Pája

21. února 2008 v 18:22
Můj rádce a velkosrdcovej kamarád
Seznámil mě s ním Ady asi před 4 měsíci..Od záčátku jsou naše sobotní kalby divoké a táhnou se až do rána..To, ale samozřejmě není důvodem proč patří mezi mé kamarády..Tohoto človíčka si nesmírně vážím a obdivuji jeho práci..Mám ráda inteligentní lidi, kteří ví co chtějí a to Pája rozhodně je a už něco v životě dokázal..Vše dělá srdcem a je to vidět i cítit.:-*
Je hodně cílevědomý, hodný a je mým rádcem v osobním životě..Společenský a přátelský..Drží si lidi od těla a má na to své důvody, které já respektuji..Přesto si myslím, že svým způsobem ke mně sympatie nějaké má..nebo ne Pájo?? :-))Trpělivost patří mezi mé nejsilnější stránky, takže mi nevadí počkat si na trošku tvé důvěry. Abych i já patřila mezi tvé přátelé..Ty za to stojíš!!!:-)) Zatím mě bereš jen jako známou,ale já tebe za přítele..Neboj nikam nespěchám..
Těší mě, že ho znám..V hodně věcech si rozumíme .Tím, že jsme věkově na tom stejně, máme podobné životní zkušenosti. Musím uznat, že hodně vnímá to, co se kolem mě děje a často mi promlouvá do duše..Je to vždy upřímné a občas i trochu bolestivé. V hodně věcech máš, Pájo, pravdu!.Je to jeden z mála lidí, kteří vnímají to, jak se cítím a chce abych byla štastná...K tomu není co dodat..Nebo ano?? Ano!!! Děkuji!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pája Pája | E-mail | Web | 28. února 2008 v 18:51 | Reagovat

Ahoj Tami... budu stručný (TEDA SNAD) :-)).web je úžasný a to ne pro grafickém zpracování ale obsahem.je vidět že jsi své stránky doslova vymazlila a to je krásné.cit = od srdce :-)

Znám tě 4 měsíce..jeje počty nám ještě jdou co ? :-))) to je známka toho že můžeme kalit dál :-)))) ale teď vážně.

Potěšilo mě ne to... do jaké rubriky patřím ale to co jsi o mě napsala.... vystihla jsi mě na 99% ? :-)

Tami když bych k tobě neměl sympatie asi bych ti nevěnoval někdy kus svého času.Moc rád Tě vidím a moc rád si s tebou popovídám.Vážím si tvé upřímnosti tak jako ty mé. Je to tím že se k sobě vždy chováme slušně a s veškerou lidskou cností.To je základní kámen k vytvoření přátelstvý a věř že je to cesta delší než náhodná setkání kdy se pro někoho zapálíme... a po chvilce zhasneme jelikož zjistíme,že si s naší osbou jen někdo pohrál, když mu bylo v životě ouvej.To je můj důvod proč si držím lidi od těla.

Jako známou jsem tě na začátku našeho seznámení bral.... ale to bylo.Jsi super holka a dobrá kamarádka ,  jsi člověk který by se někdy pro druhého domrtě rozdal...pls: to nedělej.Jak psal Márty na iboys...(komentář) Mám Tě rád a vždy při Tobě zůstanu!

Vždy máš po ruce deštník, když začne pršet, jen už je tam občas těsno. Doufám, že se Ti to vždy jen v dobrém vrátí! Ode mě určitě!... Tak to začínám cítit i Já k Tobě.pusu Pavel

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama