My Angeĺs část první..Pavlík

24. května 2008 v 19:30 |  Vzkazy ode mně pro vás
Ahojík sluníčka..
A je to tady.. V jednom článku jsem upozorňovala na novu galerii fotek lidí,kteří jsou mými anděli. Taky jsem psala,že o nich napíšu více..První část je věnována mému nej nej andílkovi Pájovi..
Pavlík
7 měsíců... Připadá mi to jako včera, kdy jsem poznala toho nejbezvadnějšího človíčka. No jo no ,čas letí. Kdo čte tento blog pravidelně, tak ví, že jsem mu věnovala nejeden článek a že tady máme nespočet společných fotek. Tímto článkem asi hnu žlučí lidem,kterým začalo vadit,že tak často o něm píšu. Nemusíte to číst!!! Já to chci napsat!
Zaslouží si víc,než pár článků,vyfocení a udělání videa. Zaslouží si úctu, slušné chování,upřímnost a otevřené srdce. Pomohl mi v mnoha věcech a přes své každodenní nemalé starosti ho zajímalo jak mi je. Je to jeden z mála lidí,od kterého mi otázky Jak se mám a co je nového nevadí..(Já to jinak nesnáším..je to pořád dokola a nejlepší je kdyz se mne nekdo na to pta denne..moje nervy)..Proč mi to od něj nevadí? Jednoduše vím,že hoto doopravdy zajímá,že se neptá jen tak ze slušnosti a že jsou to normální mnou nesnášené fráze..Mít takového nej kamaráda jako je Pája je dar.
Je originální,jedinečný a hlavně se nepřetvařuje a je za všech okolností upřímný. Setkání s ním není chvilkové..Můžeme si povídat hodiny a nenudíme se spolu. Klidně znovu zopakuji, že doslova zbožňuji naše filozofické a psychologické debaty . Je to zábavný, komunikativní společník s kterým se cítím velmi dobře. Umí číst mezi řádky.Potkala jsem hodně lidí,ale on je človíček na kterého se jen podívám a vím co chce a co si myslí.Je to samozřejmě i naopak.
Hodně vnímá mé pocity a ví jak mi zlepšit náladu. V dnešní době má srdce málokdo ale pokud někdo ano ,tak je to Pája.Tohle přátelství pro mně hodně znamená a je založeno na vzájemné úctě,toleranci a podařilo se mu získat mu získat můj poslední kousek srdce.
Skoro mám až obavu tohle napsat, ale já Ti Pájo věřím..Ano čtete všichni dobře-- mu věřím. Přesto jak všechno je,tak jelikož jsi mým andělem máš mou důvěru.Důvodem je,že i on mi hodně věří a to já dokážu ocenit.Docela brzy už nejednou naše přátelství zkusilo pořekadlo: "V nouzi poznáš přítele",a tak oba víme ,že to je to opravdové přátelství jak má být.
...Pájo, vím o tom,že si to video které jsem pro tebe dělala pouštěl v Akváriu--lepší ocenění mé snahy si ani nedokážu představit!!
Myslím, že jsem napsala co napsáno být může,zbytek jsou naše osobní věci které zůstanou mezi námi..miluju tajemství!:-)
Slovo děkuji je málo..Vážím si Tě!!!
Děkuji , děkuji za vše a za to že jsi!!!
Mám Tě moc moc ráda!!!
Tvůj Tamik :-****
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama