Opět jsem on-line..hurá!!!

12. května 2008 v 16:45 |  Vzkazy ode mně pro vás
Ahojík zlatíčka:-))
Už nejednou jsem psala,že blog je časově náročný. Potřebuje, abyste se mu věnovali a občasná změna vůbec není na škodu. Chci,aby byl nejen obsahově,ale i vzhledově zajímavý. Kdo chodí na můj blog pravidleně tak ví, že vzhled měním často. Celková změna už proběhla,teď jsem vám změnila i logo. Když se dívám na blogy mých kamarádů, tak to udělají jednou za čas,což asi stačí. Důvodem je,že si chtějí své logo uchovat. Já to tak dlouho jako oni nevydržím.Mám ráda změnu.Je dobře,že každý vedeme blog po svém a proto jsou tak jedinečné a originální.
Zřejmě se divíte,že tu teď není tolik článků jako dřív. Není to tím že nevím co psát, ale tím že spolubydlící si odnesl modem. Já jsem okamžitě začala jednat,protože bez internetu nemůžu zůstat. Současná situace je tedy taková, že dnes u mně byl technik nainstalovat internet, takže opět s vámi budu v kontaktu stejně jako předtím. Budou nové články, fotky i videa..Prostě vše na co jste byli zvyklí.:-)).
Přibyla nová rubrika,kde bude zajímavé čtení a fotky jsou rozděleny na čtyř rubriky.
Rubrika, která bude plná článků se jmenuje Tarot vs Já...koukněte myslím,že se nudit nebudete.
Novou galerii fotek jsem nazvala Angels..Rozdíl mezi V.I.P. a Angel bude ten,že lidem kteří tam budou věnuji speciální články,tihle lidé si zaslouží víc než mít jen fotku v galerii obrázků...Není jednoduché se dostat do rubriky V.I.P.,ale v této rubrice budou lidé kteří jsou těmi nej přáteli jaké jsem si mohla přát..Tam budou opravdu jen ti nej nej vyvolení.
Filípku děkuji Ti!!! Tvoje starost o to co je se mnou byla milá a udělala mi radost. Tomu já říkám přátelství..Nebýt se mnou jen v dobrém,ale mít zájem i když mi není nejlíp..Opravdu si toho vážím..Díky!!!!:-****
.
Řeknu vám, že bez netu být je fakt hrůza!!. Snad jsem neztratila vaši přízeň..:.). Vynahradím vám to:-) :-***
Je 14.35 a já jsem připojená..hurá!!!...
Mějte se!!!
Kissík Tamík:-***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama