My Angeĺs ...část druhá... Márty

27. května 2008 v 15:48 |  Vzkazy ode mně pro vás
Ahojík..uvařte si kafe,zapalte cígo..tenhle článek patří k nejdelším co na blogu najdete..
Shrňte 8 let a nic důležitého nevynechejte:-)))...
V září to bude 8 let..Uff..8 dlouhých let,co jsem se seznámila s tímto sympatickým blonďákem. Lidi přícházejí a odcházejí. Někdo vám zůstane v srdci,na někoho zapomenete. Pokud někdo obrátil můj život vzhůru nohama,tak to je Márty.Tohle kamarádství snad ani nemohu nazvat kamarádstvím,protože si opravdu prošlo vším co jde..hádky,žárlivost,pomluvy,nenávist,odloučení,láska..prostě skoro partnerský vztah bez sexu..Tohle je nekonečný příběh dvou lidí,kteří bez sebe nemohou být. Kdo mně zná a ví podrobnosti tak ví, že za určitého období to vůbec se mnou nebylo jednoduché..Měla jsem plnou hlavu,srdce a keců které se týkali jen a jen jeho....Prej to čas vyléčí..No to fakt ne..i on změnil už na mně názor..ale to už předbíhám..Takže pěkně popořadě...Upozorňuji,že je opravdu hrubý výběr jen těch základních zlomů..ne že bych to nechtěla napsat,ale to je scénář asi na tolik dílů jako je třeba seriál Ulice--nekonečný a pokračující..
Kdo mně nezná,nebo tohle neví tak asi z některých věcí bude trochu v šoku,ale napíšu vše narovinu..Já se tím netajím a stejně mi záleží jen na tom,jak se k tomu všemu staví Martin a co cítí, jak mně bere a co si o mně myslí,,,Vy si myslete co chcete...:-))hihihi..
Začátky byli těžké..přímo tragické..Byli to mé začátky ve společnosti gay kluků a do toho se zamilovat do kluka,který byl v té době v Ostravě tolik oblíbený a obletovaný..No to jsme celá já..nemůžu si vybrat někoho normálního,prostě vždy musím mít něco extra:-)). Zaujal mně jako člověk..celkově..vším..a boj o jeho přízeň začal..No těžší úkol jsem si nemohla dát..Jen náhodou jsme se seznámila s klukem,který ho znal a já trvala na tom,at mně s ním seznámí..Docela to šlo,ale má zamilovanost byla opravdu asi moc vidět..Nejsem blbá a věděla jsem ,že je gay ale citům neporučíte,,ale v žádném případě jsem mu nijak neubližovala,ani ho tím neotravovala..Byl to jen a jen můj problém..Nenechal si vysvětlit,že mi jde jen o přátelství..no na jednu stranu se asi není čemu divit. Holka, která není lesba příjde mezi gaye a chce po něm jen kamarádsví,ale z očí ji srší "Miluji Tě" je přinejmenším divná...:-))...Abych uzavřela tuhle kapitolu..tak když jsme se pak o tom už v klidu bavili a smáli se tomu,tak se mi přiznal,že to nebylo tím,že jsme holka, ale tím že se prostě nechtěl seznamovat,machroval a byl obklopen i tak dost lidma..no jo no..To jsem tenkrát ale nevěděla a nevzdala jsem to..jsem bojovník a taky lovec..No jednou to nějak skončit muselo,nebo to nějak vyřešit...Bylo to jednodušší než jsem si myslela..Martin mi suše oznámil,že se stěhuje do Prahy a bylo to..Tím ta kapitola svým způsobem skončila..Michal mně z té zamilovanosti trochu dostal,takže pohoda..?..Ne to by bylo moc jednoduché,to bych to ani nepsala.....:-))
Michal se též odstěhoval do Prahy a mi chyběl natolik,že jsem se odstěhovala doslova ze dne na den taky...O Mártym jsem nic nevěděla a ani jsem už tolik na něj nemyslela..Věřte nebo ne,ale my jsme se prostě potkali a ne jednou a to ne ještě v Praze, ale v Ostravě odkud oba pocházíme..Prostě ať mi někdo ještě říká,že osud neexistuje...Stačilo ho vidět a věděla jsem,že se v mých citech vůbec nic nezměnilo..Ono by to možná přešlo,ale...Když jsme se potkali už potřetí,tak mu to nedalo a přišel za mnou se zeptat,zda v Praze zajdeme na kafe a vše si vyříkat..No jak mi bylo ani psát nemusím,,že ne?? Mazec..málem mi prasklo srdce..Pochyby byli,ale když opravdu na schůzku přišel,tak jsem věděla že to není jen tak a že nastane zlom..Ano nastal a tentokrát z Martinovi strany...Postupem času jsem se setkávali čím dál častěji,vyhledávali jsme svou splečnost.. No i tak to pořád nebyla ta má představa o přátelství s ním..Potřebovala jsem, aby více věřil a nebál se toho, co cítím já..Je docela tvrdohlavý, ale já jsem tolerantní a zkoušela jsem to znovu a znovu...Vzájemná cesta k sobě byla hodně dlouhá a plná nástrah..Jelikož mi šel v mnoha věcech naproti,tak jsme v téhle chvíli už hodně daleko..Vzájemně se podporujeme,jsme jeden druhému oporou- a o něm vím,že mu můžu zavolat i o půlnoci..on mi taky..ale to je jasné!:-)..Čím dál víc mi ukazuje,že to myslí vážně,že už to není sranda a že mně má vážně rád.
Nelituju toho,že mi kvůli němu skončili dva vztahy,bylo to jen mé rozhodnutí a moje volba. Stál mi za to a ani teď tomu není jinak..
Připadá vám to celé přitažené za vlasy??Všechny emoce na papír dát nejdou. Patříme k sobě a já chci je jeho štěstí,já své štěstí mám..ho jako nej přítele do nepohody..to je to nej co můžu mít..A ho opravdu mám.
Marťo..my to spolu zvládneme!! zvládli jsme toho už hodně a já vždy budu stát při tobě a nedám na Tebe dopustit..Přestaň se bát!!--za nic a za nikoho Tě nevyměním..Můžu mít teď spoustu kámošu a mít je ráda, Ty jsi jeden a tak to zůstane!!!! Jsi nejdůležitější součást mého života!!!!!!!
Mám Tě moc ráda..kecám..Miluju Tě!!! ..jsme ráda,že už Ti to mohu říct i do očí a Ty víš jak to je..Za to fakt díky!!! Když miluješ není co řešit..že Matýsku??:-)))
Papa...Kiss .-***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 martin martin | 27. května 2008 v 16:54 | Reagovat

Při čtení tohohle článku se mi v rozkroku prorvaly rifle a mám mezi nohama půlmetrovou lochnu a trápí mě průvan. Jdu si dát panáka na dalších třeba 88let společného sdílení života s Tami. Vše je pravda, není co popírat. Miluji Tě!.)

2 tamiworld.blog.cz tamiworld.blog.cz | E-mail | Web | 27. května 2008 v 17:13 | Reagovat

Tímhle si mně naprosto dostal..a děkuji žes reagoval..Vím, žes o ten článek nestál,že stojíš o mou přítomnost. Ty sis to prostě zasloužil a nedělám nic co nechci..Já chci jen Tebe:-):-**

3 psycho psycho | 29. května 2008 v 18:55 | Reagovat

mladý buzničky si léčí mindráky a jsou rádi že aspon nějaká ženská je kolem nich a obstarožní slečna si toho asi léčí víc a celá šťastná tráví svůj odkvétající život mezi mladými kluky - buzničkami, prostě psycho :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama