Snaha se vyplácí..

11. března 2008 v 12:52 |  Vzkazy ode mně pro vás
Čusík kamarádi, známí i neznámí
Těší mně, že se vám blog líbí a že ho navštěvujete..Dala jsem si závazek, že sem vložím každý den nějaký článek anebo alespoň nějaké fotečky. Když mi to nějaký den nevyjde sem cokoliv dát tak další den to určitě napravím..Bude to spíše vyjímečně. Ta moje snaha se vyplácí protože návštěvnost roste!! Děkuji !!
Napište mi jakou novou rubriku byste tady chtěli..Co vás zajímá apod. Vaše dotazy a přání mi posílejte na email. t.stars@seznam.cz.
Vaše spolupráce je por mně hodně důležitá. Moje přání je, abyste nadále navštěvovali rádi můj blog.
Dělám ten blog hlavně pro vás tak pište!!
Při psaní tohoto článku jsem dostala nápad.. V blogu sice je rubriku vzkaz autorovi a komentáře k článkům, ale já chci mít tuhle rubriku veřejnou. Udělám tedy rubriku, kde se vás budu ptát na sebe. Zajímá mně co si kdo o mně mylsí, co komu na mně vadí a kdo mně a nemá rád.. Myslím, že mně takto lépe poznáte a nebudete se pak divit proč jsem jiná apod..
Teď odbočím...
Všechno jde, když se chce!!!!! Po napsání článku "můj blog je váš blog", kde jsem psala že budu ráda když budete kluky z Pinkstaru respektovat, jste většina z vás mou prosbu vzali vážně..SUPEER!! Hned je komunikace mezi námi jiná,,že jo?? Když budete komunikovat, tak bude všechno jednodušší. Já pak články tohoto typu už nebudu muset psát. Když něco nevíte, tak se zeptejte mně!!! Nemám problém s vámi cokoliv probrat.. Samozřejmě i otázky mají svá pravidla..Pro mně ano...Neptejte se na soukromí jiných lidí. Je to zbytečné. Nikomu z mých přátel nepodrazím nohy ,ani nevrazím kudlu do zad!!!
Abych tady ukončila tuhle kapitolu ohledně vašeho "vztahu" s Pinkstarama...Vím, že se vždy najdou lidé, kteří je nebudou mít rádi a budou je pomlouvat. S tímhle já nic bohužel nic nenadělám. Každopádně člověk, který je nebude respektovat takmým kamarádem rozhodně nikdy nebude..Vzájemný respekt všeobecně zvlášt mezi gay kluky, by měl být na prvním místě.. Je to můj názor a vím,že hodně lidí s tímhle taky bude souhlasit..
Mějte se rádi :-))
Kissík Tamík
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama