Všechno jde..jen to chce nápad

16. dubna 2008 v 16:14 |  Vy a já tvoříme články
Ahojík kamarádi :-)))
Minulý článek jsem psala, že když nechcete nic psát zde ,tak to s vámi proberu na I.boys. Každého z vás něco napadlo..No a pak,že to nějak nepůjde..Jde to, jen jsem musela přijít na to, jak vás ke spolupráci přimět.. Tohle byla trefa do černého..Jsem za to ráda..No opět se potvrdilo to, že v podstatě chcete mé názory na určité věci..Takže tímhle jste odpověděli, co vám tady chybí..Chybí vám vědět ,co si myslím nejen o konkrétních lidech, ale o lidech všeobecně. O povahových vlastnostech jako je přetvářka, žárlivost, závist, nevěra atd..Nejen tohle všechno,budu nyní v následujicích článcích probírat. Taky vás zajímá jakou hudbu poslouchám a třeba kam bych chtěla jet na dovolenou..Samozřejmě abych vás zase nepřehltila články, tak opět chystám nové videa..:-))
Téma:: Závist
Závist byla je a bude. Závídíme různé věci např. to jak někdo vypadá, co vlastní, i to jaký je. Závidíme, že má někdo lepší auto, že se někomu daří, nebo že má bezvadného partnera. A proč?? Důvodu je hned několik..Např. z nedostatku sebevědomí, neschopnosti dělat něco proto, aby se taky měl dobře. Je jednodušší závidět, než něco dělat. Lidi jsou od přírody leniví a raději se vymluví na to, že prostě oni tak dobří nejsou a nemají finanční prostředky nebo jiné výmluvy. Proč riskovat, proč zkoušet něco jiného..vždyť jsme spokojení--nebo ne??..Hmmm..tak proč závídíme?? Je to vlastnost ,kterou bych nechtěla mít. Ano občas si řeknu.."Jééé".. já tohle bych taky chtěla mít atd.Vím, že proto musím něco udělat , jinak to logicky mít nebudu...
Když se na to podívám z druhé strany. Přemýšleli jste někdy nad tím,že to člověk kterému závídíte má sice to a ono,ale přesto není šťastný?? Většinou ti co mají peníze, nemají šťěstí v lásce a přátelství hledají těžko. Nikdo nemá vše! Každému něco chybí! Vždy když vás popadne touha někomu závidět, tak si zkuste uvědomit to, že jste zdraví. To je na první místě..
Závistí škodíte nejen druhým, ale hlavně sami sobě..Proč?? Protože vidíte jen to co mají druzí, a ne jaké možnosti máte vy.. Zamyslete se, v čem jste dobří, jak si život udělat lepší a pak nebudete muset závidět..Nic tímhle nedosáhnete. Vážně je to zbytečné..Ten člověk to co má vaší závistí neztratí. Vy budete nešťastní. Ze závisti vznikají pomluvy a k těm se dostanu v dalším článku..
Kissík Tamík:-))) :-********
:-))))))))))))))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama