Březen 2008

Sobota

31. března 2008 v 19:13 Víkend
Dovršení šíleného týdne....
Přijel ke mně kamarád Simík a před desátou jsme jeli do Akvária..Pokecala jsem s Pájou a okolo jedné jsme odcházeli do Valentina s Petrem. Bylo všude mrtvo. Nevím zda to bylo tím, že byli dvě akce pro gay kluky anebo vysokým datumem..Každopádně jediní, kdo se skvěle bavili byli kluci z Akvária..Na ně je vždycky spolehnutí:-)) Ady--tak jsem se už dlouho nezasmála..bylo to fajn..a tance komentovat nebudu..ze zpěvu jěště teď nemám hlasivky..:-))
Zjistila jsem, že to asi bude chtít pauzu...do Akvárka zajdu--to je jasný--že Pájo..ale jinak to chce pauzu.. Už se tolik nebavím a vidět pořád ty samé obličeje už mi taky leze na mozek..Prosím vás-to není nic proti nikomu--prostě chvili budeme bez osobního kontaktu..Potřebuji chvíli klidu...
můj bezvadný Adisek
Můj pan Úžasňák Simík
Kamarád Danek
Kissík Tamík :-)**

Jací jste pro mně..4.část

31. března 2008 v 18:58 HOTSTAR.cz
Speciální kategorie Pinkstar
Luky..David..Petr..Thomyk..Tami...atd...
Jsme zvláštní, jsme jiní, máte nás rádi i nenávidíte a za každých okolností jsme sví..
Společenští - určitě se rádi bavíme a umíme se bavit
Extroverti - někdo více někdo méně ale ano
Nemáme rádi nudu - vždy se nějak zabavíme
Přátelští - nejde se bavit s každým, ale v rámci možností ano
Arogantní - ne jsme rezervovaní:-))
Máte pocit, že jsem o sobě a o klucích moc nenapsala?, Stejně si myslíte svoje tak tohle stačí:-))
My jsme takoví jací jsme a nebudeme se měnit:-)))
ALOHA
Pinkstar.cz

Pátek

31. března 2008 v 18:30 Víkend
Po Aqua dance v Akváriu jsme se přesunuli do Valentina..
Bylo to málo lidí. Mi to bylo jedno byla jsem s Robinem a Kubíkem a do rána jsem to táhla s Pájou.. Naše filozofické debaty nebrali konce:-))) Jinak jsem se seznámila s Tomem z Vinohradské--prostě bez debat milý a suprový kluk..Srandista a přátelský..
Luky
Tomík ze seriálu Vinohradská
Fery
Kissík Tamík:-*****

Aqua dance v baru Akvárium č.2

31. března 2008 v 18:30
Pátek a speciální akce v baru Akvárium
Už podruhé se konala tato akce na které se střídají dva DJ. Tradiční domácí pohodu spestřili tito kluci atmosféru v Akváriu. Šla jsem tam s Robinem a zabrali jsme pohodlnou sedačku,kde seděli další známí a kamarádi.. Žabí hlen je fakt mazec:-)) Pájo jsi prostě originální:-)))))))
Kissík Tamík

Jací jste pro mně..3. část

31. března 2008 v 18:29
Kategorie Misch Masch - inteligentní, mazliví a trochu zvláštní
Sluníčko, které mi vždy zlepší náladu..
Milan
Je inteligentní,můžu se s ním pobavit opravdu o čemkoliv. Není to typ drbny, takže můžu být v klidu, že to co mu řeknu zůstane v jeho chytré hlavičce...
Děkuji Ti Mílo, jsem ráda že Tě mám:-))))
To je můj bratr, který si ví se vším rady..
Charlie
Vím,že mně máš rád!! To taky nemůžu říct o každém..Vidím tě málo, ale vím že mně hlídáš a chceš vědět že jsem v poádku. Jsi můj neviditelný anděl a já miluju tvůj humor..Celkově jsi prostě moje krevní skupina..My víme--že ségra??:-))))))
Díky Kájo za vše:-*******
Mazlivý, pohodový a nekonfliktní
Danek
S ním nic neřeším, jen zábavu a co si dáme k pití..Prostě žádné řešení čehokoliv. Je příjemný, milý a přítulný:-))) Tebe mám ráda jinak,ale to dále rozebírat nebudem-my to víme:-)))))hihi
Dravý, cílevědomý a inteligentní
Adisek
S Adim se rozhodně nikdy nenudím.Pokaždé je naše setkání jiné a něčím zpestřené. Kdo ho nezná, nevím o čem mluvím..Hlavně já vím jednu věc. Je to kluk, který moc dobře ví co dělá a je to jeden z mála lidí o kterého rozhodně přijít nechci!!
Adi na tobě mi hodně záleží a ty to moc dobře víš...Na zážitky s Tebou zapomenout nejdou..Zůstaň prosím svůj!!!!!!!!!!! Mám Tě ráda !!!
...a až příjde další debil..víš co bude?? :-))))))))))))) mazec:-))))))))))))))

Jací jste pro mně..2. část

31. března 2008 v 18:29 Vzkazy ode mně pro vás
Kategorie mazlíci - svým způsobem je každý z vás mazel,ale tito jsou specialisté
Tento klučina je opravdový mazel.
Goofík
Jeho přítomnost je mi vzácná.Když ho pak vidím tak byla na něm byla namáčknutá pořád..:-))). Je to prostě příjemné:-)) Goofík je prostě můj méďa..
Jsi moje potěšení:-**** Mám tě ráda!!
No to je můj mazlivý mladší brácha..
Robin
Je navíc i inteligentní,což se o klucích v jeho věku pokaždé říci nedá. Ví co chce a jde si za tím..Je mi s ním dobře..A jsou mi fuk kecy, že se tahám s mladšími kluky..Na věku nezáleží!!
Vždy Tě ráda vidím..Nenudím se, zasměju se, pobavím se..Pohoda..
Jsi fajn..Zůstaň svůj!!! Víš o čem mluvím,že???
Jsem s Tebou:-**
Tento klučík?? Můj dobrej kamarád:-)
Míša
U něj člověk opět zjístí tu pravdu, že nemusí být člověk s někým často a přesto toho druhého zná a ví po čem jeho srdce touží..Je mi s sním dobře..Jeden z nejlepších kaličů z mého okolí..
Snad zase brzy přijedeš:-)) U mně máš dveře vždy otevřené:-))
:-**
Mojí IQuáči - velice až nadměrně inteligentní tvorečkové
Nemám ráda hloupé lidi - srážka s blbcem je to nejhorší na světě.. Při srážce s tímhle človíčkem mi rozhodně nehrozí, že to budou kecy jen tak:-)))
Simík
Tohoto úžasného pána mám opravdu ráda a těším se, až bude bydlet v Praze..Společný smysl pro humor, shodneme se na hodně věcech a rozhodně se spolu ani minutu nenudíme..
Mám Tě moc ráda..Tvoje Prdelinka Užasňáková:-******
Než jsem ho poznala, tak každý tvrdil že je introvert a moc nemluví. Opak je pravdou. Asi záleží s kým je, protože je opatrný na lidi.
Niki
O vše se zajímá. Nejvíc o módu a účesy. Ale má i všeobecný přehled v hodně odvětvích. Navíc má zvláštní smysl pro humor, takže i při vážných debatách se s ním zasměju..Nehádá se a je vždy příjemný.

Life Bar - Fashion show

28. března 2008 v 9:46
LIFE OF JACCOBHI, FASHION SHOW BY JAKUB CHOVANEC
Takto se jmenovala akce, která se včera konala v Life baru. Byla jsem na takovéto profesionální přehlídce poprvé. Vzala jsem sebou kamaráda Robina. Až na ten občasný chaoz a hodinové čekání to bylo fajn. Přehlídku navštívil např. Pity a Filip Jankovič. Bar jako takový je průměrné velikosti,takže ani molo nebylo nijak velké.Menším skandálem bylo, že po první části přehlídky půlka lidí odešla a ta druhá část, tím pádem musela začít dřív aby vůbec na to někdo koukal..Trošku to nevychytali časově a lidem docházeli nervy už od začátku..Nevím, ale celý ten bar je takový umělý..Nervózní manažeři, nic moc barmani hlavně, že tam tam mají dokonalou ochranku..Jen tak bych tam prostě nešla..Je to tam hezké, ale to je vše...No trochu jsem trpěla, protože jsem pořád nemocná. Slíbila jsem to ale Petrovi, který tam předváděl a moc mu na tom záleželo..
No nebudu to dále protahovat koukněte sami na modely a jejich oblečení.

Jací jste pro mně??

27. března 2008 v 11:11 Vzkazy ode mně pro vás
Ahojík
Nedávno tady byl článek, v kterém jsem vás vyzívala, ať se mně na něco zeptáte a taky napíšete názor na mně...Nic...Na I.boysu to vám ta pusa tam jede..Proč ne tady??? Tady mi to přijde trošičku osobnější:-)))) No nutit vás nebudu..A jelikož jste zhnilí ,tak já ne a opět tedy proberu pár z vás..Třeba pak dojde i řada na mně. To už je jen a jen na vás..:-))) Všeobecně tady reagujete na máloco--to samé s tou soutěží o nej kluka--nejste schopni vy udělám to já..Nebude to sice o nej kluka, ale jak vás vidím já..Vytvořím kategorie a sama vás zařadím dle toho jací jste a jak se ke mně chováte:-))) Vztahy se pořád mění....Takže jdeme na to..bando moje zlobivá:-)))
Kategorie Anděl - Lidé, kteří jsou se mnou když je mi opravdu zle..Moc je neukazuju,ale mám je...
Tento človíček se asi s křídly narodil..Já se pod nimi přes čtyři roky..
Kája
Neví co je závist, povchnost a váží si maličkostí. Je domácí typ, takže ho jen tak vidět nemůžete. Já mám štěstí-- se mnou totiž bydlí:-)). Náš "vztah" je opravdu zvláštní..Nebudu samozřejmě nic psát, to já nedělám..Hlídám si soukromí..Přála bych vám takové človíčka jako je on..Narovinu?? Myslím,že si ho nezasloužím..Kája si to nemyslí, takže dál jsme přátelé a rozhodně to není stereotyp..Se mnou rozhodně nuda není..že Kájo??? Já ho vážně obdivuji..Ta jeho trělivost,klid a rozhodnost je brilantní:-))
Co dodat?? Děkuji Ti Andílku za vše!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
My dva se známe taky tak nějak přes čtyři roky, ale různými okolnostmi jsme se dali dohromady teprve před zhruba 4 měsíci...
Kubík
To je člověk, kterému nemusím nic říkat..Vážně..Mluvíme spolu to ano,ale klidně bychom nemuseli.. Pozná jakouliv změnu mojí nálady. Pozná rozdíl, kdy jsem naštvaná a kdy smutná (to umí málokdo).Připadá mi jako mé biologické dvojče,protože to je až "hnus" jak ví co chci. Ví ,jak se má chovat, a co mi kdy říct..Vidím ho bohužel jen v sobotu. O to víc si cením,že mně tak vnímá a že mně má tolik rád..Prostě přítel do nepohody..Hodně pro mně znamenáš..Vím, že i já pro Tebe..Ale to my víme i beze slov:-))))
Slovo děkuji nesnášíš..takže..v sobotu pa draku:-)))):-***
Kategorie rádce a srdcový kamarád- Lidé, kteří jsou mými rádci, i pomáháj...Srdce?? Veliké!!!
Naše debaty o životě jsou jedinečné:-)) Sice občas ukápne nějaká slza, ale stojí to za to...
Pavlík
Mám ráda Pájové filozofické úvahy..Jaký je život, vztahy, lásky a tak nějak se mně to pokaždé týká..Mám k tomu co říct, teď se hodí, že jsem si už taky něco zažila. S tímhle človíčkem vše proberem trochu z jiného úhlu pohledu..prostě je to originální.
Jsem pro zase jít na oběd:-)) Jo a nemusíš mi zpět vracet cokoliv, co pro Tebe udělám!!! Dělám to, protože chci:-))
Už nejednou jsem psala, že toto kamarádství je jedno z nejextremnějších..To pořád platí...
Péťa
Přiznám se, že jsem nějak ani nečekala, že by z nás byli nějak extra kamarádi ..Jsme:-))..Je to můj nejlepší kamarád..Doslova a do písmene--Chrání mně jako oko v hlavě...S ním se cítím opravdu bezpečně, vím co v něm mám..Nepíšu to jen tak..Hodně si teď lidi kolem sebe ověřuji a všichni něčím projdou, aniž o tom ví. Tenhle andílek s čertem v tělem rozhodně prošel a ne jednou..:-))
K tomuto mému srdíčku ani nic moc psát nebudu..Ze začátku si hodně lidí myslelo,že je to můj partner..V dnešní době už to svým způsobem pravda je..Ne samozřejmě sexuální, ale jinak je to kluk s kterým budu žít..
Marťas
Dělá si srandu, že to stejně k tomu celou dobu vede, tak proč se tomu bránit..Souhlasím:-))) Dál bude mít svým způsobem svůj soukromý život a já taky..Jsem sice žárlivá,ale na kluky ne..Takže pohoda..
Bylo trošičku utrpení o Tebe bojovat,ale stálo to za to!!!
Mám Tě moc moc ráda:-))) Zbytek si řeknem osobně:-*******
Brzy pokračování....
Kissík Tamík:-*****

10 000 lidí ...

26. března 2008 v 20:08 Vzkazy ode mně pro vás
Ahoj kamarádi, neznámí i vy všichni co si se mnou píšete na I.boys..
Tohle každopádně stojí za zmínku od 2.11. můj profil navštívilo přes 10 000 lidí...Uffff :-))) Tohle opravdu potěší..
Samozřejmě stejně jako tento blog je nás všech tak mi příjde, že i můj profil je tolik navštěvovaný i kvůli lidem, co tam jsou..
Je fantastické jak tady i na I.boys ty čísla rostou závratnou rychlostí..
Nejde o čísla, které jsou svým způsobem motorem pro další práci.. Tady na blogu mně to inspiruje dát další článek. Na I.boys mně těší to, kolik suprových lidiček tam je a povídáme si o všem možném.. I tam svým způsobem probíhá soukromá mini poradna:-))). Na to, že je to gay web tak jako holka se tam seznamuji celkem snadno..Někteří si se mnou píší od začátku a už jsme se i viděli..Pak jsou lidé, kteří jsou tzv.rychlokvasky..Jen pár vět a hotovo..Prostě zůstávají jen ti,co o seznámení a poznání mé osoby opravdu stojí..
I tak je jich celkem hodně a tím pádem jsem obklopena spoustou lidmi. Popovídáme si, zajdem na kafe..Já prostě bez lidí být nemůžu.. Je pravda, že v poslední době je tlak od těch lidí na mou osobu velký a tak jsem se rozhodla udělat "čistku" kamarádů..
Jinak to prostě nejde..Musela bych se naklonovat, abych mohla být ze všemi kteří stojí o mou přítomnost..Ti lidé, kteří jsou teď na blogu zatím tady zůstanou. Myslím, že už počet nijak závratně neporoste..
Někteří se už teď diví, že už s nimi nejsem tolik v kontaktu..Vysvětlovat to vážně nebudu..Prostě už nechci.
Takže.??? zase příště kamarádi:-))))
Kissík Tamík

Video pro mé bezva kamarády

23. března 2008 v 22:26 Videa

Ahojík..

Další video je na světě:-))) Tak snad se vám alespoň trochu bude líbit..
Dala jsem ho na stream.cz..Reklamy není nikdy dost ::-)))).
Tak koukněte,jsou na něm jen ti nejbližší kamarádi..Kluci z Pinkstar.cz už své video mají, takže v něm nejsou..
Kissík Tamík :-***

Kalba, kalba,kalba...

23. března 2008 v 20:33 Víkend

Ahojík všichni,

Ano zase jsme byli kalit..Nejsem domácí typ, takže víkendy vždy dopadnou nějakou akcí. V pátek jsem byla s Petrem v Akváriu a nechtěli jsme nikam jít..Jen posedět a pokecat..Samozřejmě to dopadlo jako vždy tak, že jsme šli do Valentina..Opět tam bylo narváno a navíc divní nepříjemní lidé..Potkala jsem tam pár kamarádů a to bylo to jediné, co mi udělalo radost.. Šli jsme domů s tím, že si to v sobotu vynahradíme..Petr a Niki u mně zůstali a v podstatě jsme šli spát v jedenáct hodin ráno:-))))
Sobota...klasický příchod do Akvária okolo jedenácté hodiny, kde přišel Márty a Marťas..Seděli jsme spolu s Pájou, který měl volno. Okolo druhé jsme se přesunuli do Valentina, kde naštěstí až tolik lidí nebylo..Konečně jsem se bavila..Skvěle se mi pařilo s Petrem, Adamem a Robinem..Můžu říct, že ten večer každopádně splnil moje očekávání.Bylo to hodně povedený večer..
Tak zase příště:-)))
Kissík Tamík :-***

bar Akvárium

21. března 2008 v 14:53
Ahojík andílci:-)))
Baví mně dělat videa..Jsem trochu nervák,ale tohle za to stojí..Když se mi to třeba nelíbí, tak to dělám celé znovu a to fakt se sama divím..Ono to nevypadá, ale zabere to docela hodně času,ale mi to nevadí..Stojí to za to!!! Hlavně je rozdíl něco o lidech napsat vs něco takového vytvořit jak je vidím já.
Podobné video mají sice kluci z Akvária na svých stránkách www.barakvarium.blog.cz, ale já jsem jim chtěla udělat moje vlastní.
Důvodem jsou oni sami..Patří mezi nejdůležitější lidi z mého okolí:-)))
Dřív jsem tolik ani do barů nechodila, nebavilo mně to tam..
Pája vytvořil bar, kde se opravdu cítím jako doma..Nejen tou atmosférou, ale taky jeho přátelským přístupem..Prostě mi tam je opravdu dobře,,opravdu mi tam nic nechybí..Vždy spolu skvěle pokecáme o životě a myslím, že máme společné názory na věci i lidi..Je to člověk s velkým charizmem a velkým srdcem..
Ady je bezva kamarád. Má smysl pro humor a ví jak mně rozveselit.
Oba jsou skvělí a mám je moc moc moc ráda..Skvěle se s nimi kalí a o zábavu mám vždy postaráno...
Tak kluci ...Ať vám bar přináší jen radost a lidem se u vás líbí:-))
Hodně štěstí a úspěchů v osobním i pracovním životě!!!


Váš Tamík

Kiss:-*****

2 minuty a je řečeno vše

20. března 2008 v 11:46 Videa
Ahojík kamarádi i neznámí,
Před dvěma dny jsem zde dala video, které natočil Ady. Chtěla jsem, ať to není jen blog plný článků. Rozhodla jsem se, že pro zpestření občas dám nějaké to video..Buď to bude něco, co jsem někde zahlídla a líbilo se mi to, nebo moje.
Pilotní video mnou udělané je vytvořené z fotek je určeno klukům z webovek Pinkstar.cz. Tedy hlavně Lukymu..Nebudu to dále komentovat..Sice trvá pouhé dvě minutky, ale myslím že mluví za vše :-).
Snas se vám to alespoň trochu líbílo:-))) A když ne video, tak alespoň výběr hudby:-))
Příští video věnuji...............
....Už vím komu a myslím kdo pozorně sleduje můj blog, tak to taky ví..Když pořád netušíte, tak uvidíte.. Nenechám vás čekat dlouho:-))) Každopádně video nebudu sestavovat všem z tohoto blogu..To ne!!..Po desátém videu, by to už asi nebylo to pravé ořechové:-)))
Shrnutí::
Sledujte stránky www.Pinkstar.cz , rozhodně se nebudete nudit a pastva pro oči je zaručena:-)))
Lukášův blog je na stream.cz je jedinečný a dovíte se vše o něm a jeho životě,který nudný rozhodně není:-))
Seriál Vinohradská je jeden z nejsledovanějších seriálu na stream.cz. Jsou v něm příběhy z reálného života.
Vzkaz pro kluky? Držte se!! Ať se vám vše daří a klape jako doposud!! Jste prostě skvělí!!!
Luky...Ty jsi hlava i srdce Pinkstar teamu, tak ať Tě to štěstí které máš neopustí!! Jen ty správné lidi a spoustu skvělých nápadů!!!
Mám vás všechny moc ráda!!
Luky držím pěsti!!! :-****
Vaše Tami :-***

S jarem přichází období pařeb

19. března 2008 v 19:48
Přijďte se pobavit, dát si nějaký dobrý drink a zažít skvělou aktmosféru, která je v baru Akvárium jedinečná...
  • Akční ceny na vybrané drinky...
  • Dva DJ, kteří hrají zcela své mixy...
  • Bezchybná a příjemná obsluha samozřejmostí...
  • A bude se fotit:-)) taková mini Photos party
Kissík Tamík

Goofyczek.blog.cz

19. března 2008 v 18:07 Vzkazy ode mně pro vás
Goofík
tomuto mladému sympatickému muži se dneska chci chvíli věnovat. Důvodem je i jeho blog.
Má jeden z nejemotivnějších blogů, které jsem měla možnost vidět.. Ne, není citlivka!! Umí vyjádřit to, co cítí, jak mu v danou chvíli je..Klobouk dolů, protože to v dnešní době umí málokdo.
Blog je nejen plný emocí, ale taky bezva fotek a zajímavých článků, které rozhodně stojí za přečtení!!! Blog nedávno prošel změnu vzhledu a ta nová mu fakt sekne..
Jinak co se týče Goofíka, tak to samozřejmě je můj hodně dobrý kamarád a medvídek, kterého nejde neobejmout:-))) Je to kamarád do nepohody a je příjemné být v jeho společnosti..Prostě bezva kluk..
Více se o něm dočtete na jeho blogu www.goofyczek.blog.cz.
Jo a taky mu tak klidně nechte vzkazík:-))))
Kissík Tamík

PINK SHOW -- článek

19. března 2008 v 8:03 HOTSTAR.cz

NÁZOR: Gay komunita..Praha vs Ostrava

tak se jmenuje článek, který jsem napsala a vy si ho můžete přečíst:-))
www.Pinkstar.cz v rubrice P!NK Show..
Nemohla to být slohová práce, proto je tam shrnuto jen to nejhlavnější. Určitě se k tomuto tématu vrátím i tady v blogu a podrobněji ho rozeberu. Těch témat je tam načato více a nejsou probrány, tak jak bych chtěla. Všeobecně cokoliv srovnávat je celkem náročné..
Je čistě můj názor, který nikomu nevnucuji..Vy můžete na článek reagovat buď tady v komentářích nebo pod článkem na Pinsktar webu..
Snad se vám bude článek líbit:-)))
Kissík Tamík

Sobota byla a pařba taky...

17. března 2008 v 14:08 HOTSTAR.cz
Ahojík sluníčka,
tentokrát jsme byla s kamarády pařit jen v sobotu, ale myslím že to stačilo:-)))..V pátek přijel Niki a jel ke kamarádovi..V sobotu jsme se viděli ve Valentinu..Tím, že jsem nebyla nikde v pátek ,tak jsem byla jak utžená ze řetězu..Taky to podle toho tak vypadalo..Měla jsem přemýšlivou náladu a s každým jsem si chtěla jen popovídat..V 23 hodin jsem měla sraz s Peťou a pokecala jsem s Pájou a Robinem. Ve dvě přišel Kubík a ve tři jsem s ním odcházela do Valentina,kde už byla zábava v plném proudu. Byla jsem chvíli s Davídkem a Pája z Pinkstaru a přišla i Alenka s Petrou. S Pájou jsem si zatančila a pokecala s dalšími kamarády..
Už byly lepší večery a lepší kalby...No vynahradím si to příští víkend..Hlavně že jsem viděla kámoše..Takže v podstatě pohodička:-)) Nic moc se nedělo takže žádné zážitky z wikendu moc nemám..Nemusí to vždycky tak být, takže mi to nevadí..
Kissík Tamik...

Jaká podle vás jsem?...část první

14. března 2008 v 16:31 Vzkazy od vás pro mně
Ahojík andílci
Já jsem se rozhodla, že udělám rubriku,kde mi budete psát vaše názory na mně i na můj blog. Ano jsou tady možnosti jako je zpráva autorovi a taky komentáře k článkům..Já chci, aby to tady bylo veřejné. Tento blog je jiný ve všem tak i toto bude jiné.
Na začátek použiju vaše výroky k mé osobě z guestbooku, které mám na profilu I.boys.cz. Moje reakce na to, co kdo napsal jsou samozřejmostí..
tequila:: Ona je fakt super -- viděl mně jen jednou, tak nevím jak tohle může napsat, když mně vůbec nezná..byla jsem jen příjemná a milá..to ale přece neznamená, že jsem super-nebo jo?? Asi jo:-)))
Michal z Brna:: super kočena --ten samý případ. Viděl mně jednou..já se prostě snažím být v pohodě to je vše..:-))
a.n.g.e.l.:: Jsem mooooooooooc rad ze jsem te mohl poznat:) a jsi tami uzasnaa. Dejme tomu tuhle Tomášovu reakci beru,párkrát jsme se viděli i fotili...-))
Marty123 :: Jednoduše: Mám Tě rád a vždy při Tobě zůstanu!
Vždy máš po ruce deštník, když začne pršet, jen už je tam občas těsno. Doufám, že se Ti to vždy jen v dobrém vrátí! Ode mě určitě! - tohle hřeje u srdce--Martínka znám přes sedm let a mám ho moc ráda..
sakal2003:: Laaaasko..dekuju ze jses tu se mnou..:o* --njn a co z toho--tohle bylo za dobrotu na žebrotu..Bohužel v jeho případě bych to udělala znovu...Honza mi docela chybí..
643E:: moc hodná holka...zaslouží si víc než jen přátelství...... přátelství je krásné ale jednou i přátelé budou mít svůj soukromý život a nám z dráhy života odjedou na jinou kolej.(Partner = láska a rodina) ..tohle je samozřejmě pravda, ale já jsem jiná--vím co chci a co ne..Jsem ráda,že Páju mám protože se mi s ním bezvadně kecá a mám ho ráda..
mirec97 ::broucku broucku broucku, ja dakujem tebe za to ze si ma vitahla von, dakujem ze perfektny, vecer, a za to ze ta mam , si velmi dobry clovek so srdieckom ktore rozdavas, neboj sa mi sa este uvidime dakujeeeeeeeeeeeeeeem --přijel na silvestra a je opravdu fajn kluk..I já ti děkuji:-)
sakal2003::-druhý vzkaz--Dekuju ti....:o* A za co? Za tvuj usmev na rtech , co vzdycky rozbusi mi srdce a da mi silu jit dal, za tvoje obejmuti co uklidni muj splin, za tvoji pomoc kdyz je mi nejhur, za ty kraviny co se mnou delas, ale nejvic ti dekuju za to, ze jsi... A nezapomen , ze ja jsem tu pro tebe...;o* Laaaaaaaaaaaaaaaskoooooooooo!!!:-D --už tomu tak není, ale není všem dnům konec,,že čiči??..:-(
amigos:: Každý človek ma sve + i - ... ale ty ses prokazala jako doopravdický kamarad!!! nenechala jsi me ve "štychu"... Vážím si toho. Mam Te rad. --hmm..proste přijel ze Slovenska a kámoš se na něj vykašlal a on neměl kde spát , tak byl u mně..nic víc nic méně--Davide.. mi tohle příjde normální--když můžu-pomůžu..:-)
perth::Mam te rad - jsi opravdu clovek ktery zna a umi pomoct ..neviděli jsme se,ale brzy to napravíme,i já chci poznat tak skvělého kluka jako bezpochyby Pepa je:-))
Goofy:: Bohuzel mezi nami stal jeden clovek, ktery te delal tou spatnou, ale i tak jsem se na tebe vzdycky smal. Ted uz vim, ze to nebyla pravda. Kazdy mame svoje mouchy. Jsi clovek, ktery dokaze pomoci a vi co je to zivot. Hodne stesti zlato.. Treba se na nas to dobro jednou obrati... ..jsem ráda,že je mým kamarádem--vůbec to nebylo jednoduché,ale nakonec se nám to podařilo..děkuji Goofíku:-)):-**
Simík:: Tami je výborná osobnost, která to má v hlavě naprosto srovnané, ví co od života chce. Ale ten, kdo jí zná, to jistě ví. Dřív jsme se fakt nemuseli, ale to už jsme si vyříkali a teď se máme rádi - tedy doufám. Mám tě moc rád, jsi zlatíčko --Simíka si hodně vážím za to, jaký je..dal šanci dokázat, že jsem jiná..:-):-**Je to můj pan Úžasňák..
arat:: tuhle kočku mam moc rada za jeji upřímnost,obrovskou lidskost....a za to že je..je to človíček hodně emotivni jako ja..proto jsme si tak blízke..tarunka ..no coment..jen jsem milá..ne citlivá..
marthan19::druhá půlka mé duše za celý zbytek života nepoznám nikoho jako je ona.mám tě rád sestřičko..tenhle človíček hodně v určitou dobu patřil a svým způsobem ke mně patří pořád--zažili jsme toho hodně a na to se nezapomíná..:-))
boy::Kamarádka, se kterou se nejhustěji kalí a je s ní nej nej nej zábava. Jsem rád že jsem tě poznal. Mám tě rád zlatíčko moje. Adysek je jeden z nejbezvadnějších kamarádů , které teď mám--na něj nedám dopustit..ano kalby jsou husté a tenhle človíček patří do mého zbytku srdce:-***
Luckyluck:: Správná kamarádka ..třešnička na dortu hned na začátku--byl prvním človíčkem, který mi do booku napsal..pro něj jsem byla ,jsem a budou kamarádkou..on za to stojí:-))Mám Tě moc ráda Luky a díky za vše:-)))
Tak a teď vy......
Napište co si o mně myslíte..
Jaká jsem???
Co se vám na mně líbí?
Co se vám na mně nelíbí??
Co na mně máte rádi??
Co na mně nemáte rádi??
Jaký mám charakter??
To je jen základ otázek..
Pište jsem zvědavá na váš názor...
Můžete napsat zde nebo na email t.stars@seznam.cz a já to zveřejním..
Kissík Tamík :-))))

Vyhlašuji soutěž Mr. Tamiworldu 2008

13. března 2008 v 12:14 Vzkazy ode mně pro vás
Ahojík kamarádi, známí i nahodilí návštěvníci tohoto blogu
Napadlo mně, že udělám soutěž o nejhezčího kluka 2008 z mého blogu. Dám vám na to celý měsíc, abyste mi napsali, kdo se vám nejvíc líbí..
První kategorie bude Mr. Tamiworld 2008 - tu vyhraje kluk s nejvíce hlasy.
Druhá kategorie bude Sympaťák Tamiworldu 2008.
Koukněte proto na fotky a zvolte si svého Pana božského a Pana sympatického.
Soutěž se týká poze kluků, kteří jsou v blogu do dnešního dne!!! Tak hlasujte!!! Jsem zvědavá kdo se vám nejvíc lidí a kluky to určitě taky zajímá!!!!
S vítězy obou kategorií pak udělám rozhovory.
Své návrhy napište zde do komentářů nebo mi na email: t.star@seznam.cz
Kissík Tamík

Jste mým nej dárkem k narozkám

12. března 2008 v 18:55 Vzkazy ode mně pro vás
Hmmmmmmm..
Nevím jestli existuje jěště lepší dárek než radost a štěstí..Pro mně ne..Tohle je k nezaplacení!! Mít tolik přátel a vědět, že vás lidí mají rádi..Moc si toho vážím!!!!!
Děkuji vám všem co navštěvujete můj blog a čísla v počítadlech rostou závratnou rychlostí. Blog bude slavit v pátek měsíc svého založení. Není důležité, že já zítra 13.3. mám narozky ale rozhodně lepší dárek jsem od vás dostat nemohla!!!
Přátelům chci tímhle poděkovat za neuvěřitelnou oporu..Taky za podporu všeho co dělám a věřte že vás mám opravdu moc ráda..Jste pro mně vším a vím, že i vy jste rádi že mně máte.. Přátelé jsou andělé bez křídel?? Mi příjde, že určitě andílci jste protože lidé nejsou jako vy..Vy jste prostě dokonalí a moje sluníčka..
Známým i neznámým děkuji za to, že navštěvují tento blog a informují dál o existenci tohoto blogu..Moc mi pomáháte!!
Včera se do půlnoci koukalo téměř 50 lidí..ufff.. A dnes není ani sedm a opět se číslo blíží k padesátce.. K tomu fakt není co dodat..Jen tak dál:-))))
Jste prostě skvělí!!!!!!!!!!!!
Dělat něco, co má smysl a navíc o to má zájem tolik lidí je fakt skvělej pocit!!!
Děkujiiiiii!!!!!
Loučí se s vámi zítřejší oslavenec...
Kissík