Tarot vs Já ...část sedmá

28. května 2008 v 11:08
Ahojík ti co v karty věříte, i vy co jste vůči tomuhle skeptičtí...
Sedmá část..sedmička je moje šťastné číslo a určitě nejsem jediná..Bylo sedm statečných, sedm trapslíků a Sedm je můj oblíbený film s Bradem Pittem..
Karta Sdílení
Většina lidí si myslí, že láska pramení v srdci. Neznají jí protože do svého srdce nikdy nedosáhli. Chce to meditovat.Nabízejí se nám příležitost, láska,radost i smích.
Já vs karta Sdílení
Myslím, že tohle je jedna z nejdůležitějších věcí které člověk má mít - láska. Hodně lidí s tímto slovem mrhá.Pro mně osobně je toto téma absolutní tabu,takže nebudu tady psát žádné moudrosti. Já teď chci jen přátelskou lásku a toje kolikrát složitější než ta láska partnerská. Vždy jsme měla nějakého kamaráda raději než svého partnera. Přítel mně opustil nebo já jeho a kamarád mi zůstal..Ano byla v tom hodně žárlivost ze strany partnera,že se věnuji více kamarádovi atd. Já toho nelituju..Důvod?? Márty.. Kvůli němu mi skončili dva vztahy a on je mým přítelem 7 a půl let..Nikdy bych nevyměnila kamaráda za partnera-. Je lepší mít rád kamaráda či partnera? Odpovězte si po svém,ale já to měnit nebudu..
Karta Intenzita
Musíme být originálními jedinci,najít své vnitřní jádro. Víme,co máme dělat.Někoho může přítomnost osvěžit a pozvednout a jiho otrávit. Na názoru druhých všák nezáleží,protože teď nás už nic nezastaví.
Já vs karta Intenzita
Jsme plní energie a budeme ji chtít předat ostatním,kteří jí tolik nemají..Ne každý ale o to stojí. Šetřeme si ji a zabývejte se tím,co vás baví.Jsme tady sami za sebe.
Karta Hravost
V okamžiku,kdy začneme vidět život jako něco nevážného a hravého,všechna ta tíže z našeho srdce opadne. Život není tak vážný jak si myslíme,radujme se z maličkostí jako bychom byli dětmi.Nestyďme si hrát. Každý z nás má v sobě dětskou nevinnost a jasnost.Nebraňme se jí..
Já vs karta Hravost
Možná budete ostatním připadat jako blázni,ale na tom nezáleží,záleží na vašich pocitech. Rádi dostáváte plyšáky? No tak to je jen část toho,o čem je tady řeč, druhá část je jak se u toho cítíte a zda je před návštšvou schovávate..Vy si umíte hrát,neřešit-vy jste vítězové..
Karta Uzdravování
Svoje ranění si stále nosíme sebou. Když máme ego,pak je celá naše bytost jednou velkou ranou.Nikdo nám nechce ubližovat, nikdo na nás nečíhá,aby tě ranil .Každý je zaměstnaný tím, aby si uchránil své zranění. Přesto se tohle děje,protože jsme tak naklonění každému poranění,tak připravení a čekáme na pokraji čehokoli. Uvědome si svá zranění. Nepomáhejme mu růst,dopřejme mu uzdravení.Žijme bezhlavě.Kde není hlava,není zranění. Zkusme jeden den příjmout,cokoliv co se stane. Někdo nás urazí,přijměme to,nereagujme a pozorujme,co se stane.
Já vs karta Uzdravování
Tady neplatí pravidlo,že lze pomoci druhému ale sami sobě ne--tady to je naopak. Neuděláte-li to vy, nikdo jiný to za vás udělat nemůže i kdyby 100x chtěl. Nejdřív byste se měli uzdravit sami než budete pomáhat druhým.
Všechno je psychika..Hodně nemocí je psychického původu. Hlava je mocná čarodějka..Máte fobii? Zbytečně...Vše je jen ve vaši hlavě,ve vaši fantazii a ve vašich představách..
Karta Přijímání
Naslouchat znamená zapomenout sám na sebe..jen tehdy můžeme slyšet toho druhého. Citlivost, intuice,soucit. Když si moc uvědomujeme sami se be,naslouchání jen předstíráme. Kýveme hlavou,sem tam řekneme ano či ne-ale neposloucháme.
Já vs karta přijímání
Tohle je podle mého názoru umění a dar. Vyslechnout,poradit,vnímat toho druhého co nám sděluje. Všichni kdo mně znají potvrdí, že já jsem na tohle mistr..Tohle není smaochvála-je to fakt..Pokud něco umím a v něčem si věřím,tak tohle určitě ano..Když jen nasloucháte,tak se více dozvíte. V dnešní uspěchané době,která je plná stresu a starostí se najde málokdo,jenž vás vyslechne. Hodně lidí je zahleděno samo do sebe.No já raději mlčím,když vidím,že to tomu člověku leze do jednoho ucha a z druhého vyléza..Já to bohužel poznám..Pak se mi všichni diví,že raději naslouchám..
Kiss vaše Dominga Samantha Parezzi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama