Tarot vs Já ...část pátá

16. května 2008 v 7:57
Holá holá Brno volá!!!
Už dnes večer od 21 hod. klub Red cat v Brně --- Pinkstar párty!!!!!!!! Přijďte...bude to masakr!!!!!!!!!
15 - Podmiňování
Individualita je nám dána existencí.Osobnost vnucena společností. Individualita má kvalitu lva a lev kráčí sám.Každý z nás se narodil jako lev. Společnost nás podmiňuje,programuje naši mysl jako mysl ovce. Společnost chce otroky, ne svobodné lidi.
Karta Podmiňování vs Já
Každý z nás je jiný. Je to jen dobře. Představte si,že bychom byli všichni stejní-myslím,že by to byla nuda.:-)).Pokud máte pocit, že jste tou ovcí v stádu probuďte toho spícího lva,který je v nás schovaný. Ukažte jedinečnost,dělejte to co vás baví. Nic není zadarmo. Pokud jste líní, tak tou ovcí zůstanete hodně dlouho..
16 - Úder blesku
Byl zpochybněn pocit bezpečí a my se snažíme zachytit všehočeho můžeme.Toto vnitřní zemětřesení je nezbytné a důležité - když se mu poddáme, budeme silnější a otevřenější novým zkušenostem. Zkusme se na tuto destrukci dívat s odstupem-skoro jako by se to dělo někomu jinému.
Karta Úder blesku vs Já
Když se vám tohle děje,tak se zaměřte na něco jiného. S tímhle nemá cenu bojovat.Člověk vydrží opravdu hodně,takže se nebojte že se z toho nedostanete.Stačí chtít..
17 - Ticho
Ovládla nás energie celku. Je to jediné, na co můžem spoléhat-je to jediné, co nikdy nezanikne. Nastal vzácný okamžik. Není co dělat,není kam jít a naše vnitřní ticho proniká vším,co děláme.
Karta Ticho vs Já
Je to svým způsobem relax,odpočívejte..Pak zase může být váš život aktivní.Nečerpejte z posledních sil--je na čase trochu zvolnit..
18 - Minulé životy
Do minulého života může proniknout každý. Fantazírovat o populárních životech může být zábavné,ale jen se tím rozptylujete. Události v našem životě se nám snaží vyjevit obrazec dávný,jako je cesta naši vlastní duše.
Karta Minulé životy vs Já
Karma neboli minulý život..někdo tomu věří,že to existuje..Já jsem si jednou karmu nechala vyložit a bylo to zajímavé..nevím no..Můj postoj je neutrální.Existuje dejavu a to zná snad každý.Vím jakou metodou si sama zjistím svůj minulý život..Neudělala bych to,protože je to forma hluboké meditace(nejlepší je hypnóza) a pokud to člověk opravdu ovládá,tak se už nemusí vzbudit--mám se docela ráda:-))..
Kissík Tami...:-***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama