Jací jste pro mně??

27. března 2008 v 11:11 |  Vzkazy ode mně pro vás
Ahojík
Nedávno tady byl článek, v kterém jsem vás vyzívala, ať se mně na něco zeptáte a taky napíšete názor na mně...Nic...Na I.boysu to vám ta pusa tam jede..Proč ne tady??? Tady mi to přijde trošičku osobnější:-)))) No nutit vás nebudu..A jelikož jste zhnilí ,tak já ne a opět tedy proberu pár z vás..Třeba pak dojde i řada na mně. To už je jen a jen na vás..:-))) Všeobecně tady reagujete na máloco--to samé s tou soutěží o nej kluka--nejste schopni vy udělám to já..Nebude to sice o nej kluka, ale jak vás vidím já..Vytvořím kategorie a sama vás zařadím dle toho jací jste a jak se ke mně chováte:-))) Vztahy se pořád mění....Takže jdeme na to..bando moje zlobivá:-)))
Kategorie Anděl - Lidé, kteří jsou se mnou když je mi opravdu zle..Moc je neukazuju,ale mám je...
Tento človíček se asi s křídly narodil..Já se pod nimi přes čtyři roky..
Kája
Neví co je závist, povchnost a váží si maličkostí. Je domácí typ, takže ho jen tak vidět nemůžete. Já mám štěstí-- se mnou totiž bydlí:-)). Náš "vztah" je opravdu zvláštní..Nebudu samozřejmě nic psát, to já nedělám..Hlídám si soukromí..Přála bych vám takové človíčka jako je on..Narovinu?? Myslím,že si ho nezasloužím..Kája si to nemyslí, takže dál jsme přátelé a rozhodně to není stereotyp..Se mnou rozhodně nuda není..že Kájo??? Já ho vážně obdivuji..Ta jeho trělivost,klid a rozhodnost je brilantní:-))
Co dodat?? Děkuji Ti Andílku za vše!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
My dva se známe taky tak nějak přes čtyři roky, ale různými okolnostmi jsme se dali dohromady teprve před zhruba 4 měsíci...
Kubík
To je člověk, kterému nemusím nic říkat..Vážně..Mluvíme spolu to ano,ale klidně bychom nemuseli.. Pozná jakouliv změnu mojí nálady. Pozná rozdíl, kdy jsem naštvaná a kdy smutná (to umí málokdo).Připadá mi jako mé biologické dvojče,protože to je až "hnus" jak ví co chci. Ví ,jak se má chovat, a co mi kdy říct..Vidím ho bohužel jen v sobotu. O to víc si cením,že mně tak vnímá a že mně má tolik rád..Prostě přítel do nepohody..Hodně pro mně znamenáš..Vím, že i já pro Tebe..Ale to my víme i beze slov:-))))
Slovo děkuji nesnášíš..takže..v sobotu pa draku:-)))):-***
Kategorie rádce a srdcový kamarád- Lidé, kteří jsou mými rádci, i pomáháj...Srdce?? Veliké!!!
Naše debaty o životě jsou jedinečné:-)) Sice občas ukápne nějaká slza, ale stojí to za to...
Pavlík
Mám ráda Pájové filozofické úvahy..Jaký je život, vztahy, lásky a tak nějak se mně to pokaždé týká..Mám k tomu co říct, teď se hodí, že jsem si už taky něco zažila. S tímhle človíčkem vše proberem trochu z jiného úhlu pohledu..prostě je to originální.
Jsem pro zase jít na oběd:-)) Jo a nemusíš mi zpět vracet cokoliv, co pro Tebe udělám!!! Dělám to, protože chci:-))
Už nejednou jsem psala, že toto kamarádství je jedno z nejextremnějších..To pořád platí...
Péťa
Přiznám se, že jsem nějak ani nečekala, že by z nás byli nějak extra kamarádi ..Jsme:-))..Je to můj nejlepší kamarád..Doslova a do písmene--Chrání mně jako oko v hlavě...S ním se cítím opravdu bezpečně, vím co v něm mám..Nepíšu to jen tak..Hodně si teď lidi kolem sebe ověřuji a všichni něčím projdou, aniž o tom ví. Tenhle andílek s čertem v tělem rozhodně prošel a ne jednou..:-))
K tomuto mému srdíčku ani nic moc psát nebudu..Ze začátku si hodně lidí myslelo,že je to můj partner..V dnešní době už to svým způsobem pravda je..Ne samozřejmě sexuální, ale jinak je to kluk s kterým budu žít..
Marťas
Dělá si srandu, že to stejně k tomu celou dobu vede, tak proč se tomu bránit..Souhlasím:-))) Dál bude mít svým způsobem svůj soukromý život a já taky..Jsem sice žárlivá,ale na kluky ne..Takže pohoda..
Bylo trošičku utrpení o Tebe bojovat,ale stálo to za to!!!
Mám Tě moc moc ráda:-))) Zbytek si řeknem osobně:-*******
Brzy pokračování....
Kissík Tamík:-*****
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kubík Kubík | 27. března 2008 v 22:34 | Reagovat

Zlatíčko tímto článkem jsi mě naprosto dostala!!!!! Byl jsem hodně naměkko jsi ten nej človíček a nevím jak ti to vše vynahradím děláš pro mě strašně moc ani si to neuvědomuješ ale  já si vše zaznamenávám a chci ti vše nahradit ale nevím jak tak papapapapapap miluju tě pa a pusíka :)))))

2 tamiworld.blog.cz tamiworld.blog.cz | E-mail | 28. března 2008 v 19:21 | Reagovat

ty mi něco chceš vynahrazovat??? Já fakt nevím co...Vždyť já nemít tebe tak...no seru na to...Mám tě a ty máš mně a tak to brácho zůstane..

tvoje segra Tami

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama