Vy a tvorba článků

15. dubna 2008 v 15:56 |  Vzkazy ode mně pro vás
Ahojík:-)))
Už párkrát jsem chtěla, abyste mi napsali co byste tady chtěli mít, co vám tady chybí. Reakce jsem se nedočkala. Včera na I.boys jsem pár kamarádům položila tu samou otázku a každý mi napsal nějakou svou myšlenku. Rozhodně ta komunikace byla lepší než tady..Já bych si vážně přála, abyste tento blog tvořili se mnou. No když teda tady mi nic psát nechcete, tak to s vámi proberu na I.boysu..Vaše nápady a dotazy pak zde napíšu v podobě nějakého článku..Vždy to bude v rubrice vy a já tvoříme články.
Myšlenky byli různé, ale v podstatě směřovali hodně ke mně. Třeba ať více píšu o svých pocitech, ať napíšu co mně zajímá. Jak se vyrovnávám s různými situacemi..A taky třeba napíšu o někom, o kom jsem ještě nepsala.. Tyto články budou zvláštní, možná téma bude střídat jiné téma. Uvidím..
Těch pocitů které mám je samozřejmě hodně..Občas přemýšlím, který článek bych teď napsala, jaké téma by vás zajímalo..To, že psaní není lehké potvrdí všichni moji kamarádi ,kteří blog mají..Chvíli se budu tomuto tématu věnovat..
Zítra to budou dva měsíce co je bllog založen.Je zde 79 článků.Navštívilo ho tisíc osm set lidí..Neměla jsem plán, jak ten se bude vyvíjet. Netušila jsem, že projevíte zájem ho číst a koukat co je zde nového. Vývoj byl nejen nečekaný, ale taky velice rychlý. Mé pocity z blogu?? Dělá mi radost. Mám nejraději články, které vzniknou jen tak náhodou. V každém článku mně motivujete vy. Je o vás a jen pro vás.
Já vám zde taky občas píšu, co se mi líbí a co bych chtěla změnit. Občas je mi vyčítáno, že píšu o těch samých lidech jako jsou kluci z Pinkstar.cz a kluci z baru Akvárium. Snažím se vymýšlet články i jiných lidech jako byl např. článek Hezký obličej je prokletí apod. Důvod proč je nejvíce článků o již zmiňovaných lidech je ten, že jsou pro mně vyjímeční. Vidíte to, i když bylo už tolik článků jen o nich tak stále nedokážete pochopit proč. Upřímně řečeno se to ani popsat nedá.. Pokud bych vše napsala do detailů, tak by na to nestačilo xxx článků. Nemělo by to smysl pro lidi, kteří mně alespoň trochu neznají. Taky nemám potřebu vše psát. Jsou věci, které jsou mezi mnou a těma lidma.
Zdeněk, se kterým si taky píšu na I.boys.cz od začátku je jeden z nejextravagantnějších lidí které znám. Je to moje vrba, můj rádce,můj ctitel. Ctitel,který by mně rád poznal a laškuje denně se mnou originálním způsobem a vždy mi zvedne náladu. Takových lidí jako je on je málo ve smyslu, že já se od chlapů balit nenechám. Já jsem lovec:-)))) Humor, provokování i svádění přes písmenka má své hranice,které nikdy nepřekročil a vážím si toho jak vnímá to, co mu píšu... Díky Zdendo:-))))))
Tak a vy ostatní co jste mi včera psali své myšlenky..K těm se dostanu zase v příštím článků..
Všem díky za snahu se podílet na tom, aby tento blog byl tím čím je..Vaším blogem!!!!
Kissí Tamík:-)):-***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdeněk Zdeněk | 15. dubna 2008 v 16:59 | Reagovat

ahojky--moc díky za pochvalu--asi dnes večer samým štěstím neusnu--moc jsi mne potěšila--jediná šance je--že do večera zapomenu---hihi

ale teď vážně--líbíš se mě, cením si Tě a....šak víš co...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama