Lukyno

16. února 2008 v 21:23
Můj největší poklad .... Luky je Luky ..:-) :-*
Lukyho znám z vidění už 5 let.. Před rokem byla oblíbená akce Pinkstar party v klubu Celnice a on tam byl i ze svými kamarády. Chtěla jsem ho poznat osobně, jaký je a udělat si na něj svůj názor. Tím, že je v Praze známý, tak ho lidé více sledují a je trnem v oku závistivých a povrchních lidí. První společné fotky byli velkým zlomem a vypadalo to, že budeme kamarádi..Rozumněli jsme si. Choval se ke mně přátelsky a mile..:-))Viz fotky pod článkem:-))). Bohužel skutečnost a okolnosti byli jiné. Trvalo rok než jsme se mohli být kamarády..Není to jeho vina. Podrobnosti psát nebudu..Luky ví proč to nešlo...
Minulý rok v září jsme se potkali ve Valentínu, kde byl se svým nejlepším kamarádem Davidem..Dali jsme si spolu šampanské a pokecali..Byl to fajn večer..Od té doby jsme v kontaktu a společné pařby ve Valentinu nemají chybu..Je to vždy divočina a já mám adrenalin ráda. Proto mi ten ruch kolem něj nevadí...Ať žijou rybí záda!!!:-))) Pití šampanského přímo z láhve, nechám už úplně bez komentáře--to je pak veselo :-)) Gimme gimme more....
Pro mě to je kluk, který toho už hodně dokázal a dotáhne to daleko. Vše se mu daří a to proto, že je cílevědomý a nebojí se riskovat...Má to v hlavě srovnané a komunikuje na úrovni...Je upřímný, společenský a hlavně svůj..Na nic si nehraje..Pro mně to je anděl s ďáblíkem v těle..Ano, je občas náladovej, ale to já jsem taky..
V hodně věcech mu rozumím, protože máme hodně společného,ale já nemám tolik odvahy..Zatím! :-)) Učím se rychle.. Každopádně jsem díky němu poznala hodně zajímavých lidí, kteří se stali mými dobrými kamarády nebo fajn známými..
Každá mince má dvě strany..Hodně lidí jsem získala, ale taky mne teď dost lidí rádo nemá. jako důvod uvádí, že se bavím s Lukym - dost chabý argument.. Různé nadávky, pomluvy a urážky nejsou ničím vyjímečným--no akorát mě tyhle věci příjdou směšné a ubohé..Každopádně s Lukym jsem poznala, jak moc dokáží být lidé zlí, závistiví, povrchní..Přiznám se, že tolik zášti kolik někteří lidé mají, jsem ješte nikdy v životě neviděla..Drzost některých závistivých kluků pro mě byla ze začátku dost překvapující.. Je pravda, že si Luky někdy dělá srandu, že mu dělám bodyguarda, tím jak ho hlídám, ale někdy to ani jinak nejde..Nevím, jestli jste někdy přemýšleli nad tím, jak se chováte..Říct svůj názor samozřejmě můžete, ale jde to i diplomatickou cestou..Neslušné výrazy používají děti ve školkách a školách--Jste děti?? Myslím že ne!..Tak se nad sebou zamyslete a nejdřív si zameťte před svým prahem:-)))
Luky co pro mně znamenáš víš a jak Tě mám ráda taky..Jsi moje mega srdíčko a jsi pod mými ochrannými křídly:-):-*
Hodně štěstí a hodně přátel!!
:-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama