Tiborek

22. února 2008 v 18:48
Můj brouček
Tohoto kamaráda znám z vidění už asi rok..Mám pamět na obličeje a chtěla jsem ho poznat více osobně..Jeden večer jsem ho tedy oslovila a hned jsme si rozuměli, měli si co řict..Vícekrát mi pomohl v situacích, kdy mi bylo hodně smutno..Moc Ti ,Tibíku, za to děkuji!.. To jak mně máš rád je hodně zvlaštní a vždy tě ráda vidím--s tebou mám někdy potřebný klid..
Je to citlivý, hodný, klidný kluk...Potřebuje ke svému životu hodně lásky a pak je štastný. O svou radost se dokáže rozdělit i s ostatními..Není sobecký a je hodně dobrým posluchačem..Dá se mu věřit i když se nevídáme často, tak to na našem kamarádstvím vůbec nepůsobí negativně..
Je příjemné být ve tvé společnosti ,Tibi, i když máš občas pocit, že se ti už tolik nevěnuji jako dřív, tak mi věř že mezi mé kamarády rozhodně patříš!!!!!!
Kvantita kamarádů, které teď mám nezaručuje kvalitu--Neboj se, ono se to vystříbří.. V podstatě se to mění z týdne na týden...Věř, že se mnou zůstanou jen silní jedinci..Nedávno jsem nad tímhle přemýšlela a mezi mé V.I.P. kluky, už nikoho brát nebudu..Nebudu ten počet zvyšovat..Když někdo odpadne (zradí,odejde atd.), pak zase můžu uvažovat kdo si zaslouží být V.I.P. Proč tohle píšu zrovna do Tvého článku??? Protože mně pochopíš co tímhle chci říct:-)) Ostatní ví, co pro mě znamenají..
Mám Tě ráda broučínku a jsi pod mými ochrannými křídly:-)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama