Kdo nemá blog..nežije:-)))

22. dubna 2008 v 7:31 |  Vzkazy od vás pro mně
Ahojík všichni!!!
V poslední době se blogama rozthl pytel. Nebudu zkoumat, jak dlouho ho mají můj kamarád a méďa Goofy a můj pan Úžasňák Simík:-)). O to teď nejde. Dneska vám představím blog mé spřízněné duše Filipa..
Jeho blog má motto: For my friends.. což úzce má podtex mého blogu-Můj blog je váš blog. Líbí se mi, že i když je blog v začátcích, tam stihnul dát už pár článků a fotek. Snaží se..a já snahu dokážu ocenit.
Baví mně koukat na blogy svých kamarádů. To jak se tam prezentují, tak takové je znám. Každý v blogu píše o něčem jiném,ale svým způsobem ukazuje kus sebe. Není to nuda. Každého zajímá něco jiného, každý zažívá něco jiného a číst ty články je to pro mně příjemný relax..
Takže vy co se nudíte tak na tyto blogy koukněte, myslím že není vůbec na škodu občas vypnout.
Filípkův blog :: www.filois.blog.cz
Líbí se mu můj blog, ale jeho recenzi na blog nemám písemně doloženou. Co doloženo mám, je jeho názor na mně:-))
Filip o mně napsal na svém blogu:
Dalším človíčkem na mém V.I.P. seznamu je slečna, kterou znám sice jen krátce, ale mám pocit, že ji znám už roky. Nikdy jsme se ještě neviděli, nikdy jsme spolu nepromluvili jediného slova... ale i přesto si troufám říct, že je to člověk, který mi přirostl hodně k srdci. Ale právě díky internetu jsme spolu v kontaktu a snažíme si psát, co nejčastěji to jen jde. Poprvé jsme ji viděl, když jsem byl na návštěvě u kamarádů v Praze, v jednom baru... Netuším, jestli si mě i ona všimla, ale já jí okamžitě jen co vešla. Prostě z ní září něco, co jen tak v každém z nás není... sám ani nedokážu popsat co... T jako Tami :-) Už tolikrát si mi pomohla, že za to už nestačí říct jen slovo "děkuji"... ale já na něco přijdu a až přijedu do Prahy, tak... tak budeš mít aspoň překvápko :-))
Simíkova recenze:: www.simic.ic.cz
Tuto slečnu hodně z vás zná a to především ze seznamky IBOYS... Ano, tento článek se bude týkat jejího blogu o jejím světě - TAMIWORLD.
Co na blogu najdete?? Určitě skvělé články, spoustu fotek, reporty a její přátele, kamarády, známé a také V.I.P a info o nich.
Samozřejmě také nelze opomenout její začínající rubriku na G portálu Pinkstar.cz.
Tami je potřeba poznat, ne jenom přes písmenka na íčku. Chce to jí vidět, dát si s ní pár drinků a pak si vytvořit názor. Je jen málo lidí, co jí nemá rádo a velká spousta těch, co jí rádi mají. Patřím samozřejmě do té druhé půlky.
Tento článek je moje malé díky za to, jaká je!
Nezapomeňte se podívat a nechat nějaký vzkazík!
Goofíkova recenze:: www.goofyczek.blog.cz
Za takovou krátkou dobu, co blog Tami má, tak stihla vytvořit několik článků, které stojí za přečtení. K tomuto člověku není co dodávat. Je potřeba poznat osobně. Podobně jako já si dělá na lidi svůj názor sama a nemá potřebu ho dále ventilovat. ;-) Tami ví, jak to mám já postavené a jsem rád, že v tom mám její podporu. :-) Jinak nedoporučuji párty s ní osobám méně odolným, protože je to o život :-))))
Tami děkuji za to co jsme spolu prožili. :-)
Tom o mně na svém blogu napsal:: www.tominoblog.blog.cz
Takže abych to nějak shrnul... Pokusím se Vám představit blog zlatíčka které se jmenuje Tami. Tami je ženská která si opravdu váží přátelství a pro své kamarády by dýchala kdyby bylo potřeba. Tami začala hrát v seriálu Vinohradská a při natáčení jsme si užili spoustu legrace protože ona bere všechno s humorem. Je prostě skqelá. Mám tě rád Tami a jsem taky rád že jsem tě mohl poznat :-*
Prostě spolupráce mezi blogy je podle mého názoru důležitá. Navzájem se podporujete, dodáváte motivaci když dochází inspirace...Jen vyjímečně někdo do komentáře k článku něco dodá, kamoši z blogů ano. Taky mají radost,že článek byl ohodnocen. Tohle prostě pochopí jen ti,co ho mají..že kluci???:-))).
Takže kluci, šup šup nové články, fotky ať mám co číst a na co koukat:-)))).
Vaše blogová kolegyně a kamarádka Tami:-)))
Kiss vám všem:-)***

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama