Hvězdná sobota :-))

7. dubna 2008 v 15:43 |  HOTSTAR.cz
Ahojík všichni..
Tak a je po víkendu:-((. Pátek byl pracovní, takže jsem se těšila na sobotu a hlavně na své kamarády..Tato sobota byla trochu jiná..Odpoledne jsem nekoukala na telku,nepsala článek. Chystala jsem se na natáčení seriálu Vinohradská..Po šesté hodině mně Luky a spol čekali na metru Dejvická a jelo se točit na letiště. Všichni se v autobuse doučovali texty a nacvičovali dialogy..Nechápavé pohledy lidi kolem nás mně vůbec nezajímali:-)) Našly se vhodné prostory a mohlo se začít. Natáčení bylo fajn a celkem rychlé. Samozřejmě jsme se dommluvili,že to večer oslavíme. Já určitě měla co..vždyť to byla moje premiéra:-)))Nic prozrazovat nebudu, alespoň budete koukat..Je mi úplně jasné,že se najdou lidé kteří mně budou kritizovat, ale s tím jsem do toho šla..Takže jestli si někdo myslí,že mně jeho urážky odradí ,tak je na velkém omylu.Bavilo mně to a moje postava se mi líbí. Trému jsem trošku měla,ale přístup lidí byl natolik příjemný že mně rychle přešla..Děkuji Davídku!!!! Kluci jsou už na natáčení zvyklí a mně kamera taky nevadí, takže pohoda:-)).Už teď se těším na další díly,protože jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet a pokračovat:-)).
Fotky z letiště:-))
Tohle je promo fotka:-)))
Večer jsem se sešla v baru Akváriu s kamarádem Robinem a s kameramanem Vinohradské Vojtíškem a přišel i Petr..Po pár drincích jsme se přesunuli do Valentina,kde už kalili Luky s Davčou..Skvěle jsem zapařila s Pájou--ty tance jsou skoro profi..nepůjdem do tanečních??:-))) A zde máte fotoreport z velice povedeného večera..slavilo se a slavilo a skvěle jsme se bavili:-)))
Luky...Davčo..super natáčení a bezva kalba..díky zlatíčka:-)))Mám vás moc ráda:-):-***
Aloha kamarádi...
Kissík Tamík
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aleš Aleš | 7. dubna 2008 v 23:09 | Reagovat

závidím ti,že v tom seriálu hraješ. Nechceš napsat nějakou recenzi na natáčení? Drby z natáčení a o lidech?

2 tami tami | E-mail | Web | 7. dubna 2008 v 23:15 | Reagovat

ahoj aleši..

Závidíš?? To vážně není potřeba..Určitě teď budu o Vinohradské psát častěji..To že je seriál bezva je jasné jinak bych v něm nehrála a na drby nejsem..Lidé kteří ve Vinohradské nyní hrají jsou nyní představeni v mém novém videu..To si myslím zatím stačí..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama