Být gay je docela fuška...

8. dubna 2008 v 14:16 |  Vzkazy ode mně pro vás
Ahojík andílci,broučci i vy ostatní
Asi si říkáte jak já můžu vědět jak se cítíte, co řešíte apod. když jsem holka...No nejsem kluk,ale nepatřím k holkám typu "barbie",které zajímá lakování nehtů a balení chlapů..A mám právo napsat svůj názor..Jsem jiná,ale to už víte..Jak mně vůbec napadlo tento článek začít psát?? Přečetla jsem si znovu profily mých kamarádů na I.boys..Uff..docela mně to opět přimělo zamyslet se, jak těžké to homosexuálové mají..Chci na některé věty, které tam máte reagovat..Trubte na poplach--všichni potřebují najít normálního chlapa a nejen to...Nebudu psát jaký kdo má profil,ať si to každý zjistí sám. Přesto bude tomu dotyčnému jasné že reaguju na jeho profil..:-)) Každopádně nejsou všichni tady z blogu,takže to rozliším:-))))
kamarád Lukáš z Budějovic..má heslo--už chci normálního kluka s rozumem..No to jsou už všichni nenormální a bez rozumu?? V poslední době mi to příjde že ano, protože tohle slýchám čím dál častěji..To je docela smutné, že normální lidé už vymřeli..No to jsem zvědavá jak tohle bude pokračovat...
kamarád Luky z Vinohrad...už za mnou nelez..už oběsil jsem tě v průvanu..mých zkrvavených tužeb..jako lehký srdce..vypsaná propiska vrazil bych do srdce ti klín tak velkej jako je moje bolest už za mnou nelez když viděl jsem tě naposled jak korouhev stočenej zas k tobě bez ředidla bez nože jen holé ruce a těmi bych tě mlátil tomu věř do bezvědomí do zkrvavené huby až střeva vyhřezla jak moje bolest už za mnou NELEZ..i takto se dá vyjádřit když někdo někomu zlomí srdce a pak se nemůžeme divit,že je ten člověk opatrný na lidi a působí arogantně..Bolest se dá vyjádřit mnoha způsoby a tohle muselo hodně bolet..Neubližujte druhým--vrátí se vám to!!
můj kamarád Robin z blogu ..vôbec nie som krásny,plastika ale spraví veľa...že?" zase jsme u toho..Když je někdo hezký tak to opravdu nepotřebuje slyšet denně..Proč mu neřeknete, že je pohodovej,inteligentní a příjemný??? Jeho moto?:: Milovať, to neznamená pozerať sa zamilovane na seba, ale pozerať sa spolu tým istým smerom. Hezcí kluci to opravdu jednoduché nemají..Broučku oni dostanou rozum,ale nevím kdy:-))drž se!
můj kamarád Míša z blogu..Nikdy neopouštěj někoho, koho miluješ,pro někoho, kdo se Ti líbí, protože ten,
kdo se Ti líbí, Tě opustí pro toho, koho miluje!´ Tak to vidíte..schválně jsem tyto dva hezouny dala pod sebe..I tito lidé mají srdce, tak jim dejte šanci vám to dokázat. Třeba jejich vzhled jednou přestane být prokletím,,že Myšáku:-))
můj Simík z blogu..Nemám rád hloupé a nesebevědomé lidi. Minulost je historie, budoucnost je fantazie a přítomnost? Přítomnost je dar! Prostě ví co chce:-)) Každý jsme nějaký:-)) Ať už jsi v Praze:-):-**
můj Goofík z blogu..Jeeeee, to je život, žit mezi buznama.. :-) ((hustá a pravdivá hláška!!))
Většina si stěžuje, ze nemohou najit toho praveho. Že je nikdo nechce, ze jsou ošklivy, tlusty, atd.. :-))) Mam rad přirozene inteligentni lidi se zdravým humorem. Nemam rad namyšlene a radoby vtipne lidi. :-)) Přemyslejte než neco vypustite z huby. :-)) Tak tomu říkám rozumný názor:-)) Být hodný se nevyplácí...Goofa už to ví..nemusel to vědět kdybyste nebyli tak bezcitní....
můj Adisek z blogu..Čeho se na nás dopustili druzí, s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami. Svatá pravda,bohužel každý vidí jen tu křivdu od druhých..Ty to dotáhneš daleko a chodit přes mrtvoly je dnes moderní..Ty to ale nemáš zapotřebí!! Mám tě ráda..Opatruj se!!
Tak a teď to nejlepší na konec..bohužel teď to slovo nejlepší nemá ten smysl jako vždy..V podstatě kvůli těmhle dvou lidem vznikl tento článek..Zamyslete se už konečně nad sebou,ať tyhle věty už nemusím číst. Díky!!!!!!!!Copak opravdu normální lidé zmizeli z planety??? Proč jste tak zlí a ubližujete někomu koho ani neznáte.Proč nenecháte lidi dýchat? Proč vám nejde věřit? Je to všechno zbytečné!! Žijeme jen jednou!!!!
můj Pája z blogu..nepřekračujte prosím mé hranice...jsem ve znamení lva a své si chráním.... nejsem zlej a nepřátelé si nedělám......dělají si to oni...já se jen bráním. nenechám se sežrat.!!!!!!! Umíte číst??? je tam slovo prosím--to v dnešní době umí říct či napsat málokdo!!! Možná vy žádné hranice nemáte,ale tento človíček je má. Má taky obrovské srdce,charizma a inteligenci o které se některým z vás jen zdá..Moc dobře ví co dělá a dělá vždy vše na maximum..Je to silný člověk..Přesně jak píše..je to lev a ten si své teritoriu chrání..Ani nezkoušejte vniknout tam, kde je vstup zakázán!!!
Třešnička na tomto pomyslném dortu..můj poklad Luky..a já jsem s ním tak klídek!!!!!!!
Luky z mého blogu..fakt nevím co sem o sobě napsat. Bylo toho už o mě řečeno, napsáno fakt hodně. Takže asi tak.-) Ale jen procento lidí ze všech ví jakej jsem ve skutečnosti a za to jsem rád. Jasně, že jsem náladovej, někdy zlej, arogantní, drzej atd. ale kdo někdy není.-) Ale jsem taky....a to si nechám jen pro ty nejbližší na kterých mi záleži. A pro ty kdo mě rádi pomlouvají proč mi to neřeknete do očí a radši drbete za mejma zádama? Buďte hrdinové a pojďte mi to říct....hmmm???.-) Ano být vidět je problém,který jsem už nejednou probírala..Vidíte to.. napsal jen své špatné vlastnosti..Víte proč..abyste ho už nikdo nezranil..Pomluvy..ano pomluvy tohle nekonečné téma je fakt hrůza..Nic nevíte a uděláte z komára veblouda..Vyzývá vás ať mu to řeknete do očí..No tak na co čekáte?? Čeho se bojíte?? Že vám dojdou argumenty? Že se nebudete moct se mu při tom dívat do očí?? Je jednoduché o někom něco říkat za zády,ale do očí už ta odvaha chybí,co?? Že vás to pořád baví!! Raději něco vymyslete ať mu nemusíte závidět a házet na něj tu nesmyslnou špínu..
...a na závěr ještě pár vět..to je dobré vědět,ať se pak nedivíte:-)))))) double třešnička- Já :-))
Když hážete špínu na Lukyho nebo jakéhokoliv mého kamaráda ,tak se to týká i mně..Takže važte slova a jak psal Goofa přemýšlejte než z té huby něco vypustíte..Nechci slyšet už žádné pomluvy,nezájímá mně to!!!! Myslíte si,že když mi řeknete nějaký drb na kohokoliv z tohoto blogu,že přestane být můj přítel??? Jste na velkém omylu--změním názor na vás..Nedělejte to...Já si ty lidi ověřuju sama a svým způsobem..Hlavně mi vždy říkáte věci, které se mně v podstatě netýkají..Ať si každý dělá co chce..Je mi fuk kdo s kým spí nebo čím se živí..Fakt mi už takové věci neříkejte..unavuje mně to. Jde mluvit i jinak..Slušně!!! Diplomaticky!!! A ne jak hovada ve čtvrté cenové skupině..Dokažte mi,že jste kultivovaní lidé..Vždyť proto mám gay kluky ráda, tak po mně nechtějte názor na vás změnit..Je mi s vámi dobře a nechci to kvůli nějakým stupidům měnit..Jasný?? Jasný..!!!
Buďte na sebe hodní a mějte se rádi!!!!!
Kissík Tamík
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Robin Robin | 10. dubna 2008 v 15:44 | Reagovat

Jaj sestrička moja keby teba nebolo čo by som robil,som rád že sa ti môžem vyspovedať keď mi je ťažko a podeliť sa s tebou o to krásne čo zažívam,niekedy máš toho určite plnú hlavu tých všetkých rečí, ale predsa sa cez to prenesieš a si moja bútľavá vŕba...si pre mňa oporou a si pre mňa útechou vždy a všade...ĽUBENKAM...

2 tamiworld.blog.cz pro Robina tamiworld.blog.cz pro Robina | E-mail | Web | 10. dubna 2008 v 16:39 | Reagovat

Bráško jsem tu pro Tebe:-*** Vím co potřebuješ a co cítíš..Nenechám Tě ve štychu..Nezklam mně..:***

3 Robin Robin | 10. dubna 2008 v 22:28 | Reagovat

to ani nemam v planu protoze bych ublizil ne jenom tobe ale predevsim sobe a to ja nechci...nam je souzeno byt uz jenom stastny

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama