Můj blog je váš blog

28. února 2008 v 3:12 |  Vzkazy ode mně pro vás
Vzkaz pro všechny, pro mé přátelé i pro ty kdo si se mnou píšou na i.boys !!!!
Děkuji vám za neuvěřitelnou podporu!!!!!!! Pro některé z vás je ale slovo děkuji málo, proto jsem našla způsob jak ještě více prohloubit i tak skvělá přátelství!!!!!!!
Inspirovalo mně hlavně to, kolik lidí mi za dobu 3 měsíců na mém profilu PinkTami navštvívilo--8.100 človíčků:-))) uff..mazec!!!!!!!!! Jste prostě skvělí!!! Jasně že hodně lidí navštěvuje můj profil kvůli lidem které tam mám. Buď je znají nebo se jim někdo z nich líbí..To je ale pochopitelné, když mám profil na gay webu :-)))))) Přesto že jsem holka tak si myslím, že si mně tam hodně lidí oblíbilo, hýčkají si mně a žádají mně o radu a svěřují se mi ze svými problémy...Vzkazy v mém guestbooku mluví za vše:-)) Já jsem mezi homosexuály 8 let, takže jsem na I.boys jsem jako ryba ve vodě. Přesto přiznávám, že takovou návštěvnost jsem nečekala:-))) Moc vám všem děkuji za vzkazy do guestbooku--jsou to nejhezčí slova která mně drží nad vodou a hřejí u toho zbytku srdce..Ano i vaše Tami je jen člověk a má splíny..Nebojte těma vás tady rozhodně zatěžovat nebudu..Je to blog plný mých emocí takže i ze vzkazů pro vás poznáte jak mi je:-))
V této rubrice vždy budu někoho z vás oslovovat, psát své pocity a vzkazy:-))
Reakce na vaše komentáře v článcích najdete taky tady!!!..ju?? jen když napíše někdo kdo tady na blogu není tak tomu odpovím přímo u komentáře..Vulgární slova si nechcte do hospody:-)) Pokud budete kohokoliv zde urážet, nebo jakkoliv napadat jeho osobu tak předem upozorňuji,že váš vzkaz smažu..Kritika lze napsat i slušnými slovy:-))
Pokud vás napadá něco, co byste zde chtěli tak mi to napište na email:: t.stars@seznam.cz
Proč jsem neudělala jen blog o sobě?? Jsem jiná...Kdo mně zná tak ví, o čem mluvím..Mojí kamarádi jsou pro mně vším..Vždy to tak bylo a zůstane to tak i nadále:-))
Zdá se vám, že je tady na blogu těch lidí moc?? To je jen zrnko lidí, které znám:-)) Tady patří jen lidi, kteří pro mně hodně znamenají a patří ke mně a mají mně opravdu rádi..
Pojmy, které tady na blogu používám vám chci vysvětlit. Neříkám, že je nechápete, ale chci abyste věděli co znamenají pro mně:-))))
Začnu od konce...
Rubrika ..Známí:----- známých mám hodně. Tam jsou ale jen lidé, které vždy ráda vidím..což se o všech ostatních známých říct nedá:-)))))))) ufff...ach ta moje upřímnost.:-)) Do této rubriky určitě budou fotky přibývat..Jsou to fajn lidí s kterými pokecám a jen občas zajdem na kafe, ale setkání s těmito lidmi je hodně vyjímečné..
Rubrika ..Ostatní kamarádi--- do této rubriky patří lidé se kterými se znám už déle a mám je ráda..Vídáme se častěji a jsou mému srdci blízcí..Vážím si jich..Kamarádů není nikdy dost takže i tato rubrika není uzavřená ..Nové lidi si sice držím od těla více než dříve, ale když cítím že je někomu se mnou dobře a že mě má rád, tak nechci aby doplácel na to že mi jiný člověk ublížil..Mou důvěru je těžké si získat!!! Hodně lidí si myslí, že věřím každému a že jsem na každého hodná..Nevěřte tomu!!!!!!! Dávám jen jednu šanci a neodpouštím!! Chcete patřit mzi mé kamarády?? Tak pozor!! Neptejte se na mně jiných lidí. Zajímá vás něco?? Zeptejte se přímo mně..Já nesnáším když někdo lže, takže je sice možné že neodpovím ale lhát určitě nebudu!!!!!! Proč tohle píšu?? Tohle je totiž nejčastější důvod, proč se z mých kamarádů stávají bývalí kamarádi..Omluva je pak zbytečná!! Už mně zpět nedostanete..Chci mít klid a mít kolem sebe jen ty správné lidi..Nikdo není dokonalý, ale už těch ran bylo vic než dost!!!! Své kamarády mám opravdu ráda a nechci už o ně přicházet--Chápete?? Vím, že ano..:-)
Rubrika.. V.I.P. ---prosím tyhle slova si vy ostatní neberte osobně!! mám vás opravdu ráda všechny a jste moje zlatíčka. Mám k vám jiný vztah než k těmto lidem, to ale neznamená ,že nejste pod mými ochrannými křídly!!! Kluci, kteří zde jsou tak ti jsou pod mojí maximální ochranou a byla bych nerada aby jim kdokoliv ublížoval..Je téměř doslova miluju..Jsou to lidé kteří jsou v mém srdci hodně hluboko a navzájem si pomáháme. Hodně jsem si z těmi lidmi zažila--jsme spolu v dobrém i zlém..Dostat se ke mně tak blízko jako jsou oni není tak jednoduché jak to vypadá..Do této rubriky budou fotky přibývat minimálně..Spíše se bude stávat, že buď budou ubývat, anebo se budou přesouvat do rubriky ostatní kamarádi..Hranice mezi těmi rubrikami je tenká jen z jedné strany--stačí málo a bude z V.I.P. ostatní kamarád..Naopak to je dlouhá cesta a hlavně si mně více kluci hlídají a hýčkají, aby to takhle pořád bylo protože ví co mají..
Ostatní kamarádi mají pocit, že se jim tolik nevěnuju a občasná žárlivost není ničím vyjímečným..Kluci!! Mně by stačilo abyste je více respektovali a bude i pro mně všechno jednodušší.. Oni vás ostatní taky neřeší!! Já po vás nechci abyste toho či onoho měli taky rádi, ale jsou to mojí kamarádi. Berte prosím na vědomí že i oni chtějí se mnou být!!! Nejsem malá holka a opravdu nebudu řešit to s kým se smím bavit!!!! Je to jen má věc!!! Jsem upřímná..Teď vám to napíšu narovinu!!
Tohle se týká hlavně vašeho přístupu ke klukům z Pinkstar..Přeji si jen jednu věc--váš respekt!!! Jsou to mojí kamarádi. Nejsem zvědavá na poznámky kohokoliv z vás.."ježiši pinkstar"..,,nebo "hele kdo tu je".. Divte se nebo ne, tak mně ty pomluvy které kolem nich jsou nezajímají..Víte proč?? Udělali mi něco?? ne!.. Je mi něco do jejich vztahů?? ne!..Řeším zda má Luky to či ono??ne! ..Netýká se mně to!!!!!!!!! Je to jen jejich věc co dělají a jak se chovají!!! Je je více vidět?? No je , protože to chtějí!!! Nedivte se pořád, že je nejvíc chráním já k nim patřím stejně jako oni ke mně..Je to napsáno dost jasně?? Nechtěla jsem ani být takhle hustá..Už se nedalo unést to, jak je pořád všichni řešíte a vaše poznámky --"ježiši ty patříš k Pinkstar".."ježiši" ty se bavíš s Lukym (jeho jméno zaznělo málokdy,spíš ho nahrazovala nějaká hloupá poznámka) mně už přestaly bavit..Opravdu bych byla ráda, abyste si tyhle dětinské móresy nechali pro sebe!!! Jste moji kamarádi a tak se podle toho chovejte..Tak naposled...ano patřím k Pinkstar teamu a Luky je můj nejlepší kamarád, můj poklad, moje srdíčko a mám ráda jeho kamarády!!!!!! a tečka....
Pokud chcete k tomuto tématu něco říct osobně z očí do očí tak moje číslo máte..Kdo nemá tak ať si o něj napíše..Nemám problém s tím, se s kýmkoliv sejít a vyslechnout si váš osobní názor!!
No nějak jsem se rozepsala.......
Broučci, zlatíčka, přátelé, andílci ........mám vás opravdu ráda!!!!!!!!!
pusu všem:-** a nezlobte!! :-)))) Váš strážný andílek....
Tamík
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdeněk Zdeněk | 28. února 2008 v 3:38 | Reagovat

ahojky--chtěl bych být chvilkama Tvůj strážný anděl--zasloužila by sis to

2 ...tamča reaguje ...tamča reaguje | 28. února 2008 v 6:01 | Reagovat

Děkuji:-))andílek se vždycky hodí:-)) každopádně málokdo dostává to co si zaslouží.. Dokud budu mít kolem sebe přátelé tak budu mít své štěstí:-)

3 cananbis cananbis | E-mail | 28. února 2008 v 6:24 | Reagovat

Famózní slečna se kterou se dobře povídá.Takových je nás bohužel málo ...

4 vasek vasek | 28. února 2008 v 10:40 | Reagovat

Hezkej blog :-)) a jsi taky super...zaslouis si vsechno nej na svete

5 vasek vasek | 28. února 2008 v 10:40 | Reagovat

Hezkej blog :-)) a jsi taky super...zaslouis si vsechno nej na svete

6 Julie Julie | 28. února 2008 v 15:14 | Reagovat

Ahojky Romeo,

právě jsem si přečetl Tvou novou zprávu. Je úžasná! Je psána od srdce - přesně tak jak Tě znám a mám Tě rád. Napsala jsi všechno co jsi potřebovala. Upozornila jsi, co se Ti nelíbí a přesto zůstala slušná. Takhle si představuji blog. Jsi moc šikovná, že jsi si našla čas a krásně to zpracovala. Patří Ti má gratulace a přání, ať to psaní vydrží co nejdéle. Nenech se odradit nikým a ničím.

Tvá Julie

PS: Pěkná fotka pod článkem... Jako by někdo rozthnul pytel... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama