bar Akvárium a dva bezva človíčci

10. dubna 2008 v 23:55
Ahojík:-)))))))))
Většina z vás tam už byla..Kolikrát jsem tam byla já, se ani neptejte..Nejraději bych tam byla pořád..Ne kvůli pití,ale kvůli atmosféře a lidem kteří tam jsou..
Nedávno jsem se zamyslela ,kam jsem chodila než bylo "Akvárko"..No všude možně, ale ten pocit co mám tam, jsem neměla nikde. Někteří už mají narážky, jestli už mám ploutve apod. ,když tam jsem tak často..Ne ploutve ne, ale vždy odcházím s pocitem, že bylo o mně skvěle postaráno..Nemluvím jen o donesení drinku, ale o tom, jak si vždy skvěle pokecám s Adiskem a s Pájou,bez kterých by ten bar nebyl tím čím je..
Vždy když se jdu bavit do Valentina, tak se nejprve zastavím u kluků..I když třeba nemám náladu, tak vím, že tam se má nálada zlepší a že mi bude zase dobře..
Kluci jsou bezvadní..Nepíšu to proto,že jsou to moji kamarádi, ale protože to je pravda. Myslete si co chcete...Jsou to zlatíčka!!! Každý je jiný a vzájemně se skvěle doplňují.. Jací jsou už víte z předešlých článků,který jsem jim věnovala. Opakování je matka moudrosti:-)))..Vztahy se mění pořád...S těmito mými miláčky naštěstí k lepšímu...:-))))
Pavlík...
Už nejednou jsem psala, že je to můj srdcový kamarád a stojím si za tím.
Je skvělý posluchač i rádce..
Je to člověk,který si jde za svým cílem..A já mu ze srdce přeji ať ho dosáhne.
Své přátelé si vybírá a dělá dobře..Já jeho kamarádka jsem. Potřeboval čas. Já jsem mu dala tolik času kolik chtěl. Klidně bych počkala déle, Pája opravdu za to stojí..
Dokáže mi zlepšit náladu a já budu při něm stát a pomáhat mu..
Rozumím mu a on rozumí mi..Je to jeden z mála lidí, který ví jaká jsem.. Nemusela jsem skoro ani nic říkat. Prostě pozná jaký člověk je..
Pořád nevíte proč jsem tak stála o jeho přátelství?? Je to člověk s velkým Č a velkým charizmem...Takového partnera mít......nic jiného už nepotřebujete!
Mám Tě moc ráda a vážím si Tvého přátelství!!! :-*
Adisek..
Pro mně tento klučík hodně znamená..Ví to nejen on,ale i mé nejbližší okolí..
On je svůj..Svérázný a je to prostě moje srdíčko..
Je zvláštní..Já nemám ráda stereotyp a nudné lidi. To mi s ním nehrozí..
Pokaždé to je jiné, a kalby s ním jsou nezapomenutelné:-))..
My když chytnem záchvat smíchu ,tak nějakou dobu s námi není řeč...
Je to velice kreativní človíček a vím, že toho ještě hodně dokáže..
Drž se Adi..My dva jsme tak nějak kamarádi už od prvního dne. Myslím,že čas ukázal, že si rozumíme a že je nám spolu bezvadně..Jak jinak:-))):-*
Děkuji vám oběma za všechno..Vždyť vy víte za co..Vy si to v těch svých chytrých hlavinkách už přeberete:-)) To mi stačí...Nemusí zase všichni vědět všechno:-)))...
Tak a vy co jste tam ještě nebyli, tak se tam někdy stavte...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama