Květen 2008

Víkend...samota mi nehrozí

30. května 2008 v 7:48 Víkend
Ahojík všichni...
Vyjímečně píšu už dneska,než začne víkend,protože vám chci napsat pár řádek ...
Opět mně bombardujete otázkama :"jak se mám a co je nového atd"..Ach jo...jak já je nenávídím..Bohužel i kdybych to tady napsala 100x tak se mně stejně zeptáte..
Jelikož si denně píšu cca 30 lidma,tak opravdu má odpověď je pouze strohá..normálka,v pohodě,jde to apod..naštěstí vám to stačí..Já vím,že o mně máte mnozí vás zájem a taky starost.
Jste na mně hodní a hodně mi tím,že si se mnou píšete pomáháte a mnozí z vás mi během chvilky zvedne náladu..Je pravda, že v určité dny kdy nejsem ve své kůži si doslova vybírám ty,s kterými si budu psát..moc jich není..ví co chci a nemusím nic moc vysvětlovat--v tu chvíli je to balzám na duši i nervy...
Tenhle víkend sice bude opět ve společnosti kamarádů,ale nejraději bych byla sama doma..
Něco se stalo a já nemám vůbec náladu jít mezi lidi, natož pít a bavit se..Kdyby se to stalo před minulým víkendem,tak bych mohla být doma..v klidu..koukat na telku..občas si s někým z vás napsat..a hotovo..leháro..Nic moc se nemělo dít,v sobotu jsem šla náhodou ven,takže by nijak moje přítomnost nemusela chybět..Kdyby..no jo kdyby...ale ono to tak není...
Dneska jsem pozvána na oslavu narozenin Ládi,nevím kdo tam bude,ale vím že se budeme přesouvat klasicky o půlnoci do Valentina..Jeho nabídku jsem přijmula s tím,že jsem mu narovinu řekla že nejsem ready. Nijak zvlášť to neřeší,prej zkusí mi náladu zlepšit..No to je milé,ale v tomhle mi nepomůže nikdo..Neudělala bych mu to, že bych tam nešla,takže se musím snažit být alespoň v relativní pohodě,abysi oslavu užil..On je sluníčko,takže to tak nějak půjde a nijak vlášť ten dnešek neřeším..Bude pohoda..
Láďa
Fotky z narozky a následné párty ve Valentinu tu samozřejmě dodám hned, jak se vzbudím:-))..
Sobota...
Divočina , chaoz, spoustů miláčků a já opět se budu krotit,abych byla snesitelná a ne moc smutná...
Má to být zase typ soboty,kdy uvidím hodně kamarádů a všichni mně chtějí vidět a bavit se se mnou..zákon schválnosti..no jo no,ale to jsou lidi,kterým fakt odolat nejde..
Má se objevit Márty (no toho prostě vidět chci)...Simík (pan Úžasňák odmaturoval a ještě jsme to neoslavili..a můj absťák ho vidět je fakt už velkej)..Goofík..mýho medvídka jsem taky dlouho neviděla,takže ho taky ráda uvidím..Michal s Robertem..Míša je bezva a bavit se umí skvěle.. Takže mi v podstatě nic nebude chybět,kromě té pohody kterou vždy s těmito lidmi mám když jsem veselá..No i když už mám slíbené Simíkové megamačkání a jiné příjemné věci,takže by to mohl být fajn večer..Prostě to nějak musím vydržet..Já je vidět chci a vím,že udělají vše abych nebyla smutná a já se ovládat umím..Jsou to skvělí kluci a je mi s něma bezvadně...
Takže hošánci..beru foťák takže to bude taková mini photo párty..proč to píšu,když je to už normální:-))) Divočina bude,vy jste prostě k neudržení,ale tentokrát s minimem alkoholu!!!! Vy se samozřejmě omezovat nemusíte,ale já tentokrát budu klidnější a mít radost z toho, jak se skvěle bavíte..
Speciální poděkování:::
Fili
Filípku ... ty jsi opět potvrdil svou funkci mého anděla..děkuji ti, žes chtěl přijet..Moc si toho vážím!!! Nemělo by to smysl,neužil by sis mně..Vynahradíme si to příští víkend..Bráško,ty jsi prostě jednička a jsem ráda,že ses objevil včas..Teď se vše mění a ani tebe bych už nepoznala a to by vážně byla škoda...Děkuji Ti za vše!!!! Jsi světlo mých tmavých dnů!!!Kiss:-***
Pan Úžásňák
Simíku..megamačkání??..tím slovem si dokázal to,že jsem se na minutku usmála..tohle je prostě k nezaplacení..Já vím,že děkování nesnášíš..takže..V sobotu se uvidíme a všem ukážeme jak se má objímat:-) Jen tvoje prdelinka užasňáková!!!:-**** Mám Tě moc moc ráda!!!
Můj srdcový přítel Pája
Pavlíku..to co jsi mi včera napsal mně hodně zahřálo u srdce a vážím si toho,protože to bylo poslední zahřání ,které příjmu..Mělo to smysl bojovat a já jsem to s Tebou ráda ustála..Teď už nic ustávat nemusím,boj skončil...Nechceš ,abych měla místo srdce led..ale ty to řešit nemusíš,ty si kus dostal a máš ho,já ti ho brát nebudu..Jsi můj přítel a moc pro mně znamenáš..Neměj o mně strach..(to je blbost když ho mám i já o tebe ..vid?)..Ráda Tě zase uvidím..kavárna Medúza..jen Ty a já..víš o čem mluvím,že?? Děkuji!!!:-***
I v sobotu vás nemine photo párty..tak se uvídíme a neřešte mně,,nemá to smysl..Máte mně rádi a to je ten nej dar,který můžu mít..Víc pro mně nemůžete udělat..Jsem silná a teď navíc i chladná..Show must go on..
Vaše Tami:-***

Dominga Samantha Parezzi

28. května 2008 v 19:26 Vzkazy od vás pro mně
Ahojík:-))
Už z předešlých článků víte,že tuto přezdívku mám a docela se mi líbí..Původně to jméno bylo jen Dominga Parezzi, Samahta-je přezdívka od jednoho kamaráda z Ostravy,kde jsem taky vykládala karty.
Tolik vysvětlení k jménu.. Taky víte,že karty vykládám 8 let o mém talentu se již přesvěčili:
Lukáš s Vláďou
Petr
a dneska u mně byl Thomyk
..v nebližší době to čeká Nikiho..a taky kamaráda Láďu,který dneska slaví narozky..Vše nej!!!
Pokud i vy máte zájem se něco o sobě či budoucnosti dovědět stačí mi napsat na profil,který mám na I.boysu...PinkTAMI..
Přizpůsobím se..Přes týden od xx hod - 19.30 o víkendu kdykoliv:-))..
Docela mi to chybělo,tak jsem ráda že opět můžu lidem tímto způsobem pomoci..
Tyto karty jsme již dopodrobna probírala v rubrice Tarot vs já..
Je jich celkem 79,takže ještě jich docela dost chybí..Dostanu se postupně ke všem..Těšte se..:-)
Které karty mám nejraději?? Mistr .. koukněte do rubriky co známená..každopádně pro mně je tou nejsilnější kartou ze všech..Když si ji někdo vytáhne,mám radost za něj..:-))
Rebel..rovněž se význam dočtete v rubrice Tarot vs já..
Nemáte se čeho bát..V mém soukromí vám nic nehrozí..Jo.. a nemusíte mně ani náhodou upozorňovat,že to zůstane mezi námi..To je samozřejmost..:-)..
Kiss :-))
D.Samatha Parezzi

Tarot vs Já ...část sedmá

28. května 2008 v 11:08
Ahojík ti co v karty věříte, i vy co jste vůči tomuhle skeptičtí...
Sedmá část..sedmička je moje šťastné číslo a určitě nejsem jediná..Bylo sedm statečných, sedm trapslíků a Sedm je můj oblíbený film s Bradem Pittem..
Karta Sdílení
Většina lidí si myslí, že láska pramení v srdci. Neznají jí protože do svého srdce nikdy nedosáhli. Chce to meditovat.Nabízejí se nám příležitost, láska,radost i smích.
Já vs karta Sdílení
Myslím, že tohle je jedna z nejdůležitějších věcí které člověk má mít - láska. Hodně lidí s tímto slovem mrhá.Pro mně osobně je toto téma absolutní tabu,takže nebudu tady psát žádné moudrosti. Já teď chci jen přátelskou lásku a toje kolikrát složitější než ta láska partnerská. Vždy jsme měla nějakého kamaráda raději než svého partnera. Přítel mně opustil nebo já jeho a kamarád mi zůstal..Ano byla v tom hodně žárlivost ze strany partnera,že se věnuji více kamarádovi atd. Já toho nelituju..Důvod?? Márty.. Kvůli němu mi skončili dva vztahy a on je mým přítelem 7 a půl let..Nikdy bych nevyměnila kamaráda za partnera-. Je lepší mít rád kamaráda či partnera? Odpovězte si po svém,ale já to měnit nebudu..
Karta Intenzita
Musíme být originálními jedinci,najít své vnitřní jádro. Víme,co máme dělat.Někoho může přítomnost osvěžit a pozvednout a jiho otrávit. Na názoru druhých všák nezáleží,protože teď nás už nic nezastaví.
Já vs karta Intenzita
Jsme plní energie a budeme ji chtít předat ostatním,kteří jí tolik nemají..Ne každý ale o to stojí. Šetřeme si ji a zabývejte se tím,co vás baví.Jsme tady sami za sebe.
Karta Hravost
V okamžiku,kdy začneme vidět život jako něco nevážného a hravého,všechna ta tíže z našeho srdce opadne. Život není tak vážný jak si myslíme,radujme se z maličkostí jako bychom byli dětmi.Nestyďme si hrát. Každý z nás má v sobě dětskou nevinnost a jasnost.Nebraňme se jí..
Já vs karta Hravost
Možná budete ostatním připadat jako blázni,ale na tom nezáleží,záleží na vašich pocitech. Rádi dostáváte plyšáky? No tak to je jen část toho,o čem je tady řeč, druhá část je jak se u toho cítíte a zda je před návštšvou schovávate..Vy si umíte hrát,neřešit-vy jste vítězové..
Karta Uzdravování
Svoje ranění si stále nosíme sebou. Když máme ego,pak je celá naše bytost jednou velkou ranou.Nikdo nám nechce ubližovat, nikdo na nás nečíhá,aby tě ranil .Každý je zaměstnaný tím, aby si uchránil své zranění. Přesto se tohle děje,protože jsme tak naklonění každému poranění,tak připravení a čekáme na pokraji čehokoli. Uvědome si svá zranění. Nepomáhejme mu růst,dopřejme mu uzdravení.Žijme bezhlavě.Kde není hlava,není zranění. Zkusme jeden den příjmout,cokoliv co se stane. Někdo nás urazí,přijměme to,nereagujme a pozorujme,co se stane.
Já vs karta Uzdravování
Tady neplatí pravidlo,že lze pomoci druhému ale sami sobě ne--tady to je naopak. Neuděláte-li to vy, nikdo jiný to za vás udělat nemůže i kdyby 100x chtěl. Nejdřív byste se měli uzdravit sami než budete pomáhat druhým.
Všechno je psychika..Hodně nemocí je psychického původu. Hlava je mocná čarodějka..Máte fobii? Zbytečně...Vše je jen ve vaši hlavě,ve vaši fantazii a ve vašich představách..
Karta Přijímání
Naslouchat znamená zapomenout sám na sebe..jen tehdy můžeme slyšet toho druhého. Citlivost, intuice,soucit. Když si moc uvědomujeme sami se be,naslouchání jen předstíráme. Kýveme hlavou,sem tam řekneme ano či ne-ale neposloucháme.
Já vs karta přijímání
Tohle je podle mého názoru umění a dar. Vyslechnout,poradit,vnímat toho druhého co nám sděluje. Všichni kdo mně znají potvrdí, že já jsem na tohle mistr..Tohle není smaochvála-je to fakt..Pokud něco umím a v něčem si věřím,tak tohle určitě ano..Když jen nasloucháte,tak se více dozvíte. V dnešní uspěchané době,která je plná stresu a starostí se najde málokdo,jenž vás vyslechne. Hodně lidí je zahleděno samo do sebe.No já raději mlčím,když vidím,že to tomu člověku leze do jednoho ucha a z druhého vyléza..Já to bohužel poznám..Pak se mi všichni diví,že raději naslouchám..
Kiss vaše Dominga Samantha Parezzi

My Angeĺs ...část druhá... Márty

27. května 2008 v 15:48 Vzkazy ode mně pro vás
Ahojík..uvařte si kafe,zapalte cígo..tenhle článek patří k nejdelším co na blogu najdete..
Shrňte 8 let a nic důležitého nevynechejte:-)))...
V září to bude 8 let..Uff..8 dlouhých let,co jsem se seznámila s tímto sympatickým blonďákem. Lidi přícházejí a odcházejí. Někdo vám zůstane v srdci,na někoho zapomenete. Pokud někdo obrátil můj život vzhůru nohama,tak to je Márty.Tohle kamarádství snad ani nemohu nazvat kamarádstvím,protože si opravdu prošlo vším co jde..hádky,žárlivost,pomluvy,nenávist,odloučení,láska..prostě skoro partnerský vztah bez sexu..Tohle je nekonečný příběh dvou lidí,kteří bez sebe nemohou být. Kdo mně zná a ví podrobnosti tak ví, že za určitého období to vůbec se mnou nebylo jednoduché..Měla jsem plnou hlavu,srdce a keců které se týkali jen a jen jeho....Prej to čas vyléčí..No to fakt ne..i on změnil už na mně názor..ale to už předbíhám..Takže pěkně popořadě...Upozorňuji,že je opravdu hrubý výběr jen těch základních zlomů..ne že bych to nechtěla napsat,ale to je scénář asi na tolik dílů jako je třeba seriál Ulice--nekonečný a pokračující..
Kdo mně nezná,nebo tohle neví tak asi z některých věcí bude trochu v šoku,ale napíšu vše narovinu..Já se tím netajím a stejně mi záleží jen na tom,jak se k tomu všemu staví Martin a co cítí, jak mně bere a co si o mně myslí,,,Vy si myslete co chcete...:-))hihihi..
Začátky byli těžké..přímo tragické..Byli to mé začátky ve společnosti gay kluků a do toho se zamilovat do kluka,který byl v té době v Ostravě tolik oblíbený a obletovaný..No to jsme celá já..nemůžu si vybrat někoho normálního,prostě vždy musím mít něco extra:-)). Zaujal mně jako člověk..celkově..vším..a boj o jeho přízeň začal..No těžší úkol jsem si nemohla dát..Jen náhodou jsme se seznámila s klukem,který ho znal a já trvala na tom,at mně s ním seznámí..Docela to šlo,ale má zamilovanost byla opravdu asi moc vidět..Nejsem blbá a věděla jsem ,že je gay ale citům neporučíte,,ale v žádném případě jsem mu nijak neubližovala,ani ho tím neotravovala..Byl to jen a jen můj problém..Nenechal si vysvětlit,že mi jde jen o přátelství..no na jednu stranu se asi není čemu divit. Holka, která není lesba příjde mezi gaye a chce po něm jen kamarádsví,ale z očí ji srší "Miluji Tě" je přinejmenším divná...:-))...Abych uzavřela tuhle kapitolu..tak když jsme se pak o tom už v klidu bavili a smáli se tomu,tak se mi přiznal,že to nebylo tím,že jsme holka, ale tím že se prostě nechtěl seznamovat,machroval a byl obklopen i tak dost lidma..no jo no..To jsem tenkrát ale nevěděla a nevzdala jsem to..jsem bojovník a taky lovec..No jednou to nějak skončit muselo,nebo to nějak vyřešit...Bylo to jednodušší než jsem si myslela..Martin mi suše oznámil,že se stěhuje do Prahy a bylo to..Tím ta kapitola svým způsobem skončila..Michal mně z té zamilovanosti trochu dostal,takže pohoda..?..Ne to by bylo moc jednoduché,to bych to ani nepsala.....:-))
Michal se též odstěhoval do Prahy a mi chyběl natolik,že jsem se odstěhovala doslova ze dne na den taky...O Mártym jsem nic nevěděla a ani jsem už tolik na něj nemyslela..Věřte nebo ne,ale my jsme se prostě potkali a ne jednou a to ne ještě v Praze, ale v Ostravě odkud oba pocházíme..Prostě ať mi někdo ještě říká,že osud neexistuje...Stačilo ho vidět a věděla jsem,že se v mých citech vůbec nic nezměnilo..Ono by to možná přešlo,ale...Když jsme se potkali už potřetí,tak mu to nedalo a přišel za mnou se zeptat,zda v Praze zajdeme na kafe a vše si vyříkat..No jak mi bylo ani psát nemusím,,že ne?? Mazec..málem mi prasklo srdce..Pochyby byli,ale když opravdu na schůzku přišel,tak jsem věděla že to není jen tak a že nastane zlom..Ano nastal a tentokrát z Martinovi strany...Postupem času jsem se setkávali čím dál častěji,vyhledávali jsme svou splečnost.. No i tak to pořád nebyla ta má představa o přátelství s ním..Potřebovala jsem, aby více věřil a nebál se toho, co cítím já..Je docela tvrdohlavý, ale já jsem tolerantní a zkoušela jsem to znovu a znovu...Vzájemná cesta k sobě byla hodně dlouhá a plná nástrah..Jelikož mi šel v mnoha věcech naproti,tak jsme v téhle chvíli už hodně daleko..Vzájemně se podporujeme,jsme jeden druhému oporou- a o něm vím,že mu můžu zavolat i o půlnoci..on mi taky..ale to je jasné!:-)..Čím dál víc mi ukazuje,že to myslí vážně,že už to není sranda a že mně má vážně rád.
Nelituju toho,že mi kvůli němu skončili dva vztahy,bylo to jen mé rozhodnutí a moje volba. Stál mi za to a ani teď tomu není jinak..
Připadá vám to celé přitažené za vlasy??Všechny emoce na papír dát nejdou. Patříme k sobě a já chci je jeho štěstí,já své štěstí mám..ho jako nej přítele do nepohody..to je to nej co můžu mít..A ho opravdu mám.
Marťo..my to spolu zvládneme!! zvládli jsme toho už hodně a já vždy budu stát při tobě a nedám na Tebe dopustit..Přestaň se bát!!--za nic a za nikoho Tě nevyměním..Můžu mít teď spoustu kámošu a mít je ráda, Ty jsi jeden a tak to zůstane!!!! Jsi nejdůležitější součást mého života!!!!!!!
Mám Tě moc ráda..kecám..Miluju Tě!!! ..jsme ráda,že už Ti to mohu říct i do očí a Ty víš jak to je..Za to fakt díky!!! Když miluješ není co řešit..že Matýsku??:-)))
Papa...Kiss .-***

Peace of me..fotky i video

27. května 2008 v 11:39 HOTSTAR.cz
Ahojík...
No dneska mám zvlášť dobrou náladu..Tak ji přeji i vám všem ,co blog čtete!!!
Menší změna vzhledu a přesun fotek z jedné galerie do druhé a z druhé do třetí..Je možné,že se tam už nenajdete--to je život:-))..
V sobotu ve Valentinu mé červené tričko zřejmě dráždilo pana fotografa Lukáše z KL2.cz natolik,že mně vyfotil hned dvakrát:-))..ach ti paparazzi:-))
Alespoň mám vzpomínku..že?:-)hihi..
No a taky nesmí chybět další fotečka z Brna..to zrovna začínala soutěž o CD Britney Spears..
Vždy vysmátý Péťa a ten co na nej ukazuje není nikdo jinej než náš mega kalič Davídek:-)
No když vám to nestačí mně vidět můj ksicht na fotkách ,,koukněte na novej blog Lukyho ,kde mám intimní chvilku s ním a jeho přítelem přímo v chodbičce vlaku..:-))hihi.. No šlo jen o výklad karet,ale... Umím to?? Nejen na tuto otázku vám Luky odpoví osobně..Tak na to mrkněte:-)
Kissík Tami..:-*** alias Dominga:-))

Video z talk show Honzy Musila

26. května 2008 v 15:17 Videa
Ahojky sluníčka..
A je to tady..V pořádí sedmé video je na dokončeno.. Tentokrát se týká klubu 21, talk show Honzy Musila a jeho hostů..
Budu chodit na natáčení pravidelně,takže je možné, že to není poslední video z klubu 21.. Bylo to tam opravdu bezvadný..Těším se v červnu na to další natáčení..Tím, že se to natáčí v neděli,tak to budu brát jako příjemnou tečku týdne..
Díky Honzíku!!! Za pozvání, za to že mohu fotit a za příjemný večer...
Ať se Ti daří!!! Brzy se opět uvidíme..
Papa Tami,,,

Sobota..

26. května 2008 v 11:13 Víkend
Ahojík
Tak a je opět po víkendu..Nevím čím to je,ale zdá se mi že čas utíká čím dál rychleji.No ono to bude taky tím,že mám stále co dělat. Každopádně pořád platí že pondělí je pro mně nejhorším dnem v týdnu.
Pátek byl pro mně pracxovní ze vším všudy..úklid,praní a šup do práce..Nijak zvášť mi to nevadilo, protože po pátku je sobota, a tu mám zase z celého týdne nejraději protože vždy vyrazím ven se pobavit a dát si nějaký ten drinčík..Měl přijet Simík a oslavit své odmaturování kalbou se mnou. Bohužel nemohl přijet,čekala ho rodinná oslava a musel udíž zůstat doma..S níkým jiným jsem se nedomlouvala,protože jsem se chtěla věnovat jen jemu.Sobotní odpoledne utíkalo pomalu,a pojala jseme ho relaxačně..televize,počítač,nákup...Mrzelo mně to natolik,že jsem ani nějak neměla chuť někam chodit. Jen tak jsem si psala s klukama na I.boysu a koukala na film. Psala jsem s Robertem a ten se doslova těšil na to, až půjde mezi lidi se pobavit.
Pořád jsem nebyla rothodnuta zda ano či ne..Hlavním zlomem bylo psaní s jeho přítelem Míšou,který se zeptal zda jdu,že on ano. Domluva trvala 5minut a bylo jasné,že teda jdu. O půl dvanácté jsem přijela do poloprázdného Valentina,kde už kluci popíjeli pivko. Moc známých tam nebylo, zřejmě se vyřádili v pátek..:-)))..Pár známých tváří,jsem postupem večera viděla a to mi stačilo. Míša je bezvadný společník a tak jsem ani nijak zvlášť nevyhledávala jinou společnost..
No svým způsobem tohle nebyla plánovaná akce jako vždy dopadla skvěle..Plány jsou fakt na nic.
Vzkazy pro lidi,které jsem potkala:: (a netýká se to jen veřera ve Valentinu)))...
Thomyku..to kousnutí do ucha ti vrátím..lumpe!! Jsem mile překvapena z toho, jak mně máš rád..zajímavé tanečky..zajímavý pokec..Ty jsi prostě Ty..:-))) Ta středa platí..Nažhavím karty a jdeme na to...Samozřejmě ta balkónova párty,kterou uspořádám pro tvého miláčka Michala se týká i Tebe..Jsi srdečně zván..
Láďo..vynahradíme si to,že jsme s e už ve Valentinu nepotkai..To ti slibuji..Věnovala jsem se jen Míšovi, a tak nějak mně ani nezajímalo kdo kde je...Snažím se věci nedělat napůl..Jsi fajn kámoš a vždy tě ráda vidím..
Niki..neboj příští víkend ti ty karty už vyložím..ono to chce čas a náladu..to není tak jednoduché jak to vypadá..Dočkáš se bráško:-))..Taky ti chci popřát štěstí při hledání nového partnera a věř že nikdo není jako ty..jsi jedinečný!!:-))))
Peťo z Vinohradské..to neznamená,že foťák stávkoval,že tě to příště mine..A nejen to, to co jsem ti psala na I.boys platí..Něco podnikneme--základ je nenudit se a být s tím správným človíčkem..což ty rozhodně jsi...
Míšo..byla jsme nakonec ráda,že si mně vytáhl ven..Děkuji za příjemný večer..určitě to brzy zopakujem..Je to maximální pohoda!!! Jsi zlatíčko!!!! Mám ráda inteligentní a komunikativní lidí,kteří ví co a jak..Líbí se mi tvé názory..Ještě jednou díky!!:-))
Večer byl okořeněý tanečníkem,na kterým mohlo hodně lidí oči nechat..mi stačilo ho vyfotit:-))
No coment....
Můj společník sobotního večera...no hlavně to je můj skvělej kamarád..Míša...
Kissík Tamík :-***

Hra s čísly:-)

25. května 2008 v 21:49 Vzkazy ode mně pro vás
Ahojík zlatíčka!!!..
Jsem fakt happy z toho jak blog funguje a očividně se vám můj blog líbí..
16.6. to budou už 4 měsíce,co byl založen..Čas letí..Za tu dobu ho navštívilo neuvěřitelných 3370 lidi což je průměrně cca 840 lidí měsíčně..Myslím,že je to dost slušné číslo..Mi to dělá radost a je to určitě motor pro to psát poctivě články,více chodit na zajímavé akce..Tohle se mi povedlo-nečekala jsem,že až takový zájem o ten blog bude. Někteří mi píši,že jsou na něm závislí..no tak to se pak články píši sami:-))) Je to fajn..Neuvěřitleně mně někteří podporujete. Není jednoduché tady dávat články tak často,ale jsem ráda, že jsem to udělala takto. Neexistuje abych byla líná a nenapsala článek..dva dny jsou až moc nic nedat..Jen je prostě zbytečné sem dát více než dva články denně,nechávám vás to v klidu přečíst.
Dnes už bylo na blogu 40 lidi,,to je fakt supeeeer!!! Jste moje zaltíčka!!! Díky!!!! takže dnes jen tak asi spat nepujdu ..udelam vam to video z té talk show a pripravim minimalne dva clanky at mate co číst:-))) Vy jste ta nej inspirace!!!
A jelikož nejsem sobec tak chci znovu připomenout to,že mám rovněž šikovné kámoše,kteří rovněž dost na svých blocích makají..Oceňte i jejich snahu svou návštěvou..
www.filois.blog.cz - je to sice měsíc starý blog,ale uznejte sami,že si Filípek dokáže s ním vyhrát. Je na něm vše co tam má být..Moc se mi líbí..Koukněte..stojí to za to!!!
www.simik.ic.cz - Simik teď maturoval, tak mu tolik času nezbývalo. Určitě to dožene,a zase bude dávat častěji články atd..Udrž si ho,sotjí to za to:-))
www.tominoblog.blog.cz - tom ho rovněž nemá dlouho a měl by trochu zabrat a víc se mu věnovat..Každý má ale jiný systém,takže mu už do toho kecat nebudu.
www.goofyczek.blog.cz - goofík je prostě nezmar..Fakt sis máknul na jedničku s hvězdičkou! Bomba--jen tak dál!!!!
Věčné téma I.boys..to mně jen tak neomrzí...:-)))Pink Tami tam je jako ryba ve vodě:-)))
To co se děje na I.boys je neuvěřitelné a stojí za zmínku,že tam mám profil 7 měsíců a návštívilo můj profil 28 000 lidí..No coment..Fakt bomba..Díky za zájem..Jsem na I.boys.cz denně..Divíte se?? Získala jsem spoustu lidiček s kterými se mi bezvadně píše, z některých se stali moji kamarádi a andílci..že Filípku?? Tam je to vše rychlé..a to je fajn..tam si nejvic uvedomi kolik lidi znám..ten pocit je k nezaplacení!! Hodně se mi svěřujete,jste upřímní až se kolikrát divím co všechno mi říkáte a nemusíte..Jsem tam čím chci být a cítím se dobře..Je fajn,že s každým to je jiné někdo ve mně má vrbu,jinej psycholožku,další kamarádku atd. Mazec..Díky všem za podporu, za vyměňování písmenek,vždy mi zlepšíte náladu a někteří z vás mi dělají radost už tím,že se přihlásí..sluníčka moje!!! Občas mně zlobíte,ale bez vás by to nešlo..
Děkuji za vše...
Závěr..V Brně na Pinkstar party se ze mne stala na chvili Dominga Parezzi..Výklad karet je hodně oblíbený..Prvními zájemci byl Lukáš s přítelem Vláďou, pak i Petr z Vinohradské, slíbila jsem to už snad celému Pinkstar teamu:-)) čeká to Vojtu,Tomáše..tento týden to čeká Thomyka a Nikiho..Takže Dominga začne být opět ve svém živlu a je fajn vědět ,že to co dělám mně nejen baví ale hlavně to má smysl..tohle hodně pomáhá..nevěříte?? tak přijďte na výklad karet a uvidíte..A co chci za výklad karet? společnou fotku:-)) to je v pohodě..ne?? Určitě ano..Zásadně vykládám nejraději u sebe doma..no je to určité narušení soukromí,ale taky to udělám jen pro určité lidi...-)))..Vybírám si sama kdo může na karty šáhnout a být v mém pokoji...Není to namyšlenost ale opatrnost!!! Tak kdo má zájem napište mi na I.boysu a uvidíte ,zda ten zájem bude oboustranný:-)))
Kissík Tamík :-***alias Dominga

My Angeĺs část první..Pavlík

24. května 2008 v 19:30 Vzkazy ode mně pro vás
Ahojík sluníčka..
A je to tady.. V jednom článku jsem upozorňovala na novu galerii fotek lidí,kteří jsou mými anděli. Taky jsem psala,že o nich napíšu více..První část je věnována mému nej nej andílkovi Pájovi..
Pavlík
7 měsíců... Připadá mi to jako včera, kdy jsem poznala toho nejbezvadnějšího človíčka. No jo no ,čas letí. Kdo čte tento blog pravidelně, tak ví, že jsem mu věnovala nejeden článek a že tady máme nespočet společných fotek. Tímto článkem asi hnu žlučí lidem,kterým začalo vadit,že tak často o něm píšu. Nemusíte to číst!!! Já to chci napsat!
Zaslouží si víc,než pár článků,vyfocení a udělání videa. Zaslouží si úctu, slušné chování,upřímnost a otevřené srdce. Pomohl mi v mnoha věcech a přes své každodenní nemalé starosti ho zajímalo jak mi je. Je to jeden z mála lidí,od kterého mi otázky Jak se mám a co je nového nevadí..(Já to jinak nesnáším..je to pořád dokola a nejlepší je kdyz se mne nekdo na to pta denne..moje nervy)..Proč mi to od něj nevadí? Jednoduše vím,že hoto doopravdy zajímá,že se neptá jen tak ze slušnosti a že jsou to normální mnou nesnášené fráze..Mít takového nej kamaráda jako je Pája je dar.
Je originální,jedinečný a hlavně se nepřetvařuje a je za všech okolností upřímný. Setkání s ním není chvilkové..Můžeme si povídat hodiny a nenudíme se spolu. Klidně znovu zopakuji, že doslova zbožňuji naše filozofické a psychologické debaty . Je to zábavný, komunikativní společník s kterým se cítím velmi dobře. Umí číst mezi řádky.Potkala jsem hodně lidí,ale on je človíček na kterého se jen podívám a vím co chce a co si myslí.Je to samozřejmě i naopak.
Hodně vnímá mé pocity a ví jak mi zlepšit náladu. V dnešní době má srdce málokdo ale pokud někdo ano ,tak je to Pája.Tohle přátelství pro mně hodně znamená a je založeno na vzájemné úctě,toleranci a podařilo se mu získat mu získat můj poslední kousek srdce.
Skoro mám až obavu tohle napsat, ale já Ti Pájo věřím..Ano čtete všichni dobře-- mu věřím. Přesto jak všechno je,tak jelikož jsi mým andělem máš mou důvěru.Důvodem je,že i on mi hodně věří a to já dokážu ocenit.Docela brzy už nejednou naše přátelství zkusilo pořekadlo: "V nouzi poznáš přítele",a tak oba víme ,že to je to opravdové přátelství jak má být.
...Pájo, vím o tom,že si to video které jsem pro tebe dělala pouštěl v Akváriu--lepší ocenění mé snahy si ani nedokážu představit!!
Myslím, že jsem napsala co napsáno být může,zbytek jsou naše osobní věci které zůstanou mezi námi..miluju tajemství!:-)
Slovo děkuji je málo..Vážím si Tě!!!
Děkuji , děkuji za vše a za to že jsi!!!
Mám Tě moc moc ráda!!!
Tvůj Tamik :-****

Fotoreport z Brna..Pinkstar párty..foto Thomyk

23. května 2008 v 15:06 HOTSTAR.cz
Ahoj vy co jste na té párty byli a hlavně vy co jste tam nebyli..o hodně jste přišli!!!
V článku sobota v Brně jsem psala,že jsem bez fotek..foťák jsem sice měla,ale byl mi bez nabité baterky nanic..blondýna mi nedala nabíječku..neboj Marťásku nezlobím se..!! Záchranou tudíž byl Thomyk, který celou párty fotil a fotil a fotil..
Mini fotoreport zde:::
Davča, Petr a Luky v centru Brna...
Vláďa, Petr,Davča..jak jinak než v Brně..:-)
Luky a Thomyk
Thomyk a Luky
Luky s přítelem Vláďou
Míša a Vojtíšek
Tomášek
Pařba!!...
I feel good...
Já s kamošem Danečkem..náš prcek:-)) :-***
pořád paříme...gimme gimme more..:-))
Já s Tomáškem..Tomík a Tamík..
a stále kalíme..mega párty v Brně v kubu Red Cat..show must go on...
Luky??!!!..ooouuu jeee....
See you in Brno again..coming soon!!! ...čusík ..kissík..Tamík...oouuu jéé..

Tarot vs Já ...část šestá

23. května 2008 v 11:27
Ahoj čumáčci..:-)
Další již 6 .díl tohoto článkového seriálu je zde::
Karta Nevinnost
Odpoutání,uvolnění, svěžest. Původem nevinnosti je životní zkušenost-je dětská..ne dětinská. Nevinnost dítěte je krásná,ale nevědomá. Jeho nevinnost vymění nedůvěra a pochybnosti až uvidí,že svět je nebezpečné místo.
Já vs karta Nevinnost
Důležité je se poučit a řídit se pořekadlem:" Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš"..Pokud riskujete,neste následky tak jak jsou,nelitujte se a berte vše tak jak je..
Karta Procitnutí
Je to jediný rozdíl mezi snem a skutečností. Skutečnost nám na rozdíl od snu umožňuje pochybovat. To co je skutečné nehledejte venku,ale uvnitř. Zahoďte svou mysl plnou názorů a podívejte se dovnitř. Tam můžete spočinout ve své vlastní hluboké pravdě,kde rozdíl mezi sny a realitou už dávno znáte.
Já vs karta Procitnutí
Základem je nelhat sami sobě. Nenechte se ovlivńovat,zůstańte sví. Buďte upřímní,i když pravda někdy bolí,tak se ji nebrańte.
Karta Dokončení
V neustále se měnícím toku života se najdou okamžiky,ve kterých něco dokončíme. Nakonec buď můžeme být zoufalí,protože nechceme aby daná situace skončila,nebo být vděční a příjmout skutečnost, že život je plný konců a začátků. Cokoliv, co doposud pohlcovalo tvůj čas a energii,je u konce.
Já vs karta Dokončení
Tohle moc dobře znám. Díky nejedné situaci vím, že až po čase pochopím proč to či ono muselo skončit.Takže se už netrápím, že něco končí,spíš očekávám začátek něčeho nového. Někdy ten čas zjistit proč to tak je,,je kratší a někdy delší, ale vždy se začne něco nového dít a já jsem vděčná za nové zkušnosti a nové zážitky.
Karta Mistr
Ještě nevíme kdo jsme. On však ví,kdo je a ví,kdo jsi ty. Mistr je mistrem sám sebe - ne druhým. Jeho přítomnost inspituje druhé. Může jim mnoho nabídnout.
Já vs karta Mistr
Člověk si prostě musí věřit,pořád se zlepšovat a poznávat sám sebe. Když takového člověka potkáte,tak se od něj učte a naslouchejte mu..
Tvořitel
Tito lidé pracují sami na sobě, na své vlastní bytosti. Sami sebe utváří v mistrovské dílo. Je čas vyjádřit se jakýmkoliv způsobem, jakkoukoli dovedností,kterou jsme v životě získali.
Já vs karta Tvořitel
Každý z nás něco umí. Někdo má přirozený talent a jen ho zdokonaluje, ale i ti co ho nemají, tak něco umí nebo se to mohou naučit.Zjistěte co vás baví, v čem jste dobří a využijte k prospěchu svému a hlavně druhých lidí.
Buďte tvořiví a mistry pro druhé a hlavně sami pro sebe..
Kiss Tami :-***

Poradna má pokračování!!..jedeme dál..

22. května 2008 v 18:07 HOTSTAR.cz
Ahoj sluníčka:-))
Po kratší odmlce je tu opět Tami a její poradna! Pojďte si přečíst jaké problémy vás trápí? Třeba poradíme i vám...! Takto začíná další díl mé poradny..čtěte-pište!! :-))).
V rubrice Pink show se dočtete dotazy čtenářů a mé odpovědi. Trápí vás něco?? Napište!!! Jsem tam jen pro vás... Lukas@pinkstar.cz
Už v předešlým článku jsem vás informovala o stěhování mého kamaráda Michala alias Sergeje..No a to je i námět pro článek, který napsal admin webu Pinkstar.cz..:::
Miláček diváků seriálu V!NOHRADSKÁ Sergej bude mít tento víkend pěkně divokej! Po osmnácti letech života v Karlovarském kraji se v sobotu definitivně stěhuje do našeho hlavního města! Zatím bude Sergej bydlet u svého kamaráda, ale pak by si rád našel společné bydlení se svou láskou. Takto velká životní změna se musí náležitě oslavit. Tami s tohoto seriálu pro něj chystá velkou balkonovou párty.
Sergeji! Vítej v Praze!
Přesně tak vítej v Praze a pořádně to oslavíme!!!!:-)))
Kiss Tami :-***

Co je nového?? Čtěte..:-)

22. května 2008 v 15:42 Vzkazy ode mně pro vás
Ahojík všichni..
Co je nového???
Můj kamarád Filip udělal autoškolu...Blahopřeji!!! Já sice řidičák mám neuvěřitelných 12let ( júú já jsem už stará..),ale ježdění po Praze je sebevražda. Já se přiznám,že neumím jezdit pomalu,miluju rychlou jízdu a vytuningovaná auta,takže to řízení nechám raději jiným.Filípku - jsi ten nejbezvadnější a nejšikovnější brácha jakého jsem si mohla přát..Jen tak dál:-)))
Fiípek
Další bezva zprávou je to, že Simík odmaturoval. Můj pan úžasňák složil zkoušku dospělosti..Jsi prostě jednička!!! Ještě jednou ti moc gratuluji a přeji Ti ať se Ti v Praze líbí. V sobotu to pořádně oslavíme.. Vzkazujeme slabšímpovahám ať raději zůstanou doma--proč? To se zeptá jen ten, kdo nás dva neviděl řádit.. Pan a paní Úžasńákovi vyrážejí do ulic!!!..Jak naše kalba vypadá?? Úžasně!!!..jak jinak:-))hihi..
Simík
Třetí bezva zprávička je to,že se od června do Prahy stěhuje můj seriálový kolega a milášek Sergej..Míšo::..mám na balkóně králíka..toho zatím grilovat nebudeme,ale něco jiného určitě ano..První balkónovou párty věnuju tobě jako přivítání do džungle zvané Praha:-)).Tuli tuli..s tebou to ani jinak nejde:-))).
Míša
Nevím zda jste si všimli,ale rubrika Celebrity už není...Nebojte není zrušena jen přejmenovaná na Známé osobnosti ..původní fotky jsou tam dané zpět a jelikož mi bylo umožněno Honzíkem Musilem fotit jeho talk show v jeho klubu 21,tak fotoreportáže z těchto natáčení naleznete v této nové rubrice.
Kissík Tamík :-**

Neděle v klubu 21

19. května 2008 v 16:42 Talk show Honzy Musila..a Klub 21
Ahojík čumáčci:-))
Z Brna jsem domů dorazila v neděli v deset ráno..:-).. Ve dvě jsem opět vstávala a chystala se na talk show,která byla v klubu 21. Vstup pro veřejnost tam je od 16 hodin a hosté se připravují na rozhovory s Honzíkem Musilem..Je to živé vysílání natáčené pro Gay TV,které zahájilo zkušebně vysílání v sobotu a již brzy začne vysílat pořady,které byli doposud natočeny.
Příjemná atmosféra, natáčení bylo suprové. Určitě jsem tam nebyla naposled. Budu vám pravidelně sem dávat fotoreport z natáčení.. Společnost mi tentokrát dělal můj nejlepší kamarád Márty..Je to jeden z nejbezvadnějších společníků,které ve svém okolí mám,takže celkově jsem si to opravdu bezvadně užila a pobavila na jedničku s hvězdičkou:-))
Byla jsem zvědavá jak taková talk show probíhá a jak se natáčí..No řeknu vám,že být moderátorem taky není nic jednoduché..Bylo na Honzíkovi vidět,že ho to baví a hlavně že už má nejednu zkušenost..Profesionalita je důležitá zvlášť v živém vysílání a Honzík svou roli moderátora zvládá skvěle. Tímhle chci i Honzíkovi poděkovat za to,že jsem si mohla v klidu udělat fotoreport do svého blogu. Hostům za to,že se nechali fotit:-))..Tentokrát jsem tam šla hlavně kvůli mému kamarádovi Lukymu z Pinkstar,který byl taky hostem. Každopádně vždy když tam bude někdo zajímavý, tak opět budu i já připravená jít a napsat vám článek a fotoreport bude samozřejmostí.-))...Takže hrozí,že tam budu často,protože za prvé budu mít další článek a hlavně nové zážitky. Je to příijemný pocit být v takové společnosti a opět použiju slovo změna..Změna prostředí,seznámení se známými lidmi a dokonce získání nových kontaktů:-))Co víc si přát?? ,
See you again v klubu 21... www.klub21.cz
Fotoreport zde:...pár fotek je i v rubrice Známé osobnosti, ze zbytku fotek pro vás udělám video:-))
Hosté nedělního natáčení byli::
PETR VOSTÁREK alias CHI CHI TORNÁDO
Pavlina
TEREZA MIKŠANÍKOVÁ - vede web..www.elnadruhou.cz
ALENA UREŠOVÁ -podnikatelka
NORBERT GROSSMANN vede web www.reinbowstar.eu
Lukáš Rejmon www.pinkstar.cz
Luky s přítelem Vláďou
Mějte se krásně..
Kiss Tami :-***

Sobota v Brně

19. května 2008 v 15:09 Víkend
Ahojík všichni:-)
Slovo změna používám čím dál častěji a líbí se mi čím dál víc..Sobotní odpoledne začalo přípravou na večerní párty a odjezd do Brna na Pinkstar party. V pět jsme dorazila na nádraží,kde už netrpělivě čekali Tomáš,Simona a Wendy (znáte je z Vinohradské). Lukáš,jeho přítel Vláďa,Petr a David oděni stylově jak jinak než v růžovém dorazili taky včas a výlet mohl začít. K mojí smůle jsem tentokrát bez fotek,ale naštěstí byl na party i Thomyk,takže fotky nějaké jsou..
Fotky z vlaku...Petr a Davča
Lukáš s přítelem Vláďou
Klub Red cat...super..Bydlet v Brně tak chodím jen tam,,bomba!!!! Kam se hrabe Valentino..čisté záchody,hezkej stylovej prostor.
Lidi tam moc přátelští nejsou,ale kdyby si tam člověk udělal kámoše tak možná by to bylo jiné:-)..možná..To že jsme byli středem pozornosti nemusím ani říkat,za prvé to byla naše párty a za druhé nás bylo nejvíc vidět i slyšet:-)) Prostě pražáci přijeli udělat rozruch:-) Pinkstar team je prostě nepřehlednutelný:-))))...hlavně na parketu:-)) Gimme gimme more:-))).........Zábava byla bombastická,soutěž o CD Britney Spears vyhráli Simča s Wendy za tanec u tyče..nemělo to chybu!!!!
Bezvadně se tam lidé umí bavit,takže atmosféra byla fakt skvělá...Dorazil i Vojta (kameraman Vinohradské) Thomyk s Michalem..prostě komplet pinkstar team:-))To se ti Luky fakt povedlo!!! Celou dobu běžel na plazmovce spot týkající se Pinkstar a Vinohradské..Prostě bomba..A já? Lukáš chtěl, abych dělala věštkyni Domingu Parezzi..To byste nevěřili jaký byl o to zájem:-))...Kdo z vás tam nebyl,tak fakt o hodně přišel..Mi se tam líbilo a myslím,že jsem tam nebyla naposled:-).
Byla to příjemná změna..A teď opět huráá do Valentina..Všude dobře doma v Praze nejlépe:-))....
Kiss Tami :-***

Tarot vs Já ...část pátá

16. května 2008 v 7:57
Holá holá Brno volá!!!
Už dnes večer od 21 hod. klub Red cat v Brně --- Pinkstar párty!!!!!!!! Přijďte...bude to masakr!!!!!!!!!
15 - Podmiňování
Individualita je nám dána existencí.Osobnost vnucena společností. Individualita má kvalitu lva a lev kráčí sám.Každý z nás se narodil jako lev. Společnost nás podmiňuje,programuje naši mysl jako mysl ovce. Společnost chce otroky, ne svobodné lidi.
Karta Podmiňování vs Já
Každý z nás je jiný. Je to jen dobře. Představte si,že bychom byli všichni stejní-myslím,že by to byla nuda.:-)).Pokud máte pocit, že jste tou ovcí v stádu probuďte toho spícího lva,který je v nás schovaný. Ukažte jedinečnost,dělejte to co vás baví. Nic není zadarmo. Pokud jste líní, tak tou ovcí zůstanete hodně dlouho..
16 - Úder blesku
Byl zpochybněn pocit bezpečí a my se snažíme zachytit všehočeho můžeme.Toto vnitřní zemětřesení je nezbytné a důležité - když se mu poddáme, budeme silnější a otevřenější novým zkušenostem. Zkusme se na tuto destrukci dívat s odstupem-skoro jako by se to dělo někomu jinému.
Karta Úder blesku vs Já
Když se vám tohle děje,tak se zaměřte na něco jiného. S tímhle nemá cenu bojovat.Člověk vydrží opravdu hodně,takže se nebojte že se z toho nedostanete.Stačí chtít..
17 - Ticho
Ovládla nás energie celku. Je to jediné, na co můžem spoléhat-je to jediné, co nikdy nezanikne. Nastal vzácný okamžik. Není co dělat,není kam jít a naše vnitřní ticho proniká vším,co děláme.
Karta Ticho vs Já
Je to svým způsobem relax,odpočívejte..Pak zase může být váš život aktivní.Nečerpejte z posledních sil--je na čase trochu zvolnit..
18 - Minulé životy
Do minulého života může proniknout každý. Fantazírovat o populárních životech může být zábavné,ale jen se tím rozptylujete. Události v našem životě se nám snaží vyjevit obrazec dávný,jako je cesta naši vlastní duše.
Karta Minulé životy vs Já
Karma neboli minulý život..někdo tomu věří,že to existuje..Já jsem si jednou karmu nechala vyložit a bylo to zajímavé..nevím no..Můj postoj je neutrální.Existuje dejavu a to zná snad každý.Vím jakou metodou si sama zjistím svůj minulý život..Neudělala bych to,protože je to forma hluboké meditace(nejlepší je hypnóza) a pokud to člověk opravdu ovládá,tak se už nemusí vzbudit--mám se docela ráda:-))..
Kissík Tami...:-***

Gay Tv...vysílání již začalo!!!

16. května 2008 v 7:44
Gay Tv...
Moto : Jak to vidíme my...
A co vás čeká?? - rozhovory, reportáže
- hudební a video hitparády
- talk show, soutěže, reality show
- publistika, zpravodajství
- cestování, móda,životní styl
- divadlo, filmy, celebrity
Jedním z moderátorů je Robinn- moderuje pořad Q, který vysílá ČT..O Gay Tv v tomto pořadu řekl toto: ,,Ta to televize je určena pro homosexuály a lesbičky a pro veřejnost všeobecně. Gay televize chce ukázat, že G a L jsou normální lidé". Pořad Q--mozaika,reportáže a setkání se zajímavými lidmi. Je to zábavný queer magazín. Je určen nejen G a L a transgender lidem, ale i pro ostatní. Je vysílán ve středu po půlnoci na ČT 2.
Dalším moderátorem je Petr Krejczi neboli Pity - z travesti show ho znáte jako slečnu Melisu,zúčastnil se soutšže Vyvolení atd..
Honzík Musil - přijal nabídku moderovat talk show v jeho klubu 21, která se bude jmenovat : V 21 na rovinu...?! Každých 14 dní přivítá zajímavé hosty a i vy se můžete tohoto natáčení zúčastnit ..Minulou neděli hosty byli např. Václav Glazar a Martin Hranáč..
Již tuto neděli 18.5. hosty budou mimo jiné Lukáš Rejmon z Pinkstar.cz nebo taky Petr Zvěřina,který je nyní je moderátorem net televize Boom. Jste srdečně zváni a to od 16.hod...Římská 21 , Praha 2 - Vinohrady..www.klub21.cz
No uvidíme:-))) Myslím,že to bude sledovaná televize. Je podporována spoustou webama a mediálním partnerem je radio Rogy. Jsem docela zvědavá jak se jim povede naplnit myšlenku,která provází celou televizí..Já vím,že že homosexuálové a lesby jsou normální lidé - tak snad se jim povede veřejnost přesvědčit,že to tak opravdu je:-)))
Robinn
Pity
Honzík Musil
Mějte se duhově:-)) Tami

Tarot vs Já ...část čtvrtá

13. května 2008 v 18:41
Ahoj čumáci:-)))
Směle pokračujeme v těchto článcích,které jsou emoční,názorové--prostě moje..Je to pro mně maximální odreagování:-))
Filípku závislost na mém blogu nemáš jen ty..Kamoši co mají blogy např. Simík i když maturuje tak si na něj udělá čas a mně tím radost:-))
To bude masakr ta oslava té matury-že Simíku?? raději by nikdo neměl vylézat ven--pan a paní Užasňákovi se budou bavit-to bude mrtvých:-))uff:-))):-*
Ono celkově ten červen začne hustě oslavou mého svátku, pak maturuje Simik, Adam,Vojta a do toho ty mé narozky..Nebylo by lepší se rovnou na Vinohradskou nastěhovat???:-)))hihi
11 - Průlom
Náš chaos je odvěký. Je hustý, beznadějný a neproniknutelný. Když do něj vstoupíš se svými omezenými možnostmi je to nebezpečné. Každý z nás se někdy dostane do situace,kdy už máme všeho dost. V tu chvíli máme pocit, že něco musíme udělat, cokoliv - i když se později ukáže že jsme udělalali chybu - abychom odhodili vše, co nás tíží, svazuje a omezuje.
Karta Průlom vs Já
Tohle se může stát,když si toho tzv. na sbee naložíte více než unesete. Ono to jen složité vypadá,ale není. Mi stačí když si v tom udělám systém,který má tvrdé pravidla a ty se dodržují pak chaos nehrozí.. Omezení nesnesu, protože čím dál více mám ráda svou svobodu a jsem náročnější při výběru partnera. Já už svého pana božského mám a nechávám tomu volný průběh. Vždy počítám už s horší verzí,takže kdybych o něj přišla, tak mně to tolik nemrzí. Trápíte se? Trápíte se zbytečně, nic není tak horké jak se uvaří!!!
12 - Nové vidění
Většina lidí se pohybuje bez kořenů,neví, kde jejich srdce nabírá sílu, neví, kdo v nich dýchá,neví nic o životní šťávě,která v nich koluje. Když se naše vnitřní bytost otevře,vnímá zpočátku jen dva směry - výšku a hloubku. Teprve pak, pomaličku, s tím, jak se sžíváme se situací, se začneme rozhlížet kolem sebe.
Karta Nové vidění vs Já
Musíme se naučit vidět všechny možnosti,které máme - jedna nestačí. Poznat sám sebe, vědět kde se naše skrývá naše síla. Odbourat slabá místa a už nás máloco dostane tzv. na kolena.
13 - Trasformace
Přišel okamžik pro hluboké odpoutání. Přijměte přítomnost jakési bolesti, smutku nebo problémů jako fakt. Transformace má svůj čas! Pochopíte ji jen srdcem ne svými argumenty a intelektuální myslí. Přijde ten okamžik, kdy uvidíš to, čemu ses celý život vyhýbal.
Karta Transformace vs Já
Vše potřebuje čas, nic nelze uspěchat.Většinou je základ znát sám sebe,takže pracujte na své mysli,znejte své potřeby. Nestrkejte hlavu do písku,je to zbytečné.Postavte se věcem čelem a věřte si:-).
14 - Integrace
Konflikt je v člověku. Dokud není vyřešen tam, nemůže být vyřešen jinde. Je to rozpor mezi dvěma částmi mysli. Existuje něco jako můstek. Když se ten můstek nehodou či fyziologickým defektem zlomen stane se člověk rozpolcený a z jednoho člověka dva - schizofrenie. Když je můstek zpevněn natolik aby zmizely dvě mysli, tak přichází integrace.
Karta Integrace vs Já
Mnoho lidí má mnoho tváří,ale neznamená to,že jsou rozpolcení. Je to přetvářka,obrana před určitými lidmi. Nedokážu si představit, že bych se ke všem chovala stejně. Když je někdo zlý, zákeřný nevidím důvod proč bych na tyto lidi měla být hodná a chovat se k nim slušně. Ne vždy ale platí: "jak se do lesa volá tak se ozývá"..Když je někdo prostě hovado vůbec na jeho chování nereaguju. Nemá to cenu to řešit. Nejhorší je srážka s blbcem..
Kissík Tamík..v červnu to pořádně rozjedeme:-))) :-***

Tarot vs Já ...část třetí

13. května 2008 v 17:49
Ahojík zlatíčka..
Dnes začínáme odvahou..a končíme změnou..Změna je život-buďtě odvážní..
8 - Odvaha
Cesta je vždy dlouhá a nic není jisté. Když se v životě dostaneme do obtížné situace,máme dvě možnosti:můžeme se naštvat a hledat někoho,koho bychom za své potíže obvinili, nebo se výzvě postavit čelem a tím povyrůst. Bojovat s životními výzvami,snažit se jim vyhnout nebo je popírat nemá smysl. To vše potřebuje odvahu!
Karta Odvaha vs já
Hlavně nemá smysl něco odkládat. Řešit všechno hned. Mít odvahu na to, to zvládnout sami. Chce to jen chtít. Nestačí říct já bych to chtěl, musíte si říct já to chci a dokážu to!! Opět tady hraje velkou roli sebevědomí. Je důležité poznat jací jsme,co dokážeme a co doopravdy chceme.
9 - Samota
Jsi-li sám tak jsi osamělý a pak myslíš na druhé a chybí ti.Máš pocit,že by bylo lepší kdyby někdo koho máš rád byl v tvé blízkosti. Osamělost je absence druhých.Osamělost je negativní. Samota je přítomnost sebe samého. Samota je pozitivní. Nikoho jiného než sebe v tu chvíli nepotřebuješ.Buďme světlem sami sobě.
Karta Samota vs Já
Já tenhle stav mám opravdu málokdy a na krátkou dobu. I když třeba v tu chvíli nechci nikoho vidět,atk si alespoň s někým píšu. Je fakt,že v tu chvíli si hodně vybírám komu napíšu. Je jen pár lidí,kteří ví jak mi udělají radost. Jinak mi samota teď rozhodně nehrozí:-) Mám sice sourozence,ale nežila jsem s nimi.Takže jsem vychovaná jako jedináček. Jedináček opravdu vyhledává společnost. Samoty si užil v dětství víc než dost.
10 - Změna
Život se bezmyšlenkovitě opakuje - dokud si to neuvědomíte bude se opakovat pořád dokola. Ovlivňuje nás čas,zvěrokruh,karma a hlavně osud. Když nedokážete tu změnu udělat,tak se může stát že jednoho dne už bude pozdě cokoliv řešit a měnit. Nebudete mít na to sílu ani čas.
Karta Změna vs Já
Tohle je slovo,které je mi v posledních 8 měsících hodně známé. Změn proběhlo dost a týkali se nejen změny životního stylu,ale moje osobnost prošla vším možným čím šlo. Teď se změn už nebojím,mám ráda výzvy a půjdu si za tím co doopravdy chci.Osud změnit jde,ale to co vás má potkat tak vás potká. Až za čas zjistíte,proč se vám to či ono stalo a že vše zlé je na něco dobré. Základem je staále na sobě pracovat,nezlenivět,něco vytvářet a mít kolem sebe jen ty správné lidi:-).
Kiss Tamča :-*

Každodenní otázky

13. května 2008 v 7:35 Vzkazy ode mně pro vás
Každodenní otázky..Jak se máš Tami? Co je nového? Nejbližší plány?..
Ať víme,či nevíte tak se odstěhoval můj spolubydlící a tak jsem si začla byteček spravovat podle sebe. Chci si koupit gril a využít tak balkón. Zvlášť když teď bude teplo,tak brzy uspořádám balkónovou párty..hmm..na to se fakt těším:-))). Rozhodla jsem se,že vymaluji byt, bílá je nudná chci nějakou veselejší barvičku..ještě uvidím jakou..
Docela bych i chtěla jet za rodiči do Ostravy. Nebaví mně cestovat samotnou,takže se chci domluvit s Mártym a udělat nějaký ten rozruch v městě Ostravském:-))..
Další věc..oslava mých narozek...Měla jsem je sice v březnu,ale já nikam nespěchám,chci si to užít..Každopádně oslava bude dlouhodobá a divoká. Důvod?? Mám dost kamarádů a nejde to slavit ze všemi najednou..Plánované akce jsou na nic,takže jsem se rozhodla pro jiné řešení. Od 3.června,kdy mám svátek počítejte někteří z vás s tím,že budeme slavit a slavit a slavit. Do kdy?? Dokud je neoslavím ze všema lidma,které mám ráda .
Jak se mám?? Skvěle!!!
Mám teď spoustu energie a to díky lidem,kteří mně obklopují. Dokonce jsem v kontaktu i s lidmi,s kterými jsem se z nějakých důvodů dlouho nekomunikovala. Chtělo to změnu ve všem:-))). Prostě jsem pozitivně naladěná a i díky novému účesu se cítím bezvadně...
Mějte se príma a užívejte sluníčka:-)))
Kissík Tamík:-***