Ach ty vztahy...

14. dubna 2008 v 0:34 |  Vzkazy ode mně pro vás
Ahojík:-))))))
Opět jsem musela zasáhnout do rubrik V.I.P., kamarádi a známí...Bohužel někteří lidé jsou neponaučitelní a dělají naschvály..Podceňuji mně a to já nemám ráda..Nikdo není dokonalým,ale když něco nemám ráda a ten člověk mně opětovně vyprovokuje, tak to fakt ne..
Už v jednom článku jsem upozorňovala, že budu sekat hlavy když mi někdo něco udělá..Zřejmě to bylo málo a někteří si myslí, že jsem tak blbá či naivní,že jim všechno projde?? Bohudík už nejsem a neprojde..Mám určité hranice,které může překročit málokdo a v tom je ten problém. Hodně lidí si myslí, že když mám ráda hodně lidí,tak že je budu mít ráda taky..Že když jsem na některé lidi milá, tak na ně budu taky atd...Mýlíte se..Tak to není..
Všímla jsem si, že když jsem pak hustá tak ti lidi nechápou,kde se to ve mně bere a vůbec takovou reakci nečekají. Vnímáte mně vůbec?? Někteří asi moc ne. Ono to je asi i tím,že já o sobě nemluvím. Jen řeknu co mi vadí,ale víc se ten člověk ani nedoví.Nemám potřebu něco sdělovat,ať si mně každý pozná sám a udělá si vlastní názor.
Mi neříjde,že bych měla nějaké šílené požadavky na to, jak se ke mně chovat. Chci jen slušnost, upřímnost, férovost a když někomu něco vadí, tak to říct mi a ne mému kamarádovi..To se člověk občas dovídá věci.. Jakmile nejste schopni mi to říct do očí,tak si své poznámky nechte pro sebe..ju?? Se mnou se mluvit dá o všem a nikomu neurvu za jeho názor hlavu. Jen požaduji diplomacii a promyslet si co řeknete..Své kamarády samozřejmě bránit budu..Nevím čemu se pořád divíte..Myslím, že tady často píšu jak koho mám ráda, a že na některé lidi prostě nedám dopustit.
Bohužel je to tak, že tím že mám tolik kamarádů, tak se mi hodně věcí donese. Nejsem na drby,ale samozřejmě že mi ta informace hlodá v hlavě. Jsem taková,že jdu a toho člověka se narovinu na to zeptám.
Nějak jsem se rozepsala,takže se teď vrátím k tomu, proč tento článek je napsán..Některé obličeje z blogu zmizeli a nové přibyli a přesun některých osob z jedné rubriky do druhé byl už nevyhnutelný..Tak to prostě je..Nenechám si kydat na hlavu hnůj a nemám ráda sobce. Každý svým způsobem sobec je,ale čeho je moc toho je příliš..Asi si někdo myslí,že jsem robot,který nic neslyší,nic nevnímá a nic necítí..Ještě pořád existuje pár normálních lidí, jinak bych tím robotem byla..Upřímně řečeno moc už mi nechybí..Vůbec se nedivím,že je čím dál více arogantních lidí,protože občas jsou lidé opravdu zlí..Nechci být zlá,ale u některých lidí to po dobrém nejde.
No to by mohlo k tomuto tématu stačit,protože už by došly slušná slova a to nemám zapotřebí..
Můj blog je váš blog!!!!!!!!
Tvořte ho se mnou,podílejte se na tvorbě tohoto blogu..Máte nápad?? Napište ho...
Co byste tady na blogu ještě chtěli mít?? Co vám tady chybí?? Napište to zde do komentářů nebo mi na email: t.stars@seznam.cz........
Kissík Tamík :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama