Zvědavost? o.k..ale i ta má své meze

29. dubna 2008 v 19:24 |  Vy a já tvoříme články
Ahojík:-)
Téma: Zvědavost
Tenhle článek se bude psát sám od sebe..Já samozřejmě taky zvědavá jsem,ale je to tím že chci jen vědět pravdu.
Zvědavost celkem respektuji,ale i ta má své meze. Chceme-li něco vědět,tak se samozřejmě na to zeptáme. Základem je, aby těch otázek nebylo dost a už to nebyl téměř výslech.
K tomuto článku mně inspiroval víkend a vaše otázky ohledně toho, co se stalo na webu Pinkstar.cz. Beru to, že se mně lidí ptali zda o tom vím,že se Lukymu pan někdo heknul webky..Další dotazy samozřejmě následovali..Co si o tom myslím..Zda vím,kdo to udělal? Co bude dál? Zda jsem to o Lukym věděla a jiné zvídavé otázky..
Já jsem s tím počítala,že se na to budete ptát ale fakt po mně nechtějte detailní odpovědi. Všeobecně vzato. Lukymu webovky už jdou a jsou lépe zabezpečené. I kdyby byli jakkoliv dobře zabezpečené od začátku,tak hekři se dostanou komukoliv do stránek a nic s tím nenaděláte.
Vy jste z toho udělali kovbojku:-)) Nic se neděje!! Pinkstar.cz dál bude fungovat, ať chcete či nikoliv:-))) Kdo to udělal? Ten však vy víte kdo,ne?? ten takový ten zamindrákovaný a závistivý človíček..hmm..ach ta pamět..:-))))
A jestli to o Lukym vím a co na to říkám?? Vím to od začátku,a nebrání mi to v tom být jeho kamarádkou. Je to jeho věc!! Ať si každý dělá co chce..Co vám je do toho..Nevím co z toho máte,že mi posíláte odkazy na jeho stránky s pornem atd..Já svůj názor na něj nezměním--kdy to už pochopíte??????? Asi nikdy..Tak jako nechápete,že on si z toho nic nedělá,protože má své přátelé a žije si po svém..Kdy to uděláte vy?? Žijte si svůj život a ostatní nechte volně dýchat a hned bude na světě veseleji..:-))))
Buďte free..
Kissík Tamík:-***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 magda magda | E-mail | 30. dubna 2008 v 0:08 | Reagovat

jsem strašně ráda že jsem tuhle skvělou slečnu poznala má nejen zlaté srdíčko ale je to i super človíček se kterým si ráda pokecám a vždy mi zvedne náladu doufám že v životě se jí splní všechny její tajné přání a bude štastná jelikož si zaslouží za to jaká je.

2 Simona(Rory) Simona(Rory) | E-mail | 1. května 2008 v 15:00 | Reagovat

Tak jsem ráda, že jsi to pro změnu tenotkrát napsala ty. Musím říct, že ve všech věcec s tebou souhlasím a totálně nechápu, a pořád mě to rozčiluje, proč to lidi řeší. Ale asi nemají nic jiného na práci.Myslím si, že většina nikdy nepochopí, že ty svůj názor nezměníš, tak jako to za poslední měsíc nikdo nepochopil u mě. No těším se na sobotu!:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama