Chybějící recenze..

23. dubna 2008 v 16:50 |  Vzkazy od vás pro mně
AHOJ všichni:-))
V článku, kdo nemá blog nežije jsem psala,že mi chybí recenze mého kamaráda Filípka na můj blog...Tak už ji mám a k timu vážně není už co dodat jen...
Děkuji!!!!! www.filois.blog.cz

Pink.... jedině TAMI :-)

22.4.2008 17:15| My Friends :-*
Aloha lidi! :-)))
Docela hodně kamarádů se mě ptalo, kdo to vlastně Tami je. Už jsem jí věnoval kousek jednoho dřívějšího článku :-) Takže můj názor na ni samotnou už znáte :-) Ale dneska bych chtěl napsat něco o jejím blogu, který je pro mě velkou inspirací. Pro lepší představu přikládám i adresu:
http://tamiworld.blog.cz :-))))
Takže co se tady dá všechno najít? Za prvé je to blog, kde je spousta fakt povedených článků o různých tématech, se kterými se všichni setkáváme např. závist, pomluvy,... ale i nějaký to info z jejího života, o kamarádech,... Tamča se nemá určo za co stydět, protože všechny tyhle články jsou plné jejích názorů, které mají 100% něco do sebe! :-))
Za druhé je tu spousta fotek jejích kamarádů (jsem mezi nimi také, za což chci moc a moc poděkovat), fotky z různých akcí, což jenom dokazuje, že tato slečna je opravdu společenskej člověk, který má rád společnost svých kamarádů, ale i jiných lidí :-) Ale kromě kamarádů jsou zde i fotky jí samotné :-))
Nemůžou chybět ani videa, která tenhle blog ozvláštnily a hlavně odlišily od většiny součastných blogů :-))
Tami prostě odvedla velkej kus práce a na tom blogu je to vidět! Má můj obdiv za to všechno, co do toho blogu dala - energii, čas, ale i část sama sebe. A hlavně to není JENOM její blog, ale také blog všech, co si ho čtou! Její motto je: Můj blog je váš blog! Každý z vás může Tamči napsat svůj názor nebo myšlenku, která vás zajímá. A ona se vámi může nechat inspirovat na další článek :-)))
Takže Tami, Tvůj blog je prostě nej! Pro mě samotného je velkou inspirací a motivací!!! :-)))
:-*** Kissík Tamík...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Filois :-) Filois :-) | 23. dubna 2008 v 22:25 | Reagovat

Není vůbec za co Tami!!! :-) Napsal jsem jen to, co je pravda a co si myslím... Tak přeju hodně moc inspirace k psaní! Měj se krásně a drž se! :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama