Únor 2008

Vzkazy

29. února 2008 v 12:10 Vzkazy ode mně pro vás
Simíku,
ty nemusíš ani skoro nic psát..Ty jsi prostě pan Užásňak!!! Děkuji, že ses mně zastal na Pinkstar..Nevzdám to!!! Mám velkou oporu všech lidí kolem sebe!! Já si už z těchto věcí a narážek nic nedělám..Jsem imunní vůči hlupákům a lidem kteří jen závidí..
Tvoje prdelinka Užasňáková:-))
Pepíno,
tvůj dotaz zda na mém blogu byl zcela zbytečný..Sice jsme se ještě neviděli, ale takto zvláštní kamarádství hřeje na srdci..Bezvadně se s tebou píše a moc si už přeji se s tebou setkat..
Tvoje tamiška
Pájo,
ten tvůj vzkaz je psán jako vždy od srdce a já konečně vím jak to mezi námi je..Psal jsi, že se nemám tolik rozdávat..Tohle co vidíš jěště nic není!! Je to jen půlka toho co umím dát..Už jsem poučená a nechci aby mi pořád někdo lámal i tak zlomené srdce..Už jsem se obrnila a jsem opatrnější..Vím jak lidé dokáží ublížit a hlavně ve chvíli když to nejméně čekáš..Zažila jsem to už tolikrát, že už jsem vůči bolesti imunní..Jediné co mi zůstalo je cítit z druhými a když je někdo smutnej tak mně to bolí taky, ale už si to tolik osobně neberu--mám dobrou školu života!!!! Teď se ukazuje že to zlé bylo dobré na to, abych byla silnější!!
Tvůj Tamík

www.Pinkstar. cz ...Mám tam svou poradnu :-)

28. února 2008 v 16:31 HOTSTAR.cz
Tak a je to tady!!!!!!!!!!!
Neplačte, všechno má řešení!!!
Vztahy, lásky, nevěra, sex...
Pište!!! Odpovím všem!!! Těším se na vaše dotazy!!! Jsem tu jen pro vás!!!
Máte trápení?? Svěřte se mi!!! Mám poradnu na www.Pinkstar.cz !!
Slzy jsou sice zdravé, ale úsměv vám určitě sluší více!!! Pokud jiné řešení nemáte čekám vaše dotazy!!!!!!!
Váš strážný andílek:-)*** Tami

Můj blog je váš blog

28. února 2008 v 3:12 Vzkazy ode mně pro vás
Vzkaz pro všechny, pro mé přátelé i pro ty kdo si se mnou píšou na i.boys !!!!
Děkuji vám za neuvěřitelnou podporu!!!!!!! Pro některé z vás je ale slovo děkuji málo, proto jsem našla způsob jak ještě více prohloubit i tak skvělá přátelství!!!!!!!
Inspirovalo mně hlavně to, kolik lidí mi za dobu 3 měsíců na mém profilu PinkTami navštvívilo--8.100 človíčků:-))) uff..mazec!!!!!!!!! Jste prostě skvělí!!! Jasně že hodně lidí navštěvuje můj profil kvůli lidem které tam mám. Buď je znají nebo se jim někdo z nich líbí..To je ale pochopitelné, když mám profil na gay webu :-)))))) Přesto že jsem holka tak si myslím, že si mně tam hodně lidí oblíbilo, hýčkají si mně a žádají mně o radu a svěřují se mi ze svými problémy...Vzkazy v mém guestbooku mluví za vše:-)) Já jsem mezi homosexuály 8 let, takže jsem na I.boys jsem jako ryba ve vodě. Přesto přiznávám, že takovou návštěvnost jsem nečekala:-))) Moc vám všem děkuji za vzkazy do guestbooku--jsou to nejhezčí slova která mně drží nad vodou a hřejí u toho zbytku srdce..Ano i vaše Tami je jen člověk a má splíny..Nebojte těma vás tady rozhodně zatěžovat nebudu..Je to blog plný mých emocí takže i ze vzkazů pro vás poznáte jak mi je:-))
V této rubrice vždy budu někoho z vás oslovovat, psát své pocity a vzkazy:-))
Reakce na vaše komentáře v článcích najdete taky tady!!!..ju?? jen když napíše někdo kdo tady na blogu není tak tomu odpovím přímo u komentáře..Vulgární slova si nechcte do hospody:-)) Pokud budete kohokoliv zde urážet, nebo jakkoliv napadat jeho osobu tak předem upozorňuji,že váš vzkaz smažu..Kritika lze napsat i slušnými slovy:-))
Pokud vás napadá něco, co byste zde chtěli tak mi to napište na email:: t.stars@seznam.cz
Proč jsem neudělala jen blog o sobě?? Jsem jiná...Kdo mně zná tak ví, o čem mluvím..Mojí kamarádi jsou pro mně vším..Vždy to tak bylo a zůstane to tak i nadále:-))
Zdá se vám, že je tady na blogu těch lidí moc?? To je jen zrnko lidí, které znám:-)) Tady patří jen lidi, kteří pro mně hodně znamenají a patří ke mně a mají mně opravdu rádi..
Pojmy, které tady na blogu používám vám chci vysvětlit. Neříkám, že je nechápete, ale chci abyste věděli co znamenají pro mně:-))))
Začnu od konce...
Rubrika ..Známí:----- známých mám hodně. Tam jsou ale jen lidé, které vždy ráda vidím..což se o všech ostatních známých říct nedá:-)))))))) ufff...ach ta moje upřímnost.:-)) Do této rubriky určitě budou fotky přibývat..Jsou to fajn lidí s kterými pokecám a jen občas zajdem na kafe, ale setkání s těmito lidmi je hodně vyjímečné..
Rubrika ..Ostatní kamarádi--- do této rubriky patří lidé se kterými se znám už déle a mám je ráda..Vídáme se častěji a jsou mému srdci blízcí..Vážím si jich..Kamarádů není nikdy dost takže i tato rubrika není uzavřená ..Nové lidi si sice držím od těla více než dříve, ale když cítím že je někomu se mnou dobře a že mě má rád, tak nechci aby doplácel na to že mi jiný člověk ublížil..Mou důvěru je těžké si získat!!! Hodně lidí si myslí, že věřím každému a že jsem na každého hodná..Nevěřte tomu!!!!!!! Dávám jen jednu šanci a neodpouštím!! Chcete patřit mzi mé kamarády?? Tak pozor!! Neptejte se na mně jiných lidí. Zajímá vás něco?? Zeptejte se přímo mně..Já nesnáším když někdo lže, takže je sice možné že neodpovím ale lhát určitě nebudu!!!!!! Proč tohle píšu?? Tohle je totiž nejčastější důvod, proč se z mých kamarádů stávají bývalí kamarádi..Omluva je pak zbytečná!! Už mně zpět nedostanete..Chci mít klid a mít kolem sebe jen ty správné lidi..Nikdo není dokonalý, ale už těch ran bylo vic než dost!!!! Své kamarády mám opravdu ráda a nechci už o ně přicházet--Chápete?? Vím, že ano..:-)
Rubrika.. V.I.P. ---prosím tyhle slova si vy ostatní neberte osobně!! mám vás opravdu ráda všechny a jste moje zlatíčka. Mám k vám jiný vztah než k těmto lidem, to ale neznamená ,že nejste pod mými ochrannými křídly!!! Kluci, kteří zde jsou tak ti jsou pod mojí maximální ochranou a byla bych nerada aby jim kdokoliv ublížoval..Je téměř doslova miluju..Jsou to lidé kteří jsou v mém srdci hodně hluboko a navzájem si pomáháme. Hodně jsem si z těmi lidmi zažila--jsme spolu v dobrém i zlém..Dostat se ke mně tak blízko jako jsou oni není tak jednoduché jak to vypadá..Do této rubriky budou fotky přibývat minimálně..Spíše se bude stávat, že buď budou ubývat, anebo se budou přesouvat do rubriky ostatní kamarádi..Hranice mezi těmi rubrikami je tenká jen z jedné strany--stačí málo a bude z V.I.P. ostatní kamarád..Naopak to je dlouhá cesta a hlavně si mně více kluci hlídají a hýčkají, aby to takhle pořád bylo protože ví co mají..
Ostatní kamarádi mají pocit, že se jim tolik nevěnuju a občasná žárlivost není ničím vyjímečným..Kluci!! Mně by stačilo abyste je více respektovali a bude i pro mně všechno jednodušší.. Oni vás ostatní taky neřeší!! Já po vás nechci abyste toho či onoho měli taky rádi, ale jsou to mojí kamarádi. Berte prosím na vědomí že i oni chtějí se mnou být!!! Nejsem malá holka a opravdu nebudu řešit to s kým se smím bavit!!!! Je to jen má věc!!! Jsem upřímná..Teď vám to napíšu narovinu!!
Tohle se týká hlavně vašeho přístupu ke klukům z Pinkstar..Přeji si jen jednu věc--váš respekt!!! Jsou to mojí kamarádi. Nejsem zvědavá na poznámky kohokoliv z vás.."ježiši pinkstar"..,,nebo "hele kdo tu je".. Divte se nebo ne, tak mně ty pomluvy které kolem nich jsou nezajímají..Víte proč?? Udělali mi něco?? ne!.. Je mi něco do jejich vztahů?? ne!..Řeším zda má Luky to či ono??ne! ..Netýká se mně to!!!!!!!!! Je to jen jejich věc co dělají a jak se chovají!!! Je je více vidět?? No je , protože to chtějí!!! Nedivte se pořád, že je nejvíc chráním já k nim patřím stejně jako oni ke mně..Je to napsáno dost jasně?? Nechtěla jsem ani být takhle hustá..Už se nedalo unést to, jak je pořád všichni řešíte a vaše poznámky --"ježiši ty patříš k Pinkstar".."ježiši" ty se bavíš s Lukym (jeho jméno zaznělo málokdy,spíš ho nahrazovala nějaká hloupá poznámka) mně už přestaly bavit..Opravdu bych byla ráda, abyste si tyhle dětinské móresy nechali pro sebe!!! Jste moji kamarádi a tak se podle toho chovejte..Tak naposled...ano patřím k Pinkstar teamu a Luky je můj nejlepší kamarád, můj poklad, moje srdíčko a mám ráda jeho kamarády!!!!!! a tečka....
Pokud chcete k tomuto tématu něco říct osobně z očí do očí tak moje číslo máte..Kdo nemá tak ať si o něj napíše..Nemám problém s tím, se s kýmkoliv sejít a vyslechnout si váš osobní názor!!
No nějak jsem se rozepsala.......
Broučci, zlatíčka, přátelé, andílci ........mám vás opravdu ráda!!!!!!!!!
pusu všem:-** a nezlobte!! :-)))) Váš strážný andílek....
Tamík

sobota 23.2.2008

27. února 2008 v 22:01 Víkend
Sobota - Frozen party ve Valentinu
Moje sobotní zábava začala tradičně v Akváriu, kde na mně čekal Michal, Niki, Tomášek, Milánek a Márty..No, občas bych potřebovala se umět rozpůlit..Pozdravila jsem Míšu a šla jsem za Nikim..Zvlášť ještě seděl zbytek kámošů..Takže jsem lítala od jednoho stolu ke druhému..Nevím sice v čem byl problém, že jsme nemohli sedět všichni pohromadě, ale to není můj problém. Věnovala jsem se Nikimu a po hodině pokecu jsme se přesunuli spolu do Valentina..Zbytek v Akváriu zůstal..
Hodně mě překvapila malá účast lidí ve Valentinu. Skoro nikdo se nebavil..Každou chvíli jsem byla s někým jiným, ale většinu času jsem strávila s Lukynem a Peťulou..Měla jsem foťák, tak jsem byla jejich paparazzi. Kluci jako správné hvězdy skvěle pózovali..:-))))) Bavila jsem se:-) Luky, jsi živel stejně jako já a nezajímá Tě, co kdo říká. Proto i já mohu dělat to, co s ostatními tolik nejde..Prostě ty jsi ty a s tebou se skvěle vyblbnu:-)))))
Ady tobě to vážně moc slušelo. Děkuji Ti, že nikdy nezkazíš žádnou srandu..Je mi s tebou fajn..
Mega šílený večer a já jen dodám, že jste všichni skvělí!!!!!!!!!!
Mám vás ráda!!!!

pátek 22.2.2008

27. února 2008 v 21:57 Víkend
Víkend..nejhezčí slovo které znám:-))
Přiletěl kamarád Charlie z Anglie a ozval se mi Tomášek a ostatní kamarádi, že by se taky šli pobavit.
Já s Charliem jsme začali popíjet už u mě doma. Okolo desáté hodiny byl přesun k Valentinu, kde jsme vyzvedli Tomáška a šli jsme do baru Akvárium..Za námi došli Milánek a Márty.
Po pár drincích jsme šli do Valentína, kde skvělá zábava mohla pokračovat. V pozdějších hodinách se k nám přidali i Pája s Adyskem. Měla jsem všechny své milášky pohromadě..Byli jsme tam do ranních hodin..Já jsem se šetřila, protože jsem věděla, že mě jěště čeká sobota..Ostatní se tolik nešetřili :-) že Charlie...??
Největším pařmenem večera byl Milánek. Tome, naše tance brzo zopakujeme. Málo kdo se umí takhle přizpůsobit a skvěle tancovat jako ty..Fakt supeer!!! Děkuji za plyšáka--udělal mi opravdu radost a vůbec si mě ve všem mile překvapil..:-)
Děkuji kluci za hezký večer..

Jsem čarodějka:-))

27. února 2008 v 18:48
Karty, numerologie, horoskopy
Před osmi lety jsem navštívila dva kartáře a ti mi doporučili ať zkusím vykládat karty..Brala jsem to jako vtip..Sranda přešla, když jsem si koupila první svoje karty..Úplně mě to pohltilo..Nepotřebovala jsem žádné návody, jen způsob jakým se karty vykládají..Začala jsem vykládat svým kámošům a když se jim můj výklad začal plnit, tak jsem si koupila další a další karty..
V současné době mám tarotové vykládací karty a baví mě s nimi vykládat..
Dělám i rozbory osobností - numerologie, různé druhy horoskopů, rozbor jména a datumu narození..
Pokud máte někdo zájem o výklad karet nebo o rozbor osobnosti tak mi napište na email..
Na výklad karet potřebuji jen vás:-))) Na horoskopy vaše jméno a příjmení a celé datum narození..
Můj email... t.stars@seznam.cz
Vaše čarodějka. :-)
Samantha

Něco o mně

27. února 2008 v 18:48 Vzkazy ode mně pro vás
Já jsem já...
Jmenuji se Tamara, ale kamarádi mi říkají Tami , Tamčo, Tamíku, Tamišku..
Narodila jsem se před 30 lety v Ostravě. Až do svých 20 let jsem bydlela s rodiči..Jsem jedináček, ale určitě rozmazelná nejsem..Mám sice hodného otce, ale docela přísnou maminku..Výchova medem a bičem mi zcela vyhovovala..
Jsem ve znamení ryb a v čínském horoskopu jsem had.
Mám vystudovanou Vyšší odbornou školu ekonomickou - zahraniční obchod takže v mé občance najdete titul D.i.S. Nechlubím se tím pouze vás informuji, že se mojí mámě podařilo mně donutit vystudovat pořádnou školu.
V Praze bydlím pět let a jsem ráda, že jsem nezůstala v Ostravě..Nejezdím tam často, takže mé kontakty s lidmi tam se značně zhoršily a jezdím tam jen kvůli rodičům.
Praha mi hodně dala, ale taky hodně vzala..Já jsem byla hodná, naivní a důvěřivá..Snadno jsem se rozbrečela a všechno jsem řešila. Už mi ale z mého charakteru co jsem měla předtím nic naštěstí nezůstalo..
Je to hodně lidmi, kteří mi ublížili a samozřejmě životními zkušenostmi. V Praze se člověk musí více vůči všemu obrnit a být opatrný na lidi..Ze začátku jsem sice dost trpěla, ale díky tomu že se toho špatného už dost událo, tak už si hlavu nedělám z ničeho..
Je důležité se obklopit těmi správnými lidmi a myslím,že já je teď mám..Já samotu nemám ráda, takže je fajn když mně obklopuje tolik lidí kteří mě mají rádi..
To co mám teď je tak trochu můj splněný sen..Moje největší díky patří Lukáškovi a klukům z Akvária..Proč??
Luky mě seznamuje s hodně lidmi a být s ním a jeho partou je super. Mimochodem patřím teď k Pinkstar teamu takže i nadále budu s nimi táhnout za jeden provaz..
Ady a Pája z Akvária jsou moje srdcovky a být u nich v baru je k nezaplacení..Vždy si tam odpočinu...Děkuji kluci za utvoření mého druhého domova..Máte mou podporu!!
Pokud vás něco o mé osůbce něco zajímá, tak se zeptejte..Nerada o sobě mluvím a tak čekám na vaše dotazy..
Něco tady chybí?? Napište - napravím to..
Tenhle blog je vyloženě pro mé kamarády jako poděkování za vše co pro mě udělali..
Někteří lidi mi dávají najevo, že se někomu věnuju víc a někomu méně..Mám vás všechny ráda a každého trochu jinak. Každý z vás pro mě něco znamenáte..Nejde abych se rozpůlila takže se občas stává, že se někteří z vás cítí zanedbávání.. Moje rada je taková, že není nic jednoduššího než se mnou sejít přes týden na kafe..V sobotu jak všichni ví, tak mám kolem sebe hodně lidí a jsem hlavně s lidmi které je těžší normálně vidět..Což se týká hlavně kluků z Pinkstaru, proto je má pozornost věnovaná nejvíce jim..
Díky vám všem za vše!!
Vaše Tami...

Kájulka

22. února 2008 v 18:49
Moje srdíčko - je to ten nej kamarád na světě!!!!
Je to můj nejlepší kamarád, kterého znám 4 roky.. Ze záčátku jsme tak nějak o sobě věděli, ale chtělo to čas ,aby jsme se stali tím, čím jsme teď.
Je to nejinteligentnější človíček z mého okolí. Je to moje zlatíčko, které mi hodně rozumí a můžu se mu se vším svěřit..Mu opravdu věřím, jelikož mi dokázal, že se mu věřit dá..Moc toho pro mně udělal! Pro něj je slovo děkuji málo..
Vážím si ho jako člověka a mám ráda jeho smysl pro humor..Je neuvěřitelně dobrým posluchačem a rádcem. Nikdy mi neporadil špatně a zná mně ze všech lidi nejlépe..Duševně jsme si hodně blízcí a srdcově ještě blíž..
Když mi bylo nejhůř, tak vždy byl u mně. Věděl co mi pomůže .Pomáhá mi celé 4 roky..Nikdy mně nenechal ve štychu a přitom jsem ho tolikrát ranila..Má jedinečný charakter a cítím se s ním v bezpečí..
V současné době s ním 6 měsíců bydlím. Domácí atmosféru, kterou mi v bytě vytvořil je opravdu hodně osobitá, příjemná a klidná..Přiznám se ,že si to ani nezasloužím. Hodně jsem se změnila a už si toho tolik nevážím..
Kájo, já tě mám pořád stejně ráda, jen si potřebuju vše v hlavě i v srdci uspořádat...Víš, jaká jsem :-)..Opravdu tě obdivuji ,že mi pořád chceš být tak moc na blízku. Přitom cítíš, že mně ztrácíš..Realita je taková, že já už vím co chci a půjdu si teď za tím...
Ať to co se teď kolem mně děje dopadne jakkoliv, tak si tohle pamatuj. Tohle se nezmění!!.Ty jsi můj nejlepší kamarád a já tvá nej kamarádka ..Ty jsi ten, kdo mně má rád a já ta, která má ráda tebe..Ty se mnou zůstaneš a já s tebou..Tebe ztratit nikdy nechci a ty mně taky neztratíš, protože mně máš v srdci stejne jako já tebe!!!!!.
Děkuji Ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jen tvůj Romeo:-) :-************

Tiborek

22. února 2008 v 18:48
Můj brouček
Tohoto kamaráda znám z vidění už asi rok..Mám pamět na obličeje a chtěla jsem ho poznat více osobně..Jeden večer jsem ho tedy oslovila a hned jsme si rozuměli, měli si co řict..Vícekrát mi pomohl v situacích, kdy mi bylo hodně smutno..Moc Ti ,Tibíku, za to děkuji!.. To jak mně máš rád je hodně zvlaštní a vždy tě ráda vidím--s tebou mám někdy potřebný klid..
Je to citlivý, hodný, klidný kluk...Potřebuje ke svému životu hodně lásky a pak je štastný. O svou radost se dokáže rozdělit i s ostatními..Není sobecký a je hodně dobrým posluchačem..Dá se mu věřit i když se nevídáme často, tak to na našem kamarádstvím vůbec nepůsobí negativně..
Je příjemné být ve tvé společnosti ,Tibi, i když máš občas pocit, že se ti už tolik nevěnuji jako dřív, tak mi věř že mezi mé kamarády rozhodně patříš!!!!!!
Kvantita kamarádů, které teď mám nezaručuje kvalitu--Neboj se, ono se to vystříbří.. V podstatě se to mění z týdne na týden...Věř, že se mnou zůstanou jen silní jedinci..Nedávno jsem nad tímhle přemýšlela a mezi mé V.I.P. kluky, už nikoho brát nebudu..Nebudu ten počet zvyšovat..Když někdo odpadne (zradí,odejde atd.), pak zase můžu uvažovat kdo si zaslouží být V.I.P. Proč tohle píšu zrovna do Tvého článku??? Protože mně pochopíš co tímhle chci říct:-)) Ostatní ví, co pro mě znamenají..
Mám Tě ráda broučínku a jsi pod mými ochrannými křídly:-)))

Mário

22. února 2008 v 18:48
Moje sluníčko
S ním mě seznámil Luky na Salvation párty v září 07. Začátek tohoto kamarádství byl hodně složitý . Ve své podstatě mou přítomnost vnímal, ale pozdrav bylo to jediné, co jsme si za celý večer řekli..Trochu mi to bylo líto, bohužel byla komunikace na bodu mrazu.
Na jedné pařbě to už Mário nevydržel a při upíjení drinku, mi začal říkat důvod ,proč to takhle mezi námi je..Byl to první krok k tomu, že jsme si vyměnili čísla se slibem, že příjde ke mě na kafe a řekne mi více..Svůj slib dodržel. Jsem za to ráda, protože jsem si celou dobu myslela, že mně nemá rád...Opak byl pravdou..Bere mně jako svého strážného andílka a má mně rád, zvláštním jemu typickým způsobem:-))
Je to můj ochránce a ten pocit bezpečí, který s ním mám je k nezaplacení..Vyhledáváme navzájem svojí společnost..Je to zvláštní človíček, který umí vyjádřit své city..Děkuji Ti za tvou maximální důvěru!!! Jsem moc ráda, že patříš do mého okolí:-):-*

Davča

22. února 2008 v 16:25
Můj Dáda
S tíhle kámošem mně před téměř půl rokem seznámil Luky, kde jinde než ve Valentínu. Byl to zlomový večer, kdy začalo přátelství mezi Lukym a mnou. Je společenský, skvěle tancuje a je hodně komunikativní. Velice rád se baví a být v jeho společnosti je příjemné. Je zábavný a dá se sním pobavit o čemkoliv.
Je to bezva kamarád, kterého vždy ráda vidím! Mega sluníčko, které se pořád směje..
Mám Tě ráda :-*

Milánek

22. února 2008 v 16:24
Můj super mazlík
Z vidění ho znám hodně dlouho, asi 6 let. Bavíme se 3 roky..Je velice chytrý a vnímavý kluk-mazlík, který když mně přátelsky obejme, tak vím, že mně má opravdu rád.! Cítím to!
Je to blonďatý sympaťák, s kterým vždy něco zvláštního zažiju a jen tak na večer s ním nezapomenu...Děkuji Ti za pozvání na Tvé narozeniny - udělal si mi tím velkou radost!!!
Věř, že tebe mám ze srdce ráda. Moc si vážím všeho co pro mně děláš..Cítím, že jsi se mnou rád.. Jsi mou velkou oporou!!!
.-*

Charlie

22. února 2008 v 16:24
Moje krevní skupina a nej mazlíček
Před dvěma měsíci jsme si začali psát na iboys. Domluvili jsme se, že zajdeme na kafe..Charlie je štír a já mám ráda ten štíří dvojsmyslný humor.. Byli jsem párkrát pařit. Byla sranda a skvěle jsme se bavila..
Odjel teď do Anglie. Až se vrátí, tak bude zase veselo a pohoda..Charlie nebuď smutný!! O mně nepříjdeš, jsem přece tvoje správňácká ségra!! Myslím na Tebe a chybíš mi tady..
Rozumí mému humoru a hlavně mu můžu cokoliv říct..Děkuji ti za to!!!! Nic neřeší a je hodně roztomilý..
Až se vrátíš tak to pořádně oslavíme!!!! Opatruj se!!!!

Pepíno

21. února 2008 v 18:27
Můj pan božskej
Tenhle klučina byl jeden z prvních kluků,kteří mně oslovili na iboys..Rozumíme si a dobře se mi s ním píše o čemkoli..Tohle je zatím jen virtuální kamarádství, ale přesto funguje na jedničku s hvězdičkou..Je to hodný, charizmatický a bezvadnej kluk..Cítím to:-))
Navzájem se sobě svěřujeme a držíme jeden druhého nad vodou, když je nám zle..Píšeme si téměř denně, takže jsem vypozorovala, že není povchní, nemá rád nespravednost. Neví co je závist..Takových lidí jako je on, je v dnešní době opravdu málo..Zůstaň takový jaký jsi!!!
Podle toho, co občas píše, tak je poznat že má taky dost bolestivých věcí za sebou. Nezahořkl a je pořád hodnej a rád pomáhá druhým..Společenský a veselý..To se prostě pozná..
Brzy se uvidíme a naše virtuální přátelství se stane skutečností:-)) Na tebe se opravdu ze srdce těším..Kéž by takových lidí bylo více:-)):-**

Goofík

21. února 2008 v 18:27
Můj mega medvídek...
Z vidění znám tohle sluníčko přes rok..No, kamarády jsme se stali teprve před 4 měsíci..Důvod psát nebudu.. Goofa mi je asi ze všech mých kamarádů nejblíž po duševní i citové stránce..Taky jsem byla citlivá a pořád jsem se kvůli nečemu trápila. Už to naštěstí je ve všem o hodně lepší..Všechno zlé je k něčemu dobré a já jsem se už obrnila..Goofíku teď je řada na tobě!!!
Zvládneš to! Jsi uvnitř hodně silná osobnost, jen to chce trochu méně používat na vše srdce..V hlavě máš toho taky dost, tak všem ukaž, co v tobě dřímá!!! Rozumím všemu co se v tobě děje a proč to chceš změnit..Podobnou věcí jsem si též prošla..Mi pomohli kamarádi..Ty chceš být sám a já to plně respektuji..Každý své trápení řeší jinak..Samozřejmě jsem tu pro tebe! Kdybys cokoliv potřeboval, tak víš, že na mne můžeš obrátit:-)))
Vím, že přátelé zůstáváme! To je to nejdůležitější!! Drž se!!!!

Niki

21. února 2008 v 18:27
Moje sluníčko
Nikiho znám asi měsíc..Dali.jsme si spolu ve Valentinu nejednoho panáka a myslím, že to byl fajn pohodovej večer..Divočinu jsem měla s ostatními kamarády:-))..Niki je klidný a tichý..Což taky občas není na škodu..Minulý víkend se za mnou stavil do baru Akvárium a opět to neskončilo u jednoho panáka, takže jsme skončili ve Valentinu..Asi se divil kolik toho vyrdžím..No jo no..Nevěděl, že pije z největší pařmenkou --to už Ady a ostatní kámoši ví, jaké to je se mnou pít.
Každopádně patří mezi kamarády ..Získal si mně tím jaký je..Je záhadný, milý,hodný a hodně hezký kluk:-)) Mám ráda extravagantní lidí a to on určitě je:-)) Je sice málomluvný, ale když něco řekne, tak to už stojí za to...Je s ním sranda..Jeho společnost je velmi příjemná:-))
Je velikej introvert, ale nemá problém s tím, když se ho na cokoliv zeptám, dá mi odpověď..Jak jinak než originálně...Kdo Nikiho zná, tak ví:-))
Je to fajn kluk mega zlatej:-* Ať žije absinth:-)

Marthan

21. února 2008 v 18:23
Můj nej bráška
Před pěti lety nás seznámil Marty.. Jsme kamarádi od první sekundy co jsme se viděli..Byli jsme spolu v dobrém i zlém. Vždy jsem pro něj byla starší ségrou, která mu pomáhala a opatrovala jako oko v hlavě..Tohle prostě byla půlka mé duše do doby, než jsem se odstěhovala do Prahy..První tři roky mého bydlení v Praze ještě ten rozdíl cítit nebyl,ale pak to začalo být horší a horší..Koncem přátelství málem byl bráchův příjezd do Prahy..On se zas až tolik nezměnil,ale já ano..Vím to-cítím to.. Kamarádi jsme,mým bráchou je určitě taky, ale už je to jiné..
Chci to napravit proto každopádně mezi V.I.P. kamarády patří.. Nic není ztraceno! V mém srdci stále místo má. Marthanku mrzí mně to, co se stalo..Ted už to zase bude jako dřív, i když se nevidáme .Opravdové přátelství jako je to naše, překoná i tu vzdálenost, která mezi námi teď je..
Mám Tě ráda bráško:-*

Simík

21. února 2008 v 18:22
Můj pan Úžasňák
Tohoto broučka znám z vidění už víc jak rok..Bohužel okolnosti nám nepřáli a my jsme se stali kamarády asi před třemi měsíci..První setkání bylo hodně nesmělé.. Pařba v Termixu už tak nesmělá nebyla:-)))))))))) Hi hi.. .Podrobnosti sdělím jen dospělým a po desáté hodině:-)) Ne nesdělím... tohle zůstane jen naší vzpomínkou..
Je to nezkrotný živel, nezkazí žádnou srandu. Opravdu velice inteligentní a bystrý kluk. Sebevědomí a nádherné oči mu rozhodně nechybí..My dva jsme pan a paní Užasňákovi:-)) Tak pozor na nás:-)) Je to moje krevní skupina ve všem. Nejen v tom, že se s ním vždy skvěle zapařím, ale hlavně rozhovory s ním mají úroveň!
Těším se na to, až se přestěhuje do Prahy. Určitě toho jěště hodně zažijem..Tak holá červen volá::Simíku pojď už za Tami..Rozhodně tady patříš a chybíš!!!!

Pája

21. února 2008 v 18:22
Můj rádce a velkosrdcovej kamarád
Seznámil mě s ním Ady asi před 4 měsíci..Od záčátku jsou naše sobotní kalby divoké a táhnou se až do rána..To, ale samozřejmě není důvodem proč patří mezi mé kamarády..Tohoto človíčka si nesmírně vážím a obdivuji jeho práci..Mám ráda inteligentní lidi, kteří ví co chtějí a to Pája rozhodně je a už něco v životě dokázal..Vše dělá srdcem a je to vidět i cítit.:-*
Je hodně cílevědomý, hodný a je mým rádcem v osobním životě..Společenský a přátelský..Drží si lidi od těla a má na to své důvody, které já respektuji..Přesto si myslím, že svým způsobem ke mně sympatie nějaké má..nebo ne Pájo?? :-))Trpělivost patří mezi mé nejsilnější stránky, takže mi nevadí počkat si na trošku tvé důvěry. Abych i já patřila mezi tvé přátelé..Ty za to stojíš!!!:-)) Zatím mě bereš jen jako známou,ale já tebe za přítele..Neboj nikam nespěchám..
Těší mě, že ho znám..V hodně věcech si rozumíme .Tím, že jsme věkově na tom stejně, máme podobné životní zkušenosti. Musím uznat, že hodně vnímá to, co se kolem mě děje a často mi promlouvá do duše..Je to vždy upřímné a občas i trochu bolestivé. V hodně věcech máš, Pájo, pravdu!.Je to jeden z mála lidí, kteří vnímají to, jak se cítím a chce abych byla štastná...K tomu není co dodat..Nebo ano?? Ano!!! Děkuji!!!!

Mártynek

21. února 2008 v 18:21
Můj malý zázrak...
Znám ho neuvěřitelných 7 a půl let. To co jsem zažila s ním, by bylo na xxx článků..Musím to nějak shrnout a přesto nic nevynechat..Začátky našeho přátelství nebyly vůbec růžové..Věděl, že existuji, ale byly jsme v minimálním kontaktu..Důvodem byly mé city k němu..Prostě nešlo spolu být..Tohle trvalo tři roky..Přestěhoval se do Prahy. Já sice taky,ale ne kvůli němu, takže zase to bylo na bodu mrazu..Nevěděla jsem kde bydlí, kde pracuje a ani mě to nezajímalo..Osud tomu chtěl, že jsme se párkrát setkali na jedné diskotéce v Ostravě, odkud oba pocházíme..Domluvili jsme se, že se sejdeme v Praze a urovnáme neshody..Sešli jsme se a čas ukázal, že si spolu rozumíme, a že už dávno jsme mohli být přáteli..Rozhodně se naše přátelství vyvíjí k lepšímu a má vzestupnou tendenci..Je pravda, že nás už málem pár věcí rozdělilo, ale my dva jsme toho zažili už tolik, že jsme to nedovolili..Děkuji Ti za tvou trpělivost Marťo a za to, že si mi dal tu možnost ti dokázat, že jsem ti nikdy nechtěla ublížit. Jsi sice v mém srdci hodně hluboko, ale to nic špatného není..Už tyhle věci máme vyříkané a tebe se nikdy nevzdám. Kvůli nikomu!!!!!!!! To, ale už víš, že jo???!!
Je to hezkej, inteligentní, milej,společenskej a komunikativní človíček..Bezva kamarád, který mě nikdy nenechal ve štychu..Je to přítel do nepohody..Děkuji Ti za vše!!:-* Vezmeš si mě???:-))