Vzkazy

29. února 2008 v 12:10 |  Vzkazy ode mně pro vás
Simíku,
ty nemusíš ani skoro nic psát..Ty jsi prostě pan Užásňak!!! Děkuji, že ses mně zastal na Pinkstar..Nevzdám to!!! Mám velkou oporu všech lidí kolem sebe!! Já si už z těchto věcí a narážek nic nedělám..Jsem imunní vůči hlupákům a lidem kteří jen závidí..
Tvoje prdelinka Užasňáková:-))
Pepíno,
tvůj dotaz zda na mém blogu byl zcela zbytečný..Sice jsme se ještě neviděli, ale takto zvláštní kamarádství hřeje na srdci..Bezvadně se s tebou píše a moc si už přeji se s tebou setkat..
Tvoje tamiška
Pájo,
ten tvůj vzkaz je psán jako vždy od srdce a já konečně vím jak to mezi námi je..Psal jsi, že se nemám tolik rozdávat..Tohle co vidíš jěště nic není!! Je to jen půlka toho co umím dát..Už jsem poučená a nechci aby mi pořád někdo lámal i tak zlomené srdce..Už jsem se obrnila a jsem opatrnější..Vím jak lidé dokáží ublížit a hlavně ve chvíli když to nejméně čekáš..Zažila jsem to už tolikrát, že už jsem vůči bolesti imunní..Jediné co mi zůstalo je cítit z druhými a když je někdo smutnej tak mně to bolí taky, ale už si to tolik osobně neberu--mám dobrou školu života!!!! Teď se ukazuje že to zlé bylo dobré na to, abych byla silnější!!
Tvůj Tamík
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama