I.boys...seznamka pro kluky?? ani náhodou...

12. dubna 2008 v 18:35 |  Vzkazy ode mně pro vás
Ahojík kamarádi i vy co si se mnou jen píšete na I.boys.cz
Tohle vám musím napsat,ať se taky zasmějete...
Vy co si doteď se mnou píšete vás se ty narážky netýkají!!! Raději to napíšu..někteří se chytáte každého mého slova,takže tohle se vás netýká:-))))))))))
Na I.boys jsem od listopadu a celkem to byla pohoda a pořád je..Teď je to navíc i sranda..To byste nevěřili co se mi stává..
Tak hlavně jsem zjistila, že lidé neumí číst..Pink Tami..napadlo by někoho z vás,že ten profil má kluk?? Navíc mám motto odkaz na blog...asi to je málo:-)))Mnozí z vás máte taky na profilu kamarádku nebo ségru,ale jednu fotku..Na všech fotkách jsem já s někým..Přece ten profil nemá pět nebo šest kluků dohromady..IQ tykve...
To je mazec...dám příklady.::.A který z těch kluků ten profil má..Mám asi málo vzkazů v guestbooku:-))
Nebo se mi teď dvakrát stalo, že si mysleli že je to profil Lukyho jen proto,že tam má fotku..A hned..já tě znám a bla bla ..a já jsem mu na to napsala..jo?? znáš?? a s kým myslíš že si píšeš...No masakr..
Nebo mi píšou a chtějí se s někým z mého profilu seznámit..No k tomu není co dodat..Takovéto..Jééé ty znáš toho a toho a já ti závidím,že s ním jsi...Co to je????
Nejlepší jsou ti co po půl hodině psaní zjistí,že jsem holka a stejně si se mnou dál píšou..Tomu já fakt nerozumím a návrhy ,které mi tam dávají vám tady ani psát nebudu..Já myslela, že to je seznamka pro gay kluky a že tam budu mít klid...
Jsem na I.boys.cz denně a naštěstí tam mám dost svých oblíbených lidiček, s kterými si můžu psát o čemkoliv..Totální pohoda..Ještě že tam jste:-)))
Prostě je to občas skvělá zábava..naštěstí se to až tak často nestává..Jasně nemusela bych reagovat..ale proč ne..to občas člověk doví věci..např..koho kdy a kde a s kým viděl...Prostě během chvilky vím kdo se kde pohyboval..
To se pak někteří lidé diví odkud to vím...odkud?? od někoho z i.boys...Můžete poděkovat drbací povaze buzen..Všechno beru s rezervou..naštěstí:-)))))))........
Teď například byla sranda s tím 7 minutovým videem..Já jsem moc dobře věděla, že potrfené husy se ozvou..Jéé ty znáš toho..Nebo ježišmaria ty se baviš s tím..No hned člověk ví,kdo koho zná...Proč jsou někteří lidé tak debilní??
Že jsem narazila na to video..tady na to komentáře zatím nejsou,ale na i.boys to fakt jelo..Někteří se divili, že tam jsou, ostatní normálně poděkovali a hotovo...Prostě jsem to chtěla oživit , abyste taky viděli jiné obličeje..Mimochodem během jednoho dne na to koukalo 120 lidí:-)))))....
Na Stream.cz je opravdu člověk více vidět,takže jste více vidět i vy...Zvykejte si..kdo chce být v mé blízkosti, tak se s tím bude muset smířit nebo se mnou nebavit..Kompromis na tohle neexistuje..
No vidíte...taková maličkost a hned je článek na světě:-))))))))
Kissík Pink Tami....pozor!!!!!! jsem holka:-)))))))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama