Poslední únorový den

1. března 2008 v 16:41
Neplánované akce jsou stejně nej!!
Neměla jsem v plánu kamkoliv včera jít, ale ozval se Niki že přijede do Prahy. Měl náladu někam se jít bavit a tak jseem vzala foťák a vyrazili jsme do Akvária. Zábava byla skvělá nejen proto, že je příjemné být v Nikiho společnosti ale důvodem byl i DJ který tam hrál. Byla tam skvělá atmosféra a všichni se skvěle bavili a někteří dokonce i tančili..Opravdu super!! Tohle byl Pájo moc dobrý nápad.
Po jedné hodině jsme se přesunuli do Valentina kde zábava pokračovala. Potkala jsem hodně známých, ale největší radost mi udělalo vidět Danečka a Petra. Suprově jsem se vyblbla hlavně s Adym:-) Když příjdou kluci z Akvária tak už mi nic nechybí:-)) Jste moc fajn zlatíčka moje!!!!!!
Původně jsem tam nechtěla moc dlouho zůstávat, ale samozřejmě se objevili ještě další kamarádi kteří mně nenechají odejít.. S Nikim jsme odjeli domů až ráno:-))
Mám tu čest vás informovat, že v baru Akvárium budou akce s DJ každých 14 dní a já budu dělat foto reporty z těch akcí.. Pokud tam v ten večer budete, tak se vám může stát že budete zvěčněni na nástěnce která bude plná fotek z těchto bezva akcí..
Už teď se těším na další akci, protože tahle neměla chybu!! Přijde se přesvědčit. Myslím, že budete mile překvapeni.:-))))))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama