Páteční procházka s Pájou

12. dubna 2008 v 18:35
Ahojík:-))))
Ne nadarmo se říká, že neplánované akce jsou nejlepší..Včerejšek byl pro mně krásným příkladem,že je to svatá pravda...
Včera odpoledne jsem si psala s Pájou a pár větách napsal,že si chce alespoň na chvíli od baru odpočinout. Napsal,že se chce jít projít na Pražský hrad..Nechtěla jsem být doma a procházet jsem se nebyla ani nepamatuji..Ve 20.hod. byl sraz v Akváriu a po deváté jsme pešky vyrazili do ulic...Večerní Praha je romantická a kouzelná..Pro mně ano...Když jsme přecházeli přes Karlův most viděli jsme i ohňostroj..Prostě dokonalost sama..No ale nic není dokonalé a když už jsme byli v půli cesty tak začalo pršet..pokračovali jsme v cestě, ale déšť bohužel neustával, tak naše kroky museli směřovat zpět.. Každopádně to hodláme zopakovat..Takže tento článek bude mít pokračování..
Nechtěli jsme ještě jít zpět do Akvária a Páju napadlo,že mně vezme do své oblíbené kavárny Medúza. Pájova nostalgická nálada byla umocněna netradičním originálním vybavením kavárny. V prvé řadě to byla příjemná změna a atmosféra byla jedinečná.. Takhle dobře jsem si u výborného vína nepokecala už hodně dlouho..Nechtělo se nám vůbec odejít..Samozřejmě zavírací hodiny jsou dané, takže jsme se přesunuli do Akvária.. Moc si toho Pájo vážím, že si mně vzal na své tolik oblíbené místo..Moc to pro mně znamená:-**
V podstatě i z Akvárka odcházeli poslední hosté, takže se pokecalo..Dal se drink a šli jsme do Valentina..Tam ve 3 hodiny byla zábava v plném proudu, tak jsme se přidali:-))). Potkala jsem Charlieho s kterým jsem se fajn zapařila...tu pusu nebudu komentovat:-)))hihi..., Mária a Tibora..Objevil se Adam, ale jen na chvíli a nový barman Akvária Péťa..Zůstali jsme do zavíracích hodin...Jak jinak, že kluci??:-))..Nechtělo se mi domů, tak jsem šla k Peťovi dát ještě drink a pokecat..Hodinu příchodu domů psát nebudu:))...Procházky jsou fajn, ale musíte být s tím správným človíčkem..
Peťa a Adi = barmani baru Akvárium:-))))
Kissík Tamík:-********
Děkuji Ti Pájo..Byl to nádherný večer!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama