi najít,ale věř že existují..
Ty neměj obavu..Kdykoliv se otočíš budu stát za tvými zády. Nebudu psát jaký jsi,to si nechám pro sebe..Vše co bylo řečeno a napsáno zůstane našim tajemstvím. Stejně si hodně lidí dál bude myslet, to co si myslí a nemá smysl jim to vyvracet. Ty jsi můj Angel...Důvěra?...Věříš mi? Věřim Ti? I tyto věci zůstanou jen mezi námi..My víme co a jak a to mi stačí..
To co je mezi námi je božské a já Tě zbožňuju..Nic a nikdo to nezmění!!! Ty si zasloužíš vše co mohu svému příteli nabídnout..
Drž se Davídku..Obejmutí?? Tak dlouho jak jen to vydržíš:-)))):-***
Kiss Tvoje Tami:-***
Děkuji Ti srdíčko moje..Jsi prostě Anděl!!!
Papa...Těším se na Tebe a vždy Tě ráda uvidím..:-***

Další článek o mně a pro mně:-)

7. června 2008 v 10:18

TAMIŠEK sestra má :)

06.06.2008 22:16
Tami, no hned napoprvé jsem si vzal hodně velké a složité sousto!!!! Ta holčina si to fakt zaslouží!!
Už si ani nepamatuju kdo nás seznámil! Je to docela dlouho cca 6let! Ne kecám vím to přesně byl to Pavel Knop, a Tom s Martinem z Opavy její bratranec a bratr! Bylo to v Ikaru v Ostravě! Po nějaké době se mi odstěhovala do Prahy a my se vídavali jen občas, když přijela do Ostravy s Mikym. I když už to nebyla ta Tami protože jí Praha změnila vždy jsme spolu kecali a měli se rádi! Teda nemůžu mluvit za Tami, ale já jí měl a mám mocinky rád!!!!! To co s té holšiny vycházelo a vychází to obrovské srdce a to charisma (bože to slovo nesnáším)! Nedá se jí odolat!!! Potom přišla O5 delší odmlka a krásné a zajímavé setkání v Termixu v Praze.
Byl jsem s kamarádem na víkend v Praze (Tami jsem asi rok neviděl), a najednou tam stála!!! Inu, ale já si nebyl jistý jestli je to ONA. Byla tam holka, která jí byla podobná. Já na ní koukal ona koukala po mě!! No, ale znáte mě já abych někoho oslovil to nejde!!!! Odhodlal jsem se a ...
... nastalo krásné setkání!!! No bylo mi řečeno, že už chtěla říct kamarádovi ať se na ní nečumím, a že mi má dat přes hubu:))) To se naštěstí nestalo. A potom zase odmlka cca další rok.
Přišel můj výlet se střední školou do Prahy hned jsem psal Tami, že budu v Praze a že se musíme vidět. Bohužel mi to nebylo umožněno z důvodu učitelky. No však to znáte, když Vám není 18 dozor je dozor: :(( Teď to trochu chápu. No Tami si kvůli mě vzala volno a já nemohl nějak sme se pohádali a já myslel, že je konec! Když přijela do Ostravy viděli jsme se v Gečku! Dělala, že mě nezná, alespoň mi to tak připadalo! Bylo mi smutno, věděl jsem, že jsem přišel o SKVĚLÉHO človíčka!!
Inu máš co chceš. Říkal jsem si a věděl, že si zato můžu sám!!!!! Ale nic se nejí tak horké jak se uvaří!!! Život šel dál plynul jako voda Tami jsem neviděl!!! Potom přišel ten zvrat já se odstěhoval do Prahy. Nemůžu říct, že jsem hledal to ne, ale když jsem někde byl tak jsem vždy pokukoval poočku jestli tam nebude to úžasné zjevení TAMI. Takové štěstí mít nemůžeš říkal jsem si!!! Zázraky se dějí a minulost se opakovala!! Jednoho dne ve Valu se předemnou oběvila ta víla jménem Tami!!! Byl jsem celý bezsebe, když jsem JÍ viděl. Teneokrát mě poznala hned padli jsme si kolem krku a bylo to!!! Asi po dvou týdnech jsme se slezli v Akvárku ještě z dalšíma jejíma kamarádama! No co si budem nalhávat byl jsem nervózní jako prvorodička před porodem! Měl sem scuka v podstatě s cizíma lidma, i když jsem Tami znal i tak jsem jí dlouho neviděl no matec.
Realita byla jiná. Tami mě přijala jako by se nikdy nic nestalo a my se vídavali denně!! No nevím čím to vše je, no O5 kecám vím jsme ryby oba!! Je to tím, vím co cítí vím co to je pomáhát kamarádům a sám trpět jako zvíře!!! Je to tak úžasná bytost, která tak trpí a můžou za to lidi v okolí co si hrajou nebo jsou kamarádi, ale dokážou zasadit ránu (rány) přímo do srdce. A to se potom fakt dlouho a strašně dlouho rozdýcháva!! Záměrně nejsem konkrétní, abych nepřípomínal to co je trochu dál! Nikdy se nedá úplně zapomenout, ale dá se po nějak někde posunout!
Tento človíček trpí a trpí jako kůň! Pere se se životem! Tami jsi pro mě Ikona. Hodně se v tobě vidím! Jsi pro mě strašně důležitý človíček a fakt si nedovedu představit život tady bez tebe!!! Zbožňuju tě!!!!! Děkuji za vše! Pořád se ptáš proč? Co jsi pro mě udělala? Odpověď je jednoduchá a to JSI!!!! Ještě jednou DĚKUJI A ...
Tohle napsal můj nej kamarád Kubík... www.kubissek.webnode.cz
My dva si nic přece říkat nemusíme..víme vše beze slov..
Díky Kubi..Jsi můj bručínek..Moc Moc Tě mám ráda!!! Díky za vše a hlavně za to že tu jsi pro mně kdykoliv..Hodně si toho pro mně udělal a já si toho velice cením!!
Tvoje ségra Tami
Kiss:-***

Jaká podle vás jsem?...část třetí

6. června 2008 v 7:58 Vzkazy od vás pro mně
Ahojky broučínci:-))
Než se prohrabu vzkazama,které mám od vás b guestbouku a tradičně na ně budu na ně reagovat tady na blogu,tak proberu pár nezanedbatelných čísel..
I.boys.cz
2.6. to bylo 7měsíců co tam mám profil..no jo no... čas letí...a do dnešního dne ho navštívilo 38 800 lidí což je cca 5540 měsíšně a cca 185 denně..V tento okamžik mám 60 lidí v oblíbených a z větší půlkou se už znám osobně..No k tomu není co dodat..Super..!!! Opravdu se tam perfektně seznamuje a už mně neprudí to,že si někdo myslí že si píše s klukem nebo že chce někdo někoho poznat..už se tomu směju:-))..
Blog si taky zaslouží rekapitulaci...
16.6. to budou 4 měsíce založení..Do dnešního dne ho navštívilo bezmála 4 000lidí..což je cca 990 měsíčně..Vložila jsem zde 138 článků..No komu se nelení,tomu se zelení..A podle návštěvnosti,která neklesá tak vás ještě neomrzel...Děkuji!!! Můj blog je váš blog!! Tohle motto zůstalo zachováno a vy jste tomu blogu opravdu věrní a berete ho za svůj..Bomba!! Jen ták dál!!
A teď už můžu vrátit k názvu článku..Jaká podle vás jsem..první část byla napsána 14.3. a druhá část 29.4. ,tak pokud si to chcete připomenout,tak na to mrkněte a přečtěte..
...nemáš zač..byla to maličkost a taky samozřejmost..Asi by to v dnešní době neudělala každý,ale já s tím problém nemám..Lidé vidí jen sebe..bohužel..
...jsi jiný a já jsem ráda,že jsi svůj. Máš svůj názor a těší mně,že si dal šanci vysvětlit,jak vše bylo myšleno..Zbytek zůstane mezi námi,tak jak jsme slíbili:-))kiss..
...Brno bylo dobrý..Jsem áda,že to je mezi námi zase v pohodě:-)Tomíku..Tamík:-) Snad to tak zůstane i nadále..
...jsem seslána z nebe??Nevím zda z nebe,ale rozhodně patříš pod má ochranná křídla..Mám tě taky ráda..Praha bude naše a bude to bezva léto..Tvoje ségra:-***
...jsi celkem fajn klčík se kterým se bezvadně píše i povídá:-))Super víkend? díky za uznání--jsi opět zván--ráda tě uvidím!!
...pro tebe zlatíčkem jsem..zasloužíš si to..ty jsi taky a velké!!!Super víkend a nebyl poslední.Vždy jsi u mně vítán!!
... jeho vzkaz zde probírat nebudu..Proč??..protože tomuto človíčkovi věnuji zvláštní článek...Dádo..:-*** I need you and you need me..Forever my angel!!!:-***
Tak a je to...:-))) Vždy to potěší to číst znovu..Všem velké díky a těším se s vámi všemi na další pokec..
Kiss:-***
Vaše Pink Tami

Hledám spolubydlícího!!! Ihned..

4. června 2008 v 18:39 Vzkazy ode mně pro vás
Ahoj..
Nastěhování ihned!!!
Hledám spolubydlícího do bytu 2+1 s malou kuchyňkou a s balkónem..cca 55m..zájemce bude mít pokoj s balkonem (je vybaven rozkládací sedačkou a skříňkama. Byt je pět minut od zastávky Vršovické náměstí..podkroví..
!!!Jen vážní zájemci..!!! a jen kluci !! holky nepište...
Nájem se platí vždy k 1 v daném měsíci..Půlka nájmu je 7tis..jsem ochotna se domluvit na 6tis..
Pokud máte zájem nebo víte o někom,kdo se chce stěhovat tak mi napište buď tady do komentářů nebo na profilu,který mám na I.boys.cz PinkTAMI..
Více info sdělím zájemci..
Spěchá!!!
Tami

My Angeĺs ... část třetí...Filip

4. června 2008 v 16:48 Vzkazy ode mně pro vás
Ahoj milý čtenáři tohoto blogu..
My dear angel...Filípek
Tento klučík je v současné době spolu s Michalem (Sergejem) nejmladším kamarádem. Od určité doby jsem si řekla, že už nebudu chtít mít v blízkosti kámoše mladšího 20 let. Filip to změnil, ale tato vyjímka nebude pravidlem..
Hodně kamarádů a známých jsem získala díky seznamce I.boys.cz a i Filip patří k lidem s kterými si tam píšu. Ze začátku to vypadalo,že to bude jen další človíček s kterým si občas vyměním pár písmenek a hotovo. V podstatě prvním impulsem bylo to,že si Fili založit svůj blog a chtěl ode mě pár rad. Můj blog se mu líbí natolik,že se jím inspiroval a tvrdí.že jsem jeho múzou. Když kouknete na jeho blog www.filois.blog.cz , tak uznáte že s tím nelze nesouhlasit. Překvapil mně nejen tímto,ale tím že si mně dal do svých V.I.P. lidiček, které zná déle a lépe.
Píšeme si denně na I.boys.cz a občas si vyměním i pár sms zpráv. Máme celkem hodně společných názorů, zatím jsme se shodli ve všem co jsme probírali. Hodně se o mně zajímá,potřebuje vědět zda jsem v pohodě--tohle vždy potěší..Příjemná sms vždy potěší..Díky Fili:-):-*. Teď stačí se jen vidět.. O prázdninách bude v Praze častěji, tak se lépe poznáme.
Jsem zvědavá jak tohle kamarádství bude pokračovat. Nemá to se mnou jednoduché,ale nevzdává to..doslova o mně bojuje..No to se mi už dlouho nestalo,aby někdo jevil takový zájem o vše kolem mně. No je fakt,že já o sobě nějak moc nemluvím,ale Fili chce vědět to či ono..Píšu vše narovinu,a tak myslím že už ví docela dost věcí. Jako začátek kamardství je to bezvadné..až moc...Každopádně jsem si ho hodně oblíbila a vážím si toho,co pro mně dělá..Laťku přátelství jsem postavila hodně vysoko a líbí se mi ta jeho odvaha a odhodlanost s jakou ji zvládá.
Fili prozradím ti,že jsi na dobré cestě stát se mým nej kámoše, tak si to nezkaž. Neboj se mi cokoliv napsat či říct. Já ti hlavu za to neurvu..za pravdu určitě ne..lež bude koncem našeho kamarádství,které by podle mně mohlo mít budoucnost..
K nečemu ses přiznal a já to ocenila tím,že jsem ti odpustila..podruhé se to už nestane..Lež opravdu nesnáším a od kamarádu dvojnásob..Už to nedělej..Tímto tuhle kapitolu uzavírám,takže na tohle nereaguj..Vše je už v pohodě a pokračujem směle dál.. Jsi bezva kluk se srdcem na pravém místě. Nejsi sobecý,pomstychtivý ani závistivý..Máš smysl pro humor a pro své kamarády by ses rozdal..No téměř mi příjde,že píšu o sobě..ale to je u nás dvou normální,že jsme si hodně v mnoha věcech podobní..že bráško??Nechci ,abys byl dokonalý,každý má svá slabá místa atd..jen chci abys zůstal i nadále takovým človíčkem jako doposud..Zdokonalovat se ano,,měnit se k horšímu ne..Byla to škoda..
Chce to čas..Každopádně tvá snaha je neuvěřitelná ,až mně občas naskáče husí kůže...Nepřežeň to...Na jednu stranu mně to samozřejmě moc těší,ale na druhou stranu na to nejsem zvyklá..Slovo kompromis je ti vlastní,takže základem je komunikace,která v tvém případě nikdy nevázne..to je skvělé..jen tak dál!!!
Díky za vše!!!
Brácho drž se..Zůstań svůj..Když budeš chtít,tak toho ještě v životě hodně dosáhneš..Máš vše před sebou a já Ti přeji ať si zdravý ,štastný a spokojený...
Tvoje starší ségra Tami :-***

Díky!!!

4. června 2008 v 8:06 Vzkazy od vás pro mně
Ještě jednou díky..
Když je mi dobře,tak jsou kamarádi všichni..Teď jsem řešila bydlení a až na vyjímky jste projevili neskutečný zájem mi pomoct..Ty vyjímky nijak neřeším,prostě takové kamarády nechci..Všechno zlé je na něco dobré a jsem ráda,že jsem se v kámoších nespletla..Takže kdo mi teď pomohl, může s mou pomocí kdykoliv počítat..
Andílci se nezapřeli...
...Filípku ty jsi prostě blázinek..jen si píšem osobně se neznáme a to,co si zase udělal chce fakt veřejnou pochvalu..A až se teď uvidíme tak tentokrát to megamačkání poznáš Ty..Jsi skoro nejmladší z těchto kluků a přesto víš co máš dělat a musím uznat,že opravdu chováš ke mně jak ke své ségře..Prostě nejen slova,ale i činy..Díky bráško...Tohle máš u mně!!!!
...Pájo,ty mi rozumíš a podržíš mně psychicky jako málokdo.Hlavně víš co a jak,takže ta komunikace je rychlá,stručná a má smysl..Jsem ráda,že se ta má starost tak rychle vyřešila,protože já chci být i nadále s tebou a i když boj skončil,tak válku jsme neprohráli!! A věř,že já prohrávat neumím!!
...Márty..ty jsi prostě můj miláček,a to že to spolu vše zvládnem vím dávno,jsem ráda že si to už taky pochopil. Tvoje věta ať se nebojím,že mně nenecháš ve štychu zněla jako rajská hudba..Ty mi to už říkat ani nemusíš..Prostě jsi anděl s velkým A...tak pak se nediv,že tě i po téměř 8letech miluji..Díky lásko!!!
blázinec kvůli tomu,že jsem měla svátek pokračoval:-)---proč blázinec? 24 vzkazů je fakt šílenství!
K těch včerejším 17 přáním přibylo dalších 7...to je hezké ne?? mooc!!
19.40 kámoš Marek
20.29 kámoška Pavla z Ostravy
22.20 Dan
22.20 Robin
22.20 Michal
22.26 Thomyk
23.34 Martin
Docela mně překvapilo,že až tolik lidí sleduje kdo má svátek..No jelikož tento rok je všechno jinak a naruby. Tak vyjímečně i ten nevýznamný svátek oslavím a to hned o víkendu..Opravdu jste mi udělali radost!!!
Asi jste se mnozí z vás divili,že hledám spolubydlícího když se ke mně před měsícem nastěhoval...ten..hmm..no nějak mu nemůžu přijít na jméno..no to je jedno... Prostě a jednoduše mi ten člověk (nebo co to bylo) napsal v noci zprávu,že si příjde pro věci..To, že se odstěhoval ze dne na den zas tak hrozné není, ale odstěhuje se teď ,když se má platit nájem..No Goofy mně upozorňoval,že raději s ním bydlet nemám,ale před tím měsícem jsem fakt byla dost ze všeho vysílená,takže nijak zvlášť jsem to neřešila..Měl pravdu..Každopádně teď jsem sílu měla a jednala jsem rázně a rychle..Taky už vím,že nemá cenu se nervovat že se to nějak vyřeší..A taky je vše tak nějak jednodušší,když mám ve vás takovou oporu...
Jsem teď o mnoho klidnější,ale nemám ještě vyhráno..Zvládla jsem horší situace,takže tohle už tak hrozné tolik není..Mnozí z vás už jste to,že spolubydlícího mám četli a jste zvědaví kdože to se mnou bude bydlet..
Kdo to má v tuto chvíli vědět,tak už to ví...Ti kdo mně navštíví,tak ho uvidí.. Je zbytečné říkat,že to ti lidi nemusí ventilovat..Mám kámoše jen mezi gay kluky..jste drbny:-))hihi..Takže ať už chtěně či nechtěně to určitě někdo někomu řekne...
Já jsem nad tím přemýšlela a zatím to psát nebudu..Já vám dopředu říkám jednu věc..pokud se vám to nebude líbit s kým bydlím a nechcete nadále mně navštěvovat,tak je to jen váš problém..Já nic měnit nechci,dál s vámi chci udržovat kontakty, ale omezovat se nenechám...Vždy je nějaké řešení..třeba zajít na kafčo nebo na obídek..
A taky se o něm nechci bavit..Kdo ho zná, tak ho zná..Kdo má s ním problém,tak má..Je to mezi vámi!!! Nebudu dál řešit vaše rozbroje...Nezastávám se ho ani neobhajuju--jen chci mít doma klid..Chápete mně??
Goofy..chápeš? nikdo po tobě nechce abyses s ním bavil..My dva přece nemáme problém jít na kafčo--tohle se nezmění..Máme se rádi medvídku, tohle je přece víc než to s kým bydlím..
Simiku..taky to samé..nic se nemění..jsi pan Úžasňák a tak to zůstane!!! i nadále jsem tvá Prdelinka..
Márty..zlato moje..vím čeho se bojíš a proč to řešíš..Ale prosím tě věř mi..to už není takové jako dřív..proč??protože já jsem jina--to je základ..kiss.Uvidíš sám..
Nepříjdete o mně!!! NIC SE NEMĚNÍ !!!Nemám důvod se přestat s kýmkoliv z vás bavit..!!!
Kiss vaše Tami:-***