Tarot vs Já ...část třetí

13. května 2008 v 17:49
Ahojík zlatíčka..
Dnes začínáme odvahou..a končíme změnou..Změna je život-buďtě odvážní..
8 - Odvaha
Cesta je vždy dlouhá a nic není jisté. Když se v životě dostaneme do obtížné situace,máme dvě možnosti:můžeme se naštvat a hledat někoho,koho bychom za své potíže obvinili, nebo se výzvě postavit čelem a tím povyrůst. Bojovat s životními výzvami,snažit se jim vyhnout nebo je popírat nemá smysl. To vše potřebuje odvahu!
Karta Odvaha vs já
Hlavně nemá smysl něco odkládat. Řešit všechno hned. Mít odvahu na to, to zvládnout sami. Chce to jen chtít. Nestačí říct já bych to chtěl, musíte si říct já to chci a dokážu to!! Opět tady hraje velkou roli sebevědomí. Je důležité poznat jací jsme,co dokážeme a co doopravdy chceme.
9 - Samota
Jsi-li sám tak jsi osamělý a pak myslíš na druhé a chybí ti.Máš pocit,že by bylo lepší kdyby někdo koho máš rád byl v tvé blízkosti. Osamělost je absence druhých.Osamělost je negativní. Samota je přítomnost sebe samého. Samota je pozitivní. Nikoho jiného než sebe v tu chvíli nepotřebuješ.Buďme světlem sami sobě.
Karta Samota vs Já
Já tenhle stav mám opravdu málokdy a na krátkou dobu. I když třeba v tu chvíli nechci nikoho vidět,atk si alespoň s někým píšu. Je fakt,že v tu chvíli si hodně vybírám komu napíšu. Je jen pár lidí,kteří ví jak mi udělají radost. Jinak mi samota teď rozhodně nehrozí:-) Mám sice sourozence,ale nežila jsem s nimi.Takže jsem vychovaná jako jedináček. Jedináček opravdu vyhledává společnost. Samoty si užil v dětství víc než dost.
10 - Změna
Život se bezmyšlenkovitě opakuje - dokud si to neuvědomíte bude se opakovat pořád dokola. Ovlivňuje nás čas,zvěrokruh,karma a hlavně osud. Když nedokážete tu změnu udělat,tak se může stát že jednoho dne už bude pozdě cokoliv řešit a měnit. Nebudete mít na to sílu ani čas.
Karta Změna vs Já
Tohle je slovo,které je mi v posledních 8 měsících hodně známé. Změn proběhlo dost a týkali se nejen změny životního stylu,ale moje osobnost prošla vším možným čím šlo. Teď se změn už nebojím,mám ráda výzvy a půjdu si za tím co doopravdy chci.Osud změnit jde,ale to co vás má potkat tak vás potká. Až za čas zjistíte,proč se vám to či ono stalo a že vše zlé je na něco dobré. Základem je staále na sobě pracovat,nezlenivět,něco vytvářet a mít kolem sebe jen ty správné lidi:-).
Kiss Tamča :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama