Tarot vs Já ...část první

12. května 2008 v 16:14
Tarotové karty vs Já
V této rubrice budu rozebírat význam tarotových karet,které mám nejraději. Pomohly nejednou mi,ale také lidem kterým jsem vykládala. Respektuji,že někteří z vás jsou k těmto věcem skeptičtí, proto to nebude jen jednoduchý popis karet. Nejdřív napíšu význam karty a napíšu k ní svůj názor jak ji vidím já. Mé pocity,zážitky z mého života,vzpomínky a hlavně spousta emocí..Myslím,že se z článků ledacos o mně dovíte..:-)) Rozhodně bude co číst a nad čím se zamýšlet:-)))...Tak začínám...
O - Blázen
Je to člověk,který věří navzdory svým zkušenostem. Podvedete ho a on vám věří dál. Všichni ho využívají. Je to téměř jedno,protože přesto,že ho ostatní podvedou on tomu nechává volný průběh. Ví,že mu neukradnou to,co mu skutečně patří.Věří své intuici,pocitům že vše co se děje je správné.
Karta Blázen vs Já
Nelituju toho,že jsem takovým bláznem byla. Nelituju toho,že jsem byla důvěřivá. Nejeden člověk mi ublížil ale ať se s tím vyrovnává jak chce, Mé svědomí je čisté. Teď bláznem nejsem a nevěřím nikomu a moje 13 komnata zůstala bezečná i nadále uzamčena. Mé já utrpělo vícekrát, ale už jsem z toho poučena a už si nenechám nic líbit. Rozum převládá nad srdcem. Byla to dlouhá cesta,ale došla jsem zdárně na její konec.
1 - Existence
Bez tebe by tu něco chybělo-nikdo tě nenahradí. Bez tebe by bylo prázdno. Lidi zapomínají a s vírou,že vše, co potřebují si musí vybojovat sledují jen své osobní zájmy. Když máš pocit, že tě svět převálcuje-zastav se! Vnitřní stav uvolnění a přijetí = "domov".
Karta Existence vs Já
Vnitřní klid je hodně důležitý k tomu,abychom vše dobře zvládali. Chce si to více věřit v sami sebe,ale neplést si to s arogancí a ponižováním druhých lidí. Zastavit se pro mně znamená relaxovat,vyplnout a dělat jen věci, které mi budou dělat radost.
2 - Vnitřní hlas
Otevřete oči a otevře se vám pravda uvnitř vás. Nejedná se o slova,ale o hlas srdce. Srdce musí být bdělé,pozorné a schopné příjmout tmu i světlo. Zmatek,který občas zažívate vám připomíná abyste ve svém nitru vyhledali ticho a svůj střed.
Karta vnitřní hlas vs Já
Pro mně tato schopnost znamená mnohem víc. Vnitřní hlas neumí používat každý a někdo ho má silnější a někdo slabší. Pro mně jakýmsi šestým smyslem,kterým se snažím řídit. Není jednoduché se ho naučit používat,ale není to nemožné.Chce to cvik a čas. Trénink se vyplácí:-). Já používám hlavně ve chvílích, kdy se ozve srdce. Je pro mně určité upozornění,že mám zbystřit a využít vnitřní hlas k tomu, abych se v tu chvíli rozhodla správně.
3 - Tvořivost
Postoj a vnitřní přístup ke světu. Každý může být tvořivý. Cokoliv co děláte, dělejte s radostí a láskou je tvořivé. Jestliže z toho ve vás vyrůstá. Jestliže s tím rostete i vy, pak je to duchovní. Je důležité se oddat energii zníž se vše rodí.
Karta Tvořivost vs Já
Pokud nco umíte,tak to ukažte druhým. V žádném případě si to nenechávejte pro sebe. Každý má na něco talent,každý něco umí..stačí jen najít včem jsme dobří a co by nás bavilo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama