Sobota..

26. května 2008 v 11:13 |  Víkend
Ahojík
Tak a je opět po víkendu..Nevím čím to je,ale zdá se mi že čas utíká čím dál rychleji.No ono to bude taky tím,že mám stále co dělat. Každopádně pořád platí že pondělí je pro mně nejhorším dnem v týdnu.
Pátek byl pro mně pracxovní ze vším všudy..úklid,praní a šup do práce..Nijak zvášť mi to nevadilo, protože po pátku je sobota, a tu mám zase z celého týdne nejraději protože vždy vyrazím ven se pobavit a dát si nějaký ten drinčík..Měl přijet Simík a oslavit své odmaturování kalbou se mnou. Bohužel nemohl přijet,čekala ho rodinná oslava a musel udíž zůstat doma..S níkým jiným jsem se nedomlouvala,protože jsem se chtěla věnovat jen jemu.Sobotní odpoledne utíkalo pomalu,a pojala jseme ho relaxačně..televize,počítač,nákup...Mrzelo mně to natolik,že jsem ani nějak neměla chuť někam chodit. Jen tak jsem si psala s klukama na I.boysu a koukala na film. Psala jsem s Robertem a ten se doslova těšil na to, až půjde mezi lidi se pobavit.
Pořád jsem nebyla rothodnuta zda ano či ne..Hlavním zlomem bylo psaní s jeho přítelem Míšou,který se zeptal zda jdu,že on ano. Domluva trvala 5minut a bylo jasné,že teda jdu. O půl dvanácté jsem přijela do poloprázdného Valentina,kde už kluci popíjeli pivko. Moc známých tam nebylo, zřejmě se vyřádili v pátek..:-)))..Pár známých tváří,jsem postupem večera viděla a to mi stačilo. Míša je bezvadný společník a tak jsem ani nijak zvlášť nevyhledávala jinou společnost..
No svým způsobem tohle nebyla plánovaná akce jako vždy dopadla skvěle..Plány jsou fakt na nic.
Vzkazy pro lidi,které jsem potkala:: (a netýká se to jen veřera ve Valentinu)))...
Thomyku..to kousnutí do ucha ti vrátím..lumpe!! Jsem mile překvapena z toho, jak mně máš rád..zajímavé tanečky..zajímavý pokec..Ty jsi prostě Ty..:-))) Ta středa platí..Nažhavím karty a jdeme na to...Samozřejmě ta balkónova párty,kterou uspořádám pro tvého miláčka Michala se týká i Tebe..Jsi srdečně zván..
Láďo..vynahradíme si to,že jsme s e už ve Valentinu nepotkai..To ti slibuji..Věnovala jsem se jen Míšovi, a tak nějak mně ani nezajímalo kdo kde je...Snažím se věci nedělat napůl..Jsi fajn kámoš a vždy tě ráda vidím..
Niki..neboj příští víkend ti ty karty už vyložím..ono to chce čas a náladu..to není tak jednoduché jak to vypadá..Dočkáš se bráško:-))..Taky ti chci popřát štěstí při hledání nového partnera a věř že nikdo není jako ty..jsi jedinečný!!:-))))
Peťo z Vinohradské..to neznamená,že foťák stávkoval,že tě to příště mine..A nejen to, to co jsem ti psala na I.boys platí..Něco podnikneme--základ je nenudit se a být s tím správným človíčkem..což ty rozhodně jsi...
Míšo..byla jsme nakonec ráda,že si mně vytáhl ven..Děkuji za příjemný večer..určitě to brzy zopakujem..Je to maximální pohoda!!! Jsi zlatíčko!!!! Mám ráda inteligentní a komunikativní lidí,kteří ví co a jak..Líbí se mi tvé názory..Ještě jednou díky!!:-))
Večer byl okořeněý tanečníkem,na kterým mohlo hodně lidí oči nechat..mi stačilo ho vyfotit:-))
No coment....
Můj společník sobotního večera...no hlavně to je můj skvělej kamarád..Míša...
Kissík Tamík :-***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 niki niki | 26. května 2008 v 23:10 | Reagovat

jeee.. kuju segro za popřani :]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama