Kájulka

22. února 2008 v 18:49
Moje srdíčko - je to ten nej kamarád na světě!!!!
Je to můj nejlepší kamarád, kterého znám 4 roky.. Ze záčátku jsme tak nějak o sobě věděli, ale chtělo to čas ,aby jsme se stali tím, čím jsme teď.
Je to nejinteligentnější človíček z mého okolí. Je to moje zlatíčko, které mi hodně rozumí a můžu se mu se vším svěřit..Mu opravdu věřím, jelikož mi dokázal, že se mu věřit dá..Moc toho pro mně udělal! Pro něj je slovo děkuji málo..
Vážím si ho jako člověka a mám ráda jeho smysl pro humor..Je neuvěřitelně dobrým posluchačem a rádcem. Nikdy mi neporadil špatně a zná mně ze všech lidi nejlépe..Duševně jsme si hodně blízcí a srdcově ještě blíž..
Když mi bylo nejhůř, tak vždy byl u mně. Věděl co mi pomůže .Pomáhá mi celé 4 roky..Nikdy mně nenechal ve štychu a přitom jsem ho tolikrát ranila..Má jedinečný charakter a cítím se s ním v bezpečí..
V současné době s ním 6 měsíců bydlím. Domácí atmosféru, kterou mi v bytě vytvořil je opravdu hodně osobitá, příjemná a klidná..Přiznám se ,že si to ani nezasloužím. Hodně jsem se změnila a už si toho tolik nevážím..
Kájo, já tě mám pořád stejně ráda, jen si potřebuju vše v hlavě i v srdci uspořádat...Víš, jaká jsem :-)..Opravdu tě obdivuji ,že mi pořád chceš být tak moc na blízku. Přitom cítíš, že mně ztrácíš..Realita je taková, že já už vím co chci a půjdu si teď za tím...
Ať to co se teď kolem mně děje dopadne jakkoliv, tak si tohle pamatuj. Tohle se nezmění!!.Ty jsi můj nejlepší kamarád a já tvá nej kamarádka ..Ty jsi ten, kdo mně má rád a já ta, která má ráda tebe..Ty se mnou zůstaneš a já s tebou..Tebe ztratit nikdy nechci a ty mně taky neztratíš, protože mně máš v srdci stejne jako já tebe!!!!!.
Děkuji Ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jen tvůj Romeo:-) :-************
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Scissors Scissors | Web | 22. února 2008 v 18:49 | Reagovat

máš zvířátko? přihlaš se do SONM! :)

2 ...tami reaguje ...tami reaguje | 27. února 2008 v 10:14 | Reagovat

zvířátko nemám a ani mít nebudu:-))

hezký den přeji!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama