Tarot vs Já ...část čtvrtá

13. května 2008 v 18:41
Ahoj čumáci:-)))
Směle pokračujeme v těchto článcích,které jsou emoční,názorové--prostě moje..Je to pro mně maximální odreagování:-))
Filípku závislost na mém blogu nemáš jen ty..Kamoši co mají blogy např. Simík i když maturuje tak si na něj udělá čas a mně tím radost:-))
To bude masakr ta oslava té matury-že Simíku?? raději by nikdo neměl vylézat ven--pan a paní Užasňákovi se budou bavit-to bude mrtvých:-))uff:-))):-*
Ono celkově ten červen začne hustě oslavou mého svátku, pak maturuje Simik, Adam,Vojta a do toho ty mé narozky..Nebylo by lepší se rovnou na Vinohradskou nastěhovat???:-)))hihi
11 - Průlom
Náš chaos je odvěký. Je hustý, beznadějný a neproniknutelný. Když do něj vstoupíš se svými omezenými možnostmi je to nebezpečné. Každý z nás se někdy dostane do situace,kdy už máme všeho dost. V tu chvíli máme pocit, že něco musíme udělat, cokoliv - i když se později ukáže že jsme udělalali chybu - abychom odhodili vše, co nás tíží, svazuje a omezuje.
Karta Průlom vs Já
Tohle se může stát,když si toho tzv. na sbee naložíte více než unesete. Ono to jen složité vypadá,ale není. Mi stačí když si v tom udělám systém,který má tvrdé pravidla a ty se dodržují pak chaos nehrozí.. Omezení nesnesu, protože čím dál více mám ráda svou svobodu a jsem náročnější při výběru partnera. Já už svého pana božského mám a nechávám tomu volný průběh. Vždy počítám už s horší verzí,takže kdybych o něj přišla, tak mně to tolik nemrzí. Trápíte se? Trápíte se zbytečně, nic není tak horké jak se uvaří!!!
12 - Nové vidění
Většina lidí se pohybuje bez kořenů,neví, kde jejich srdce nabírá sílu, neví, kdo v nich dýchá,neví nic o životní šťávě,která v nich koluje. Když se naše vnitřní bytost otevře,vnímá zpočátku jen dva směry - výšku a hloubku. Teprve pak, pomaličku, s tím, jak se sžíváme se situací, se začneme rozhlížet kolem sebe.
Karta Nové vidění vs Já
Musíme se naučit vidět všechny možnosti,které máme - jedna nestačí. Poznat sám sebe, vědět kde se naše skrývá naše síla. Odbourat slabá místa a už nás máloco dostane tzv. na kolena.
13 - Trasformace
Přišel okamžik pro hluboké odpoutání. Přijměte přítomnost jakési bolesti, smutku nebo problémů jako fakt. Transformace má svůj čas! Pochopíte ji jen srdcem ne svými argumenty a intelektuální myslí. Přijde ten okamžik, kdy uvidíš to, čemu ses celý život vyhýbal.
Karta Transformace vs Já
Vše potřebuje čas, nic nelze uspěchat.Většinou je základ znát sám sebe,takže pracujte na své mysli,znejte své potřeby. Nestrkejte hlavu do písku,je to zbytečné.Postavte se věcem čelem a věřte si:-).
14 - Integrace
Konflikt je v člověku. Dokud není vyřešen tam, nemůže být vyřešen jinde. Je to rozpor mezi dvěma částmi mysli. Existuje něco jako můstek. Když se ten můstek nehodou či fyziologickým defektem zlomen stane se člověk rozpolcený a z jednoho člověka dva - schizofrenie. Když je můstek zpevněn natolik aby zmizely dvě mysli, tak přichází integrace.
Karta Integrace vs Já
Mnoho lidí má mnoho tváří,ale neznamená to,že jsou rozpolcení. Je to přetvářka,obrana před určitými lidmi. Nedokážu si představit, že bych se ke všem chovala stejně. Když je někdo zlý, zákeřný nevidím důvod proč bych na tyto lidi měla být hodná a chovat se k nim slušně. Ne vždy ale platí: "jak se do lesa volá tak se ozývá"..Když je někdo prostě hovado vůbec na jeho chování nereaguju. Nemá to cenu to řešit. Nejhorší je srážka s blbcem..
Kissík Tamík..v červnu to pořádně rozjedeme:-))) :-***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama