Info o blogu - ZMĚNA? bude a ne jedna...

24. dubna 2008 v 16:13 |  Vzkazy ode mně pro vás
Ahojík plyšáci:-))
Info pro vás..Čtěte pozorně a až do konce!!!!..O.K...??
Rozhodla jsem se kompletně blog předělat..Jelikož si to nechci zbytečně ukládat a pak sem dávat, tak to budu dávat hned jak to udělám..Sice to bude postupně,ale bude..Až bude kompletní, opět napíšu...
Bude trochu jiný, ale stejně přehledný.. Bude jasnější,kde co je..Pak mně nebudete tolik bombardovat dotazy na I.boys kde co máte najít..Stačí číst!!! JU??
Č l á n k y:::
Budou v rubrikách jako doposud, jen přemistěny tam,kde patří...Chci ať se v tom lehce vyznáte:-)).
Další věc...Jelikož už začalo někomu vadit,že pořád píšu o Pinkstar.cz a jeho teamu a o baru Akvárium,tak to udělám jinak.. Rubrika Vinohradská bude nahrazena Rubrikou P I N K S T A R ..Těm co to vadí to číst nebudou..A je klid.. Samozřejmě k Pinkstar.cz patří i seriál Vinohradská,takže zde najdete i info o seriálu a hercích..
Přibyde rubika Bar AKVÁRIUM..tam budou přesunuty doposud napsány články nejen o baru,ale i o lidech co tam jsou..Udělám vyjímku a video pro ně uděláné, tam bude přidáno taky...
Rubrika VIDEA ..Ostatní videa budou logicky zde..
Rubrika Víkend ..zůstane nezměněna--opět zde budou fotky z akcí a mé zážitky z víkendu:-)
Rubika Vy a já tvoříme články.. Není vytvořená dlouho,ale je docela oblíbená,takže ji ponechám..Zde budou vaše nápady na články a mé názory na dané věci..
Rubrika Vzkazy ode mně pro vás...v té např. píšu teď..Prostě a jednouduše zde vždy píšu,když vám chci něco sdělit..pozdrav,poděkování,informace atd..
Rubrika Vzkazy od vás pro mně .. zde teď např. byl článek o recenzích na blog a vaše názory na mně..
Rubriky galerie obrázků::
V.I.P ... zůstává...Zde naleznete fotky vyjímečných lidí, které mám nejraději a nejblíž. Vážím si jich,nedám na ně dopustit..
Kamarádi ... zůstává..bezva kamarádi, lidé co je vídám,ale ne až tak často..Mám je ráda,je mi s nimi fajn.
Známí ...prostě je znám,zdravíme co a prohodím pár slov...
Společné fota ... jsem na nich já s nějakým kamarádem, nebo oni spolu..
Moje fotky ... moje maličkost a mix fotek čehokoliv
Celebrity ... fotky z akcí,kde se někdo známej objevil a já se s ním vyfotila:-).
!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :: upozornění...
Už nebudu psát,že jsme někoho z blogu vymazala, nebo přesunula - hlídejte si to sami,kde jste:-) Pořadí fotek smysl má..Všimli jste si, že třeba jste pořád v té rubrice,ale ne na tom samém místě?? Ano měním to,a docela často..Možná vám to je jedno, možná není...to nevím... Každopádně pro mně to má velký význam...
Když píšu článek na víkend a dám k němu pár fotek, vždy jsou ještě přidány další do Společných fotek a občas přibyde fotka do rubiky Moje foto..Takže se koukejte všude...
Fotky jsem upravila..uff..a vratím je zpět tam kde patří..Zlatíčka...pokud chcete fotku co zde máte vyměnit,tak mi pošlete tu co tam chcete a já vám ji vyměním!!! t.stars@seznam.cz (emaily čtu denně).:-)
Budu vás nadále informovat, jak pokračuje změna blogu..Ať víte co a jak...:-))
Kissík Tamík:-***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama