Vzkazy pro lidičky, které jsem potkala v sobotu :-))

11. března 2008 v 17:35 |  Vzkazy ode mně pro vás
Tohle jsou vzkazy, které jsem v sobotu potkala..
Davčo .. děkuji za dodržení slibu, že se spolu vyfotíme..To, že tě mám ráda víš. To, že máš tanec v krvi taky..Tak já jen dodám, že se těším na další setkání s Tebou a jsi zván na mé narozky:-))
Peťo .. ty se rád bavíš a nezkazíš žádnou srandu..Jsi andílek s ďáblíkem v těle..Ráda tě uvidím a samozřejmě na mou oslavu narozek přijď.
Pavle..jsi milý, přátelsky človíček..Tvá pochvala nového účesu mně potěšila:-)díky!!
Niki..k Tobě se snad ani vyjadřovat nebudu..Ty mně nepřestáváš překvapovat!!! Nový účes jako dárek k narozeninám?? originální stejně jako Ty..Jsem ráda, že Tě mám..Děkuji Ti!!!!!moc!!!
Kluci děkuji za fotky!!!! Next time ?? Again!!!! :-***
Tak to byli vzkazy pro Pinkstáry...
A teď?? vzkazy pro ostatní kámoše:-))
Míšo..je dobře, že jsi zůstal v Praze. Myslím, že to stálo za to a hlavně jsme se lépe poznali. Jsi skvělý kluk a už teď se těším na Tvůj příjezd:-))
Robine..jsi sluníčko a potěšil si mně tím, že si dorazil do Akvária. Nevadí, že si musel odejít dřív, protože vím, že si to vynahradíme:-)
Adysku..ty si opět nezklamal a naše originální tance opět neměli chybu..o zpěvu se raději zmiňovat nebudu.:-))
Goofíku..viděli jsme se jen krátce, ale potěšilo mně žes přišel jen kvůli mně..Doufám, že naše další setkání bude delší a pořádně to roztočíme..díky méďo:-**
Tarunko..na tvé originální pozdravení asi jen tak nezapomenu a určitě ani ti lidé co v tu chvíli seděli klem..Potěšilo mně to!! Tohle máš u mně schované!!! Fakt supeeer!!!
Tak zase příště kamarádi moji milovaní:-)))
Kissík Tamík
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama