I.boys a já

6. března 2008 v 13:02 |  Vzkazy ode mně pro vás
Průřez mým profilem Pink Tami
Profil jsem si založila 2.11. a do dnešního dne, což je 7.3. ho navštívilo přes 8 200 lidí..Den ode dne to číslo roste o stovky..No těším mně, že jste mně mezi sebe tak hezky přijali.. Fakt dost good pocit!!
Častou otázkou je proč jsem na I.boysu..Důvodem je, že tam mám hodně kamarádů a s docela hodně lidmi jsem se seznámila i osobně..Takže mi známí a kamarádi přibývají..Když teď někam jdu, tak se hodně mých známých sejde najednou..To je pak docela chaoz. Každý mně chce pozdravit, dát si panáka nebo jen pokecat..Je to občas náročné všechny zvládat a nechci na nikoho zapomenout..Nemůžu se věnovat všem na maximum..Vymyslela jsem tedy systém, který suprově funguje a nové kamárady to učím už od začátku..Všechno jde, když se chce :-)))
V oblíbených mám mezi 80 - 100 lidí a z toho si denně píšu asi ze 40..hezké čísla:-))) V guestbooku mám do dnešního dne 36 vzkazů. Z toho jsem 5 smazala ,protože ti lidé už mými kamarády nejsou. Stejně je dost vysoké číslo vzhledem k tomu, že 7 lidí neznám osobně..
Fotky..kdo mně navštěvuje pravidelně tak ví, že fotky měním často ale obličeje některých lidí se nemění.. Zvykejte si ,protože takhle to zůstane.. Zvlášť obličeje Lukyho, Davči, Adama a Páji nikdo nenahradí!! Jsou to mojí vyvolení a jsou mi nejblížší..Blíž je jen Kája a Márty, ale ty tam dávat nebudu. S nimi mám jiný vztah. Ptáte se proč tam nedám je?? Oni vědí, co u mně mají. Vědí jaká jsem a hodně jsme spolu zažili. Pořád to není jasné?? Píšu v hádankách?? Ano píšu a tak to zůstane protože mi stačí ,že to vědí oni. Myslím, že je vše napsáno u článků, které jsou jim určené..Takže pokud jste zvědaví, tak si to přečtěte a uděláte si sami obrázek jak to mezi námi je..:-)))))
Takže všem známým i neznámým tímto chci poděkovat za to, že mám tak velkou návštěvnost. Taky díky za důvěru některých z vás!! Je fajn vědět, že mi lidé věří.. Jste všichni suproví!!!!!!!!
Díky za oporu a vlastně hlavně za to jací jste..Někteří jste takoví i v reálu a to mně těší nejvíce!!
Tak těšim se zase na psaní s vámi co si píšu a na setkání s vámi co se známe...
Čusíííík
Tamííík
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama