Nej dny minulého týdne

29. dubna 2008 v 7:45 |  Víkend
Ahojky andílci:-))
Všeobecně vzato nemám ráda pondělky. Prostě první den v týdnu je pro mně nesnesitelný:-) Úterý už je lepší, ale pořád to není to pravá pohoda..
Středa..většinou bývá pracovní,ale občas se stane že se nemohu dočkat víkendu, takže vyrážím ven s kámošema..Tentokrát to bylo trochu jinak a hlavně neplánovaně. Šla jsem do Akvária pokecat s Pájou a kafe posléze vystřídal drink..Stále to neznamenalo,že někam vyrazím. Objevil se Peťa, pak Goofy a pár známých a všichni měli hlavní dotaz:: "Tami jdeš někam"?? Já jsem stále nebyla rozhodnuta,ale Páju napadlo jít do Termixu, takže jsem plán na večer měla hotový:-). Ostatní samozřejmě do Termixu taky měli namířeno. Já jsem měla skvělou náladu,tak proč zase neudělat neplánovanou divočinu uprostřed týdne--já jsem pro každou srandu:-))). Kolem půlnoci jsme vyrazili se bavit.. V Termixu jsem nebyla dlouho a tak jsem si říkala,že tam asi moc dlouho nevydržím..No jo no,ale kámoši mně jen tak prostě domů nepustí:-)). Nelituju protože jsem se fajn pobavila s Pájou, s Goofíkem i s Peťankem a viděla jsem lidi, které normálně nevídám protože málokdy chodí do Valentina.. Povedený večer skončil v pět ráno:-)) Bylo to fajn a bylo docela fajn vyměnit Valentino za Termix..Přesto přiznám, že do Termixu mně vytáhnou jen určití lidé např. to teď byl Pája a předtím Luky s Davidem..Jinak mně do Termixu nic netáhne:-))..
Pátek:-)
Byl druhý den, kdy jsem měnila vzhled blogu..No to jsem si dala:-)))Ufff..Ale každopádně už je vše v pořádku a na svém místě..Články v daných rubrikách a galerie fotek už je hotová:-) A já taky:-)) Ne--to byl vtip...baví mně to:-)!!! Samozřejmě nové fotky i články nadále budou přibývat:-))). Spravit celej blog včetně fotek nebyla sranda...Odpoledne jsem už viděla vše dvakrát,ale chtěla jsem to dodělat. Zavolala jsem Kájovi ať jde se mnou na večeři a na pokec:-). On jel pak domů a já taky--(do Akvárka:-))..Skvěle jsem pokecala s Adiskem, pak přišel Pája a čekala jsem na Vojtu. Dalo se pár drinků a šli jsme na chvili do Termixu,kde jsem měla sraz s Míšou..Přesunuli jsme se do Valentina,kde jsem si našla Nikiho a zábava mohla začít:-)). Páteční masakr byl tradičně do osmi do rána..Večer se vydařil..
Sobota:-)
Niki i Míša u mně přespali,takže bylo jasné že doma rozhodně nezůstanu..Šli jsme do Akvárka dát si nějaký ten drink a spravit si tak žaludek a bolehlav z pátku..Přišel i Vojta a Petr..Goofa tam byl s kamarády,alei tak se mi podařilo ho odchytit prohodit pár slov a udělat fotky...Takže jsme pokecali a před druhou hodinou jsme vyrazili do Valentina..Asi se všichni vyřádili v pátek,protože tam bylo celkem málo lidí. Mně to rozhodně vyhovuje víc,než se tam mačkat..:-))). Samozřejmě nechyběl Luky se svým přítelem, David,Petr a Pája...Pátek byl natolik skvělý,že se mi tam v sobotu ani nechtělo zůstávat. Udělala jsem pár fotek a ve tři jela domů...
Neděle:-)
Neděle je od slova nedělat a já se toho držím, maximálně hodím něco na blog a relaxuju. Niki s Míšou odjeli a já měla sraz s Mártym a ještě jedním človíčkem v Akvárku..Márty odešel a človíček se mnou zůstal. No další masakr byl jasný ve chvíli,kdy jsme v podstatě Akvárko o půnoci zavírali...Přesun do Valentina byl více než jasný..Nebylo to o tom dál pít,ale o tom,že jsem s ním chtěla být..Byli jsme tam asi do tří..Ráno vstával do práce,takže jsme se tolik nezdrželi.Přesto to bylo docela zajímavý večer:-)).
Tak to je můj minulý týden v písmenkách...Fotky samozřejmě nesmí chybět fotky:-).Tak na ně koukněte:-)
Kiss nejen pro Lukyho posílá Tamík....:-***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama